1-11 Agustos İstanbul-Bodrum

Scudo
Tepki
13
Bisiklet
Cannondale
Hazırlıklar tamamlandı. Kamp yerlerimi belirledim. Bu yolu giden arkadaşların tavsiyelerini beklerim. Özellikle Edremit e kadar olan mesafe hakkında alternatif rotalarınızı beklerim....

Tepki
79
Bisiklet
Scott
Erol Bey,

Turunuzun Edremit'e kadar olan kısmı için, İstanbul (Yenikapı-Bandırma) - Ayvalık tur rotamız size faydalı olabilir. Bu güzergahtan giderseniz, Sebepli yokuşunda kulaklarımızı çınlatacağınıza eminim.

(link)

Ayvalık'tan sonrası içinse, Bodrum'a kadar yaptığımız tur, size bir fikir verebilir;

(link)

Keyifli ve kazasız-belasız bir tur olur umarım.

Kerem Kekeç

Aktif Üye
Tepki
28
Bisiklet
Whistle
Sıcaklara dikkat edin derim onun dışında biraz rüzgar zorlayabilir. İyi pedallamalar.

Tepki
13
Bisiklet
Cannondale
Teşekkürler Daha da heveslendim şimdi :) çok keyifli görünüyor...

Tepki
13
Bisiklet
Cannondale
Haklısınız. Sıcak ile başedebilirim ama rüzgar arkadan gelmediği sürece pek hoş olmaz.
Çalışan biri olarak en uzun tatil sürem bu tarihlere denk geliyor....

Tepki
33
Bisiklet
Focus
turunuz özellikle mi güvercinliğe kadar. buraya kadar gelmişken bir bodrum yaparsınız herhalde? iyi yolculuklar. kazasız dertsiz inşallah.

Bisikletli Gezgin

Forum Bağımlısı
Tepki
4.683
İsim
Mustafa
Bisiklet
Sedona
Sıcaklara dikkat etmenizi tavsiye ederim, oun dışında güzel rota. Şimdiden iyi yolculuklar diliyorum...

Tepki
13
Bisiklet
Cannondale
@özgür barış uçkaç

Elbette Bodrum a kadar gideceğim :)
Hatta erken gidersem civarları da dolaşacağım ama acelem yok 10 güne herşeyi sığdırabilirim....
Selamlar

Tepki
33
Bisiklet
Focus
son kamp güvercinlik olacak heralde. bodrum merkez de dekamp yeri var onun için sormuştum.
bisilketimi sattığımdan ay sonuna kadar bir şehir tur bisileti planım var inşallah. bu hafta sonu izmir'e gidip ön araştrıma yapıcam kafama yatan birşey denk gelirse getirmeyi düşünüyorum. siz gelinceye kadar hazır edebilirsem sizi karşılayabilirim. fakat malum bodrumun yoğun yaz temposundan sadece pazar günleri boşum. sizin de son gününüze denk geliyor ama nasipse denk geliriz inşallah.

Tepki
13
Bisiklet
Cannondale
Özgür Bey çok sevinirim. İçmeler tersanelerden arkadaşlar da olacak o akşam küçük çaplı bir hoş geldin yapacaklarmış :)
ayrıca kamp yerleri için bilgi yollarsanız sevinirim, lakin 1-2 gün erken gelme ihtimalim de var. En son yaptığım antrenmanlarda 120-130km devirir oldum :)

Tepki
33
Bisiklet
Focus
oy oy oy sıkı bir antrenman var galiba. içmeler de kimler var tanıdığınız belki ortak arkadaşlarımız çıkabilir. çünkü bir ara bende içmelerde çalışmıştım. iki sene kadar tekne malzemeleri satışı yaptım. hala bir kaç arkadaşım var orda. önümüzdeki pazartesi günü bir terslik olmazsa yeni bir bisiklet alıcam. hazırlıklar sürüyor. denemek için rota belli. bodrum - milas rurtu. düşündüğüm bisiklet crosstrail olduğundan mumcular'ı da ruta ekliyeceğim belki. dediğim gibi haberleşebilirsek zamanım olursa milas bodrum geçişinizde güvercinliğe kadar size eşlik edebilirim. ayrıca bodrumda gümbet'de de bir çadır caravan kamping var. adı zetaş kamping. fiyatlar konusunda bilgim yok fakat bisikletle bodruma yolu düşenlerin uğrak yeridir. konum olarak gümbet merkez. birde akyarlar da var. bodrum dışında onun adı da camping 86. sahil kesiminden ortakent - turgutreis arasında.
iyi antrenmanlar olsun.

Tepki
13
Bisiklet
Cannondale
İçmeler de tanıdık bayağı var :) en başta Fuat TURAN abimiz, erdem ağan, eren baki, mustafa özkalay, esen yat tüm ekip ve Kerim acar kardeşimiz.
Ben halen yat malzemeleri satıyorum ( keyifle)
Kamplara göz atacağım teşekkürler. erol_degerli@hotmail.com mailleşelim lütfen telefonunuzu alıp geldiğimde rahatsız etmek isterim.

Yasin K.

Üye
Tepki
3
Bisiklet
Sedona
Birgün bende bir arkadaşım ile bu güzergahı gideceğim kesin. o yuzden tur bitiminde detaylı bir yazı yazarsanız mutlu edersniz beni.

kazasız belasız pedallamalar

Tepki
13
Bisiklet
Cannondale
Yasin Bey, her gün yol boyunca çektiğim fotoğrafları yollayacağım ayrıca turun sonunda da genel paylaşım yapacağım... iyi dilekleriniz için teşekkürler. darısı başınıza :)

Tepki
33
Bisiklet
Focus
hala aynı camiadasınız demek. gerçekten zevkli bir iş. İstanbul'da hangi firmadasınız? bahsettiğiniz isimleri şahsen tanımasam da bodrum da özellikle içmeler'de bilinen simalar. ben de içmeler'de cem ağan'ın yanında çalıştım. ancak içmeler'den çıkalı bir hayli oldu. tel. 0544 786 18 38. mutlaka beklerim rahatsızlık ne kelime. Bodrum'da çalacak bir kapınız daha oldu.