09.11.2006 PerŞembe

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bizimde görebildigimiz kadarı ile güzel bi perşembe gecesi olmuş ayaklarınıza saglık

Scudo

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
@crosswolf

Aydın kardeşim merhaba

Körün istediği bir göz, Allah verir iki göz.
Ender abi , bu da ne şimdi diyeceksin. Bakın perşembe akşamı madem Antalya' nın meşhur piyazını tadalım diye bizleri anmışsınız. Ben de size bir müjde vereyim. Benim eşim, İlknur hanım Antalya' daki o meşhur piyazcılardan kat ve kat daha leziz piyaz ve Antalya' nın meşhur mezesi hibeşi öyle bir yapar ki, yakın çevremiz, toplantılarımızda hep bunları yapıp getirmesini isterler. Diyeceğim tam zamanında böyle birşey istemişsiniz.

İşin organizasyon ve alışveriş kısmını size bırakıyorum. Gerisi, yapılışı ve sunuşu eşimin maharetli ellerine kalıyor. Biz kısmetse 8 Aralık akşamı uçakla İstanbul' da olacağız. 9 Aralık akşamı bir yakınımızın düğünü var. 14 Aralık ta gündüz saat 11.30 uçağı ile de geri döneceğiz. Eğer isterseniz bu tarih aralığında bir piyaz partisi yapabiliriz. Benden söylemesi.
Benim adım hıdır elimden gelen budur.
İşte size bir Antalya piyazı ve hibeşi yeme fırsatı. Ama Perşembe akşamına orda olamadığıma da şimdiden çok üzüldüm. İzin ve geri dönmemiz anca böyle denk geliyormuş.
Sanıyorum yeğenimde kalacağım. Kadıköy Ziverbeyde oturuyor.

Hepinize çok çok selam ederim.
Hoşçakalın.

Fatih - MFG(+)

Forum Demirbaşı
Tepki
368
Aman, aman, aman, aman Ender Abicim, naaptın abi. Kalkıp göbek atıcam neredeyse. Ağzım sulandı. Dün akşam hakikaten Aydın öyle bir anlattı ki piyazı köfteden güzel dedi, bizleri mest etti. Bizlerde çok merak eder olduk gerçekten. Abi yanlız uyarayım bizim grupta herkesin maşallahı vardır yeme konusunda. Yengeyede ayıp olmasın, kadıncağız yorulmasın. O lezzeti yakalayan güzel ellerinden öperim, önünde eğilirim, un olur elenirim abicim. :D Aç doyurmak çok sevap abi. Böyle bir girişim olursa büyük sevabı var. :p Biz hep açız çünkü abi. :D

İstanbul'a geldiğinizde mutlaka bir görüşme platformu ayarlayalım, hatta turlayalım derim ben.

Sevgiler ve de Saygılar

MFG(+)
Lezzet neredeyse orada olan 1 Deli Adam

T

Tuğrul

Misafir
@Ender Alıcıoğlu

İstanbul a gelinde hangi gün gelirseniz gelin.O günün adı perşembe olur:) .Hep beraber Avşar kafeye gidebiliriz.(o kadar resimlerini gördünüz,bir de canlısını görün)Hava güzelse bisikletlerle ,kötüyse arabalarla.
Elimizde yeterli sayıda bisiklet ve araba mevcut :)

Aydın

Forum Bağımlısı
Tepki
940
Evet Değerli Ender Ağbimiz yemek bahane, Fatih'inde dediği gibi turlamak şahane:)
Siz ve sayın eşinizi istanbul'da görmek bizler içinde çok mutluluk verici olacaktır. Değerli arkadaşlarımız Behçet, Tuğrul, Ulaş, Hasan Ağbimiz ve isimleri ni sayamadığım birçok BİSİKLETFORUM sever arkadaşlarım da benimle aynı fikirdedirler.
Kalın sağlıcakla, gelin mutlulukla, misafirimiz olun.

Saygılarımızla,

Aydın

• Beğen
Tepkiler: Ender Alıcıoğlu

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
@Tuğrul

Merhaba Tuğrul' cum.

İnşallah kısmet olurda İstanbul'a gelebiliriz. Biletler alındı ama kısmetten öte olmaz.
Sizlerle tanışıp görüşeceğim diye çok sevinçliyim. İnşallah havalarda iyi giderde. Gitmesede dediğin gibi farketmez. Mühim olan beraber olabilmek.

Görüşmek üzere. Hoşçakalın.Sevgi ve selamlar.

T

Tuğrul

Misafir
Bu arada atasözlerinden konu açılmışken,3-4 ay önce yazdığım ve şu anda da uzun zamandır imzamda bulunan "Tuğrul Sözü" ne de dikkat buyurmanızı rica ederim.

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
@crosswolf

Aydın'cım
Bizim sözümüz söz. Sizle tanışmak, hepinizle beraber olmak kadar, keyif alabileceğim birşey yok. Eğer Antalya' ya gelseniz evimizde bu piyaz partisini severek düzenlerdik. Ama orda, yeğenimin evi olduğu için, oraya davet edemiyorum. Yeğenim çok iyidir, ama çocuğun evi müsait olmayabilir diye.

Ama organize edebilirseniz , piyaz işi kolay yaparız. Yapamasakta , sizlerle olmak bana yeter. Antalya ' da bir buluşma ayarlarız hallederiz o işi . Hiç merak etmeyin. Zaten yolu buraya Antalya'ya , düşen her bisiklet sever , bizim eve davetlidir.
Tüm arkadaşlarıma sevgi ve selamlar gönderirim.
Hoşçakalın.

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
@Tuğrul

Valla Tuğrul'cum

Şimdi senin ''Tuğrul sözünü'' görünce , :eek: yaa, benim bu yeni atasözü senden çalıntı gibi olmuş , gibi geldi bana.:mad: Ama senin ki, arkadan esen rüzgar, benimki hep önden esiyor.:D
Ama inan, ben ne zaman bisiklete binsem, giderken önümden gelen rüzgar dönüştede tam gene önümden geliyor da . Ondan, ben bunu, yeni bir atasözü yapayım demiştim. Hazır yaşımızda yarım asırı geçti, artık ata olmaya namzediz diye, yazmıştım bunu.;)

Sevgi ve selamlar.

• Beğen
Tepkiler: hdeveci

hdeveci

Forum Bağımlısı
Tepki
811
ender abicigim saygı ve sevgilerimi iletiyorum yengeme ve sana sabırsızlıkla 8 aralık tarıhını beklemeye absladık :)insallah nasıp olurda sızlerle tanısma serefıne erısırız.

• Beğen

Tugfox

Forum Bağımlısı
Tepki
1.218
Ender abicim ben de hedefe kitlenmis bulunmaktayim geliceginiz gunu sabirsizlikla bekliyorum:) Insallah kismet olur da bir araya gelir yuzyuze de konusma, gulme, hatta belki de oynama(malum bizim persembe ekibinin nezaman nerde oynuyacagi belli olmuyor bi telefon melodisi duymayagorelim hemen eller havaya:D :D ) kismeti buluruz:)

Saygilar,
Tugberk

• Beğen

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
Harun'cum, Tuğberk'cim

Kısmet olur , İstanbul' a gelirsek , mutlaka sizleri göreceğim. Siz ve daha ismini sayamadığım , forumdaki sevgili arkadaşlarımı tabi ki görmeye, onlarla tanışmaya çalışacağım.
Yaşadığımız şehirler arasında çok kilometrelerde olsa, bisiklet forumumuz, bu aramızda ki kilometreleri yeri geliyor sıfıra indiriyor. Sanki, hepimiz birbirimizle , senelerdir tanışıyorcasına, sıkı dostluk ve arkadaşlıklarla birbirimize bağlıyız.

Hepinizle görüşüp tanışmak üzere,
Neşeli, mutlu, bol arkadaşlı, güneşli günler dilerim.

Hoşçakalın.

• Beğen
Tepkiler: hdeveci ve Tugfox