1.55 Boy Kadın Bisikleti (Öğrenci işi)

josephineg

Üye
Tepki
0
Merhaba,
Çocukluğumdan beri ilk defa bisiklet sürmeye başlamak istiyorum, yani acemi sayılırım.
Başlangıç için, boyutlarıma uygun cüzi bir fiyata alabileceğim bir bisiklet arıyorum. Bu aralar epey araştırdım. Üzerinde barbie olan çocuk bisikletlerini bile alabilecek haldeyim:) Fakat sıfır bisikletlerin güncel fiyatlarının bir öğrenci için uygun olmadığı aşikar.
Bu nedenle sizlerden ikinci el satın alabileceğim bir yer önerisi veya alternatif tavsiyeler rica etmekteyim.
İlginiz için teşekkürler.

Scudo

atikkerem

Üye
Tepki
7
İsim
Kerem ATİK
Bisiklet
Sedona
Aramiza hosgeldiniz :) sahibinden.com ve burada ikinci el sayfalarini takip ederek 14-15 inch kadro boyu olan bisikletlere bakabilirsiniz :)

josephineg

Üye
Tepki
0
@atikkerem
Hoşbulduk :) tavsiyeniz için teşekkür ederim, belirttiğiniz yerlere bakmaya devam ediyorum fakat henüz istediğim gibi birşey bulamadım :/

O zaman şöyle sorayım. İstanbulda bu kriterlere yakın bisiklet alternatifleri bulunduran bir ikinci el bisikletçi bilen var mı? Veya elindeki bisikleti satmak isteyen ? :)

cpt.erhan

Daimi Üye
Tepki
200
İsim
Erhan
Bisiklet
Specialized
Öncelikle hoş geldiniz. Bütçe belirtmediğiniz için kız arkadaşıma aldığımız bisikleti size tavsiye etmek istedim. Kendisininde boyu 1.60 (link) Başlangıç için uygun bir bisiklet. Eğer maksimum kartınız varsa 50 tl de maxipuan kazanmış oluyorsunuz. 489 tl ye gelmiş oluyor.

josephineg

Üye
Tepki
0
Hoşbuldum . Çok teşekkür ederim, epey avantajlı ve indirimliymiş. Ne yazık ki ben daha ucuz birşey arıyorum :( keşke daha çok param olsaydı. sanırım baya eski bisikletlerden veya çocuk bisikleti alacağım.

Berke

Road Bike Cyclist
Tepki
5.964
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Saraçhane'den 250-300 civarına sıfır bulabilirsiniz.

cpt.erhan

Daimi Üye
Tepki
200
İsim
Erhan
Bisiklet
Specialized
(link) geçenlerde görmüştüm. Arayıp buldum. Bu fiyata bence güzel bisiklet. Tecrübeli arkadaşlar bisiklet hakkında yorum yapabilirler.

josephineg

Üye
Tepki
0
1993 model bisiklet gerçekten güzelmiş. İlan Temmuz'da verilmiş, umarım hala geçerlidir. Takip edeceğim teşekkürler. :)

Önümüzdeki günlerde Saraçhane'ye de bakacağım. Tavsiyeler için sağolun

halil halil

Forum Bağımlısı
Tepki
1.564
@cpt.erhan
bu bisiklet 93 olamaz
97-98 olması lazım

biraz da büyük olur bu bisiklet

josephineg

Üye
Tepki
0
@halil halil evet sanki büyük gibi. Ben açıkçası ayağımın da yere değmesini istiyorum. Bu yüzden sanırım 24 jant falan mı olmalı?

bayram37

Üye
Tepki
41
Bisiklet
b'Twin
https://www.bisikletforum.com/proxy.php?image=http%3A%2F%2Fi275.photobucket.com%2Falbums%2Fjj313%2Fbademvamavis%2F21012015595.jpg&hash=79d91874b114cf7f39d68dbb0b611aab

ikinci el bölümünde şöyle bir şey var hala güncel sanırım ilginizi çekebilir

ilandaki son mesajı görmemişim pardon zaten bulmuşsunuz

Ahsen Okyay

Forum Bağımlısı
Tepki
588
Bisiklet
Dahon
(link)

Yeni baslayan kisitli butceli herkese tavsiye ederim salcano excell. Ben kuzenime aldm dag tas kaldirim demedi hala kullaniyor cok saglam. Sarachane alt gecitte var bundan ben ordan ayni fiyata aldim. Gidip inceleyin deneyin boyunuza gore olanini alin. Bu fiyata baska bisey bakmaya hic gerek yok;)

kellemusic

Aktif Üye
Tepki
85
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Cyclocross
carraro sportive 222 kadro boyu sadece 14" yada 15" üretilmiş olması lazım. güzel bir bisiklet. boyunuza da uygun. sıfır alacaksanız fiyatı da nispeten uygun.

x-rayted

Forum Bağımlısı
Tepki
1.102
İsim
Cenk K.
Başlangıç
1972—73
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@josephineg

Eğer almadıysanız bizde 24"jant bir market bisikleti var. Size olur sanırım. 3-4 sene önce Carrefourdan alınmıştı. Şu an kullanılmıyor. Gelip alırsanız İstanbul Maltepedeki evimizden alabilirsiniz. Bir bedel istemiyoruz. Sitemizin içindeki açık bisiklet parkında kilitli duruyor. Ancak en az 1 yıldır binilmedi. Bakım yaptırmanız ve muhtemelen paslanan kısımlarını pas çözücü ile temizlemeniz lazım. Bisiklet şu ama bu resim 3-4 sene önceki hali. Üstündeki oğlum şimdi 28 jant merida crossway kullanıyor.
dediğim gibi bedel istemeyiz ama gelip almanız lazım , bakım yaptırmanız ve temizlik yapmanız lazım. Çok da iyi bir bisiklet değldir. Siz bilirsiniz.
http://img.photobucket.com/albums/v608/hckose/IMAG0005.jpg

josephineg

Üye
Tepki
0
Ay çok teşekkür ederim ne kadar iyi insanlar varmış bu forumda :) Kullanmıyorsanız gelip bakabilirim bu hafta. Özel olarak iletişim bilgimi de mesaj atacağım, size de uygun bir zamanı ayarlamak adına.

BF Okuru

Üye
Tepki
1
https://i.hizliresim.com/L4yQyz.jpg @josephineg Merhaba. Bu yanımda ki bisikleti size satabilirim. 0'ı 450 lira. Özellikleri, kendi düzeyinde ki bisikletlere göre oldukça iyi ve rahat. Eğer almayı düşünürseniz fiyat belirleyebilirm. Yanında ışıklandırmalarını da vereceğim. Uzun süre kullanırsınız, garantisi devam ediyor 100 km yol yaptım.
3 ay önce aldım ama pek binmedim son 1 aydır.

Mavi olması sorun olmazsa :D

Achils

Üye
Tepki
4
İsim
ibrahim gül
Bisiklet
Salcano
bence x-rayted arkadaşın dediği bisikleti alın bedelde istemiyor kendisi sizde öğrnmek amaçlı istiyorsunuz tam size göre bence :)