Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

09-11-2007 saat 21 de gece turu düzenlesek (göztepe iskele) kimler gelir

Konu, 'Ege Bölgesi' kısmında Levent Temiz tarafından paylaşıldı.

1. Levent Temiz

Levent Temiz Kıdemli Üye

Seviye:
    tüm izmirlilere selam,

gece biraz dolaşsak kimler için uygun olur, 20-30 km göztepe - alsancak - göztepe - inciraltı - göztepe - evler ...
    gece yalnız dolaşmak pek hoşuma gitmiyor, gurup halinde dolaşmak daha kolay oluyor bence,

herkese sevgiler..

2. Levent Temiz

Levent Temiz Kıdemli Üye

Seviye:
    kimse yok galiba gelmek istiyenler için son on beş dakika :)

3. Levent Temiz

Levent Temiz Kıdemli Üye

Seviye:
    bu arada konuyu yanlış yere yazmışım galiba ; ilk mesajım bu foruma ve bütün forumlara , akşam turu demek daha doğru mu olurdu acaba, birde gelecek arkadaşlar foruma yazı yazamamış olabilirler, ben 9 da göztepe iskeledeyim, beklerim..
    görüşmek dileğiyle..

4. white_sirius

white_sirius Yeni Üye

Seviye:

iyi akşamlar karga 76
    dilersen perşembe akşamları göztepe iskeleden bir tur düzenleniyor ona katılabilirsin dün yagmur yagmasına ragmen konaga gidip geldik gayet eglenceliydi turun güzergahı katılanlara göre seçiliyor...4 haftadır da surmekte katılım da git gide artıyor katılmak istersen her perşembe akşamı saat 20:30 da göztepe iskeleden hareket ediliyor...

http://groups.msn.com/bisiklet
    www.izmirbisiklet.org
    bu adreslerden de tur ile ilgili bilgi alabilirsiniz

iyi akşamlar
    özgü özdemir

gezgin35 bunu beğendi.
  5. Levent Temiz

Levent Temiz Kıdemli Üye

Seviye:
    bu turları biliyorum aslında ben de bir kez katıldım, özgür sensin herhalde:) ön far konusunu açmıştım geldiğimde; hatırlarsın sedona sd 311 e biniyorum :) ancak dün şehirdışından geç geldim dolayısıyla katılamadım, iş durumum her zaman müsait olmuyor düzenli turlar için o yüzden buradan bazen kısa şehiriçi turları duyurum olacak, bu turlarda da görüşmek isterim sizle.. bu arada o yağmurda nasıl bindiniz tebrik ederim muhlis bey de ordaydı heralde kaç kişi bindiniz çok merak ettim..

Nail USANMAZ bunu beğendi.
  6. Nail USANMAZ

Nail USANMAZ Bisikletkolik

Seviye:
    Mrb
    Göztepe Köprü durağındaki işyerimden 22.15 gibi çıkıyorum. Konağa iniyorum. Yağmurlu günler hariç işime bisiklet ile gidip geliyorum.
    Çıkışta buluşalım diyorsanız görüşmek üzere.
    Hoşçakalın..

7. Levent Temiz

Levent Temiz Kıdemli Üye

Seviye:
    mesajınızı geç okudum, o sıralarda ben de evedönüyodum, tek başıma dolaştım malesef inciraltına kadar gittim geldim, her zaman o saatlerde mi işten çıkıyorsunuz ; benim için günün en sakin saatleri o saatler aslında özellikler hafta içi ..fırsat buldukça size eşlik etmek isterim.

görüşmek dileğiyle.

8. Nail USANMAZ

Seviye:
    Evet. Pazar günleri hariç diğer günler 22.00 - 22.15 gibi çıkıyorum. 22.40 vapurunu yakalamam lazım.:) Köprü durağını biliyorsunuz zaten. Pizza salonu var durak karşısında. Konağa kadar beraber gidebiliriz.
    Tşk.

Levent Temiz bunu beğendi.
  9. white_sirius

white_sirius Yeni Üye

Seviye:

Aaa! evet hatırladım sizi.ismim özgü fakat yanlış anlaşılmaya meyilli bir ismim var ne yazıkki, özgür diye bahsedilen benim yani :D muhlis dilmaç ben ve coco cola da çalışan erdem abi vardı üç kişiydik vallahi nasılsa ıslandık diyerek bindik aslında zevkli oluyor birde üstüne sıcak duş mükkemmel bence :D
    bu hafta bekleriz akşam arada uygun oldugumda sizinle çıkabilirim bende haberleşiriz buradan yada mail atabilirsiniz bana
    mail adresim: white_sirius@msn.com

Özgü Özdemir

10. Levent Temiz

Levent Temiz Kıdemli Üye

Seviye:
    çok iyi olur özgü, çalışanlar için gündüz bisiklete binmek pek olanaklı olmuyo hatta çoğu zaman gece bile :( bide merak ettim en az kim ıslandı yağmurluk giymişsiniz ; bu sefer ömerağa da çay içemediniz heralde ama :)

11. gezgin35

gezgin35 Aktif Üye

Seviye:
    Buluşma saatinden 5 dakika önce durakta birilerinin bulunmasında fayda var, çünki, buluşma saatinde durakta kimse olmayınca, tur iptal edildi diye gelenler geri dönüyor, benim gibi !!!

guneeymurat bunu beğendi.
  12. Levent Temiz

Levent Temiz Kıdemli Üye

Seviye:
    9 05 te göztepe iskeledeydim, ancak biraz geç kaldım biliyorum ve çok bekleyemedim çok esinti vardı o akşam malesef üşütmüşüm bugün doktora gittim ve antibiyotik başladım :( turlar oturana kadar aksilikler olacak havalar ve işler müsade ettiği sürece akşamaları gezmek dileğiyle ..

13. Nail USANMAZ

Seviye:
    Mrb. 22.00 da Konağa iniyorum ben. Gelmek isteyen buyursun beraber gidelim.
    Yolcu edersiniz beni vapura.

14. Levent Temiz

Levent Temiz Kıdemli Üye

Seviye:
    sevgili naillian, üşütmüşüm :Skull-175 kendimi ,doktora gittim bugün antibiyotik tedavisi uyguluyorum.. ama iileşeyim mutlaka gelicem. sende sedona kullanıyorsun anlaşılan modeli ne bide kışın gece turu için sıkı giyinmek lasım ne gibi önlemler alıyorsun bahsedermisin ..:in:

15. Nail USANMAZ

Seviye:
    Mrb.
    Geçmiş olsun. Allah acil şifa versin. Bir an önce iyileşmenizi dilerim. En kısa sürede görüşürüz umarım. Üzüldüm. Ben biras sıkı giyiniyorum. Kaz tüyü yelek altına mont tarzı polar.. Göğüsü korumak lazım o yüzden yeleksiz çıkmıyorum. Bacaklarımı özellikler dizlerimi korumak için yün içlik giyiyorum. Ellerim için Sedona eldiven aldım bugün. Polar eldivenim vardı soğuk geçiriyor kullanmıyorum artık. Kask eksik olmuyor tabi. Bazen şapkayla değiştiriyorum.
    Bisikletim de Sd-771.Teker seti ve fren bacakları hariç komple modifiye yaptım.
    :in:

Levent Temiz bunu beğendi.