1.5 Haftalık BTWİN Yol Jant Seti

YüzSürKoş

Forum Bağımlısı
Tepki
1.523
Merhaba Arkadaslar.3 Ekimde aldıgım '' Btwın Triban 3 '' bısıkletımın jantlarını yukselteceğim için satıyorum. . . Jantlar çift cidarlı, yanakları makine ile imal edilmiş alüminyumdur.. . . Shimano veya Sram 7 kasetler (isteğe bağlı olarak halkalı) 8/9/10 vites ruble ile uyumludur. . . . Bısıkletımı bayram ustu aldıgım ıcın jantlar az kullanılmıştır. . . Şu anda jantlar toplam olarak 150 km civarıdır. . . Ürünün sadece arka jantının sıfır fıyatı 109.95 krdur (link) . . . Ön jantının fıyatı ıse (lınk dogru ıse ) 79.95 krdur. (link) . Benım daha 11 gınluk jant setiıcın istediğim fiyat mandalları ile beraber (Lastıkler ve ruble dahil degildir) 130 TL dir. . Jant yenı oldugu ıcın ılk kullanımdan dolayı arka jantın tellerınde biraz gevseklık farkettım . . . O yuzden hafıf bır akort yapılması gerekebilir. . . Bursa içi elden teslim tercihimdir. . . . Bursa dışından ısteyen arkadasımız olursa ıstedıgı kargo fırmasıyla yollayabılırılim. . Özel mesaj yoluyla bana ulaşabilirsiniz.İyi aksamlar keyıflı pedallamalar :) Jantların takıldıgındakı gorunusu bu sekildedir (link) (link)(link)(link)(link)(link)(link)

Scudo

YüzSürKoş

Forum Bağımlısı
Tepki
1.523
İlan 125 lira olarak günceldır Arkadaslar :) ''Set daha 13 gunluktur ve aynı kılometrededır''

YüzSürKoş

Forum Bağımlısı
Tepki
1.523
İlan 125 lira olarak günceldır Arkadaslar :) Kargo firmaları fahiş rakamlar istediğinden Bursa dışına otobüs ile gönderım yapabılırım :)

YüzSürKoş

Forum Bağımlısı
Tepki
1.523
Arkadaslar ilan gunceldır.Almak ısteyen arkadasımıza ufakta olsa fıyatta yardımcı olmaya calısacagım :)

meseduzu

Forum Bağımlısı
Tepki
342
Bisiklet
b'Twin
satma daha iyi bence dursun bir kenarda. Bence bu fiyata bu jant seti bedav, ayrıca benim triban 5 de ben bunu kullanıyorum 1 senedir akort bile bozulmuyor. hopluyorum, çukurlara giriyorum. banamısın demiyor taş gibiler. bu fiyatada gerçekden f/p olmuş.

YüzSürKoş

Forum Bağımlısı
Tepki
1.523
Herkese tesekkurler arkadaslar.Satıstan vazgecılmıstır.Konu yonetıcı arkadaslarımız tarafından kılıtlenebılır.