Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İptal Edildi 1.5 Haftalık BTWİN Yol Jant Seti

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında YüzSürKoş tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. YüzSürKoş

YüzSürKoş Onursal Üye

Seviye:
    Merhaba Arkadaslar.3 Ekimde aldıgım '' Btwın Triban 3 '' bısıkletımın jantlarını yukselteceğim için satıyorum. . . Jantlar çift cidarlı, yanakları makine ile imal edilmiş alüminyumdur.. . . Shimano veya Sram 7 kasetler (isteğe bağlı olarak halkalı) 8/9/10 vites ruble ile uyumludur. . . . Bısıkletımı bayram ustu aldıgım ıcın jantlar az kullanılmıştır. . . Şu anda jantlar toplam olarak 150 km civarıdır. . . Ürünün sadece arka jantının sıfır fıyatı 109.95 krdur 700(28'') Yol Bisiklet Arka Tekeri B'TWIN - Jant Grubu Bisiklet - Decathlon . . . Ön jantının fıyatı ıse (lınk dogru ıse ) 79.95 krdur. 28''(700) Hibrit Bisiklet Ön Tekerleği Çift Kat Alüminyum B'TWIN - Jant Grubu... . Benım daha 11 gınluk jant setiıcın istediğim fiyat mandalları ile beraber (Lastıkler ve ruble dahil degildir) 130 TL dir. . Jant yenı oldugu ıcın ılk kullanımdan dolayı arka jantın tellerınde biraz gevseklık farkettım . . . O yuzden hafıf bır akort yapılması gerekebilir. . . Bursa içi elden teslim tercihimdir. . . . Bursa dışından ısteyen arkadasımız olursa ıstedıgı kargo fırmasıyla yollayabılırılim. . Özel mesaj yoluyla bana ulaşabilirsiniz.İyi aksamlar keyıflı pedallamalar :) Jantların takıldıgındakı gorunusu bu sekildedir [​IMG] [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. YüzSürKoş

YüzSürKoş Onursal Üye

Seviye:
    İlan günceldir Arkadaslar :)

3. YüzSürKoş

YüzSürKoş Onursal Üye

Seviye:
    İlan 125 lira olarak günceldır Arkadaslar :) ''Set daha 13 gunluktur ve aynı kılometrededır''

4. YüzSürKoş

YüzSürKoş Onursal Üye

Seviye:
    İlan 125 lira olarak günceldır Arkadaslar :) Kargo firmaları fahiş rakamlar istediğinden Bursa dışına otobüs ile gönderım yapabılırım :)

5. YüzSürKoş

YüzSürKoş Onursal Üye

Seviye:
    Arkadaslar ilan gunceldır.Almak ısteyen arkadasımıza ufakta olsa fıyatta yardımcı olmaya calısacagım :)

6. YüzSürKoş

YüzSürKoş Onursal Üye

Seviye:
    Ilan 120 lira olarak gunceldir arkadaslar.

7. meseduzu

meseduzu Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    satma daha iyi bence dursun bir kenarda. Bence bu fiyata bu jant seti bedav, ayrıca benim triban 5 de ben bunu kullanıyorum 1 senedir akort bile bozulmuyor. hopluyorum, çukurlara giriyorum. banamısın demiyor taş gibiler. bu fiyatada gerçekden f/p olmuş.

8. YüzSürKoş

YüzSürKoş Onursal Üye

Seviye:
    Herkese tesekkurler arkadaslar.Satıstan vazgecılmıstır.Konu yonetıcı arkadaslarımız tarafından kılıtlenebılır.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.