1 Dil Bir Insan Ne Demek Miş Bu Gün Anladım

SerkanNamazcı

Forum Bağımlısı
Tepki
2.040
İsim
Serkan Namazcı
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Selam Bisikletforum üyeleri ... Bu gün 09/09/2011 saat 19,30 Civarı işten bisikletimle eve gidiyorum .. Aşagıda ki marketten alış veriş yaptım fakat orada ekmek yoktu yukarıdaki markete gitsem ayıp olacaktı bende bir üstdeki fırına pedalladım evden bir az ilerideydi.. Neyse düzlükle 4 yol agazında bir kisiyi gördüm bisikletli bana doğru geliyordu ama bizim darıcada pek böyle bir bisikletli yoktu neyse kafa selami ilen geçiştik allah allah kimdi bu acaba derken fırından ekmeği aldığımda geri döndüm sağa sola bakınıyordu havada kararmak onu gördüm hello felan tanışma faslından sonra cat pat benim ingilizcemle onun bana anlatmasıyla kalacak yer aradığını söyledi cadır kuracak yer arıyormuş tamam dedim .. beni takip deyip hemen yakınlarda bir aileden rica edip cadır kurmasını istedim.. hiç bir şey demeden hemen şuraya kursun deyip izin verdiler..
Allah misafir gördermiş yardım etmemek olurmu hiçç!!
o cadırı kurarken eve gittim arkadaşa durumu anlattım geldi ''İbrahim ozan''
Ekmek arası tavuk felan kola ismarladık nereden nereye gidiyorsun felan diyince Sıraladı Avusturya portekiz bulgaristan vs vs vs her yeri dolaşmış en son ankaraya gideceğini söyledi ve yaşı 45 ama 45 gibide durmuyor :D
Cadırını kurup yattı bisikletinde Xt set slx aynakol ritchey bogaz gördüm fena degildi hiç sorun cıkarmadı dedi bana ..
Neyse Adı Claus Eder 45 yaşında Kocaeli Darıcadan Ankara yönüne gidip arkadaşına ulaşacak .. oradan kapadokya oradan izmirden gemi ilen italyaya dönüş yapacakmış görürseniz yardım ediniz.. ;)

Cat pat ingilizce ile yardım edebildiysek ne mutlu bize.

(link)

(link)

Scudo

İbrahim Ozan

Daimi Üye
Tepki
321
Clause kardeşimize Bir nevze yardımcı olabildiysek ne mutlu bizlere ne mutlu türkiyemize sıcak Kanlı bi insan bizi gören olsa bunlar 20 yıllık arkadaslar oturmuslar bir yerde hoş sohbet ediyorlar abartmıyorum öyle idi biz anlattık o güldü o anlattı biz güldük... Kahkayı basıyorum Gül Gül öldüm :) gideceği Güzergahta Kocaeli,Sakarya,konya,ankara,aksaray,nevsehir,antalya ve izmir İllerinde ikamet eden Bisiklet sever arkadaslarıma sesleniyorum Eğer rastlarsanız clause abimize sizlerde yardımcı olun... hayırlı Forumlar.......
Not :Sekoooo İyi Bir insansın

• Beğen
Tepkiler: SerkanNamazcı