Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

1-2 Ağustos sun.day.sky festivali

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında ümran çoker tarafından paylaşıldı.

1. ümran çoker

ümran çoker Üye

Seviye:
    Arkadaşlaaaar

bu haftasonu santralistanbul'da gerçekleşecek ücretsiz bir şehir festivali var.
    Festival alanı:Eski silahtarağa elektrik santralı kazım karabekir cad. no:2/6 Eyüp diye geçmekte ( şahsen yerini bilmiyorum ama bulurum azimliyim:D )

bisikletlerle gidelim mi? hatta karşıda oturan arkadaşlar benim gibi anadolu yakasında oturup santralistanbul'un yerini bilmeyenlere rehber de olur:)) festivalin teması iyi hisset! bisikletlere atlayıp iyi hissedelim ne dersiniz?
    ayrıntılar için

http://www.sundaysky.net/

sports-man bunu beğendi.
  2. roadworms

roadworms Yeni Üye

Seviye:
    Belirtmiş olduğunuz adres Avrupa yakasında bulunmaktadır.Eminönü'nden bisikletle yaklaşık 30-40dk sürmekte ve rampa bulunmamaktadır.Hatta o adreste şuan Bilgi Üniversitesi'ne aittir.Yani haritayı Bilgi Üniversitesinin resmi sitesinden bulabilirsiniz.

www.bilgi.edu.tr

ümran çoker bunu beğendi.
  3. ümran çoker

ümran çoker Üye

Seviye:
    festivale gidemedik ama festivalden daha kralı oldu:)festivali biz yaptık:D sibel ablayla ve tüm grupla tanışarak caddebostan çimleri moon.night.sky festivaline ev sahipliği yaptı:) portecho'yu dinleme niyetim vardı festivale gidip ama portecho neymiş dedirten kudret abi sahnelerdeydi! süperdi:) mesajın için teşekkürler sibel abla :)
    ekiiiiiiiipppppppp moon.night.sky festivali için teşekkürleeeeeeeeer:)

4. ümran çoker

ümran çoker Üye

Seviye:
    aa bu arada her ne kadar niyetlenip aksilikler nedeniyle gidemesek de roadworms sana da ayrıca teşekkürler navigasyon bilgisi için:)