Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

1 Aydır Jantım Gelmedi.

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında can akıncılar tarafından paylaşıldı.

1. can akıncılar

can akıncılar Onursal Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Merhaba Arkadaşlar,okullar açılmadan 2 gün önce jantımı Salcano servisine teslim ettim.Jant içerden 6 7 cm çatlamıştı.Ben artık bayisine gidip sormaktan bıktım.Boş yere 50 liradan fazla dolmuşlara para verdim.Havalar iyiyken okula bisikletimle gidemedim,her halde karne hediyesi olarak Yarıyıl tatilinde gönderecekler jantı.Şimdi belgede 30 iş günü diyor.Bu hafta bayramda'da gönderemeyeceklerine göre hafta içi olarak iş gününü de doldurmuş oluyor.Merkez yeni mallar geldi işlerimiz yoğun şuan gönderemiyoruz diyerek işleri geçiştiriyor.Şikayet etsem'de bi etkisinin olacağını sanmıyorum.Zarar gelmesin diye Arka kaset dişliyi sökmüştük jantı gönderirken,yenisini gönderselerde zararımızı çıkartsak bari.Yazıktır evdeki bilgisayarımızdan,beyaz eşyalara kadar Türk malı arıza durumunda 15 günden fazla uzun sürmedi servisi işleri.Yapacakları bir şey de yok jantın yenisini gönderip kurtulacaklar bu kadar çalışma ne yapıyorlar acaba.

2. Emre Yıldız

Emre Yıldız Bisikletkolik

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Bayram tatili olduğu zaman iş günü olarak geçmez

3. thomisus lx

thomisus lx Onursal Üye

Seviye:
    karne güzel olursa, sana teselli hediyesi ben göndereyim bari abicim. büyyük markalarda oluyor böyle aksaklıklar.

4. SALİH TUNÇKIRAN

SALİH TUNÇKIRAN Kıdemli Üye

Seviye:
    arkadaşım markayı kötüleyen de yücelten de servislerdir. servislerin ihmalkarlığına uğramışsın anladığım kadarı ile.
    geçen sene bir bisiklet aldım. salcano nun. ammaco modeli 3 vitesli. hepsiburada dan aldım. ön montajını evde yaptım. servise götürdün. kutudan çıkan arka sepetlik küçük bisiklerler için olan küçük modeli olmadığı için elime alıp servise götürdüm. hem garantisini onaylatmak hemde yanlışlığı düzeltmek için. sağolsun hemen yanımda fabrikayı aradı ve bisikletin bilgilerini verip durumu izah edip arka sepetliğin siparişini geçti. montajı tamamladı ve yarın veya öbürgün gelir fakat nolur nolmaz 3 gün sonra gelirsen takarız dedi. bende 3 gün sonra gittim ve arka sele takıldı. yani demek istediğim servis istedikten sonra işi anında halleder.

5. Gökhan Ö.

Gökhan Ö. Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    bulunduğunuz ildeki tüketici hakem heyetine gidip bilgi alabilirsiniz.

30 işgününü aşamaz. bahanesi her ne olursa olsun...

can akıncılar ve gok bunu beğendi.
  6. can akıncılar

can akıncılar Onursal Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Jant nihayet elime ulaştı.Üzerinde sayamadığım kadar derin çiziklerle ama bunada şükür en azından jantımızı kurtardık.Sağolsun Fatsanın tek bisikletçisi (Fatbıke) Gökhan abi ince zımparayla üzerindeki pürüzleri aldı.Şuan frenlemede sorun yok lakin jant kenarında vuruk çıkıntısı olduğu için pabuçlardan biri ses yapıyor.