1 Dakikanı Ayırır Mısın ?

Scudo

Turgay Ak

Forum Demirbaşı
Tepki
240
@özençekçen

Hocam eğer aklımdaki görsellik düşüncesi silinirse bu bisikleti alıcam , gerçekten çok kaliteli bşye benziyor, birkaç kişi daha önermişti bunu, tşk ederim.

Turgay Ak

Forum Demirbaşı
Tepki
240
@alıyılmaz

Evet hocam gerçekten görselliği var bunun, 2.elini 500 tlye gördüm, geç kaldım satılmış

Ayhan Cihangir

Daimi Üye
Tepki
269
Turgay dostum sana bişey söyliyim, bu konu ne kadar uzarsa senin kafan o kadar karışır :) Daha paran hazır değil ve konu açmışsın ben tüm yorumları okudum ve tahmin ediyorum ki senin kafan şimdiden çorba olmuştur bile. Yarışlara katılmıcaksan çoğu bisikletin birbirinden pek farkı yok. specialized , bianchi gibi markalar hariç, 1000 tl lik bisiklet seni hertürlü uçurur. kron xc 1000 sedona 711 salcano 242 srd/sd farketmez hepsi ortalamanın üstünde donanım kullanıyor. Bakarsın görüntüsüne hangisi hoşuna gitti onu alırsın.Salcanonun servis sıkıntısı var bu bi gerçek ama bisikletin varsa zamanla bakımını da öğrenirsin diye düşünüyorum.

• Beğen
Tepkiler: Turgay Ak

Erdem Akcan

Forum Bağımlısı
Tepki
592
@Turgay Ak

senin beğendiğin bisiklet bir trial farkındasın değil mi ? açıları itibariyle

Alkan Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
461
Bisiklet
Trek
@Turgay Ak

sedonanın fiyat performans teknik destek olayı cok kaliteli onun için genelde ön planda sedona tutulur

Erdem Akcan

Forum Bağımlısı
Tepki
592
@Alkan Koç

diğer markalarında fiyat performans ve servis ağı çok çok iyi ............

Alkan Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
461
Bisiklet
Trek
@Erdem Akcan

diğer marka derken isim verseniz daha iyi olur en basitinden salcano fiyat iyi ama servis diyinci 1kere 2 kere deil 100 kere düşünmek lazım

Turgay Ak

Forum Demirbaşı
Tepki
240
Evet Hocam aklım gerçekten karıştı, arkadaşta corratec fun var ona yetişebileyim yeter. yarış fln önemli değil ama salcano 255 Srd ve sedona 741 i çok beğendim. 2.el düşüncesinden de vazgeçtim, çok teşekkür ediyorum herkese. bundan sonraki açacağım konu da bisiklet aramak için değil yeni bisikletimin fotoğraflarını sizlerle paylaşmak olacak, teşekkürler :)

Uğur Demirtaş

Daimi Üye
Tepki
244
İsim
Uğur Demirtaş
Bisiklet
Salcano
bir an önce seni bisiklendirmeli zira konu uzadıkça 1 dakikayı geçiyor okumak ;)

Uğur Demirtaş

Daimi Üye
Tepki
244
İsim
Uğur Demirtaş
Bisiklet
Salcano
bir an önce seni bisikletlendirmeli zira konu uzadıkça 1 dakikayı geçiyor okumak ;)

Erdem Akcan

Forum Bağımlısı
Tepki
592
@Alkan Koç

101 kere düşündüm taşındım eski bir sedona kullanıcısı olarakta sana soruyorum ankarada kaç tane sedona servisi var ?

Furkan Kılınç

Daimi Üye
Tepki
89
Bisiklet
Salcano
@Alkan Koç

pardon ama ıspartada salcano ve bianchi nin servislerinden başka servis yok.
Salcano servisi gitmiş motorsiklet tamircisine vermiş. Servisi bi görseniz girmeye korkarsınız harabe gibi :D
herkezin dilinde sedona , sedona. ben salcano yerine sedona alsam yine bi servisim olmayacak ve çok daha düşük komponentli bir bisikletim olcaktı .
bu durum da salcanoda alsam sedonada alsam servis bakımından
hiç bişey fark etmiyecek ama komponent bakımından büyük bir fark olacaktı ;)

Burhan Özyılmaz

Daimi Üye
Tepki
134
Bisiklet
Carraro
Ben konunun hiç beklenmedik bir bisiklet alarak kapanacağını söylüyorum. Merida 100 almaya diye gittim Carraro 473 H Race aldım çıktım... Bence bu iş forumdaki tavsiyeye bakarak (bence diyorum) olmaz. Gidiceksin kendin görüceksin bisikleti canlı olarak sonra üstündeki parçalarda iyi seviyedeyse, bütçene uygunsa alıcaksın....

Deniz K.

Daimi Üye
Tepki
85
Bisiklet
Bianchi
Aynen katılıyorum, Antalya ya sedona 321 almaya gittim,fotolarına göre oldukça kaba geldi, satıcı başka bir marka gösterince oda pahalı geldi,sonuç bisiklet almadan çıktım,ayrıca furkan32 nin dediği gibi servis olayı sıkıntı olacaktı,Antalya daki satıcı senede bir kargoyla gönderirsin bakım yaparım deyince film koptu, salcanonun servisini iyi bilirim,ustasınıda az çok tanırım,gidilecek bir yer değil.

Tepki
22
Bisiklet
Scott
@Turgay Ak

Boyanmış kadro mu ??Hocam ben olsam uzak dururdum :( ama sizin bileceğiniz bir durum...Uygun başka bisiklet bulabilirsin biraz sabırlı olmak lazım sanırım Mesela Ben Bugün anlaştım yoksa sana benim bisikletimi satardım :( Kadro Trek 8500 siyah (çizik yok üstünde) , Aynakol SLX , Suntour XCR RL gidondan kilitli amortisör , bontrager jantlar , Schwalbe Extreme lastikler , Shimano Deore Disk frenler, SPD shimano gene , 1500 Tl'ye verdim .Anlaşmasaydım bu kadar senin gibi bisiklet seven bir kardeşime direk satardım :(