09.08.09 İzmit/Çubuklu Turu

Bahadır Ustaoğlu

Daimi Üye
Tepki
187
Emre ile benim için gerçekten yorucu bir gün oldu. Yorulmamızda ki sebeb kuşkusuz bisikletimizin uzun turlara uygun olmayışı... Ancak yinede eğlenceli bir gün geçirdik. Ortalama 50km lik bir tur oldu... Bir kaç fotoğrafımızı paylaşmak isterim :)

(link)

(link)

Soldan sağa: Emre, Cihad ve Anıl

(link)

Soldan sağa: Ben (Bahadır), Cihad ve Anıl

(link)

Yol üzerinde bulunana ufak bir şelale... Ancak şelaleye inmek biraz dertli :)

(link)

(link)

Ben :)

(link)

Cihad...

(link)

Anıl...

(link)

Emre...

(link)

Hepimiz :)

(link)

ve şelaleden yukarı çıkarken... Otlardan dolayıyı iniş/çıkış oldukça zordu :)

(link)

(link)

(link)

Scudo

cedrick41

Forum Bağımlısı
Tepki
1.390
Arkadaşlar ayaklarınıza sağlık güzel gezi olmuş biz daha önce şelaleye inmemiştik güzel yermiş benim için suyun olduğu aktığı her yer güzeldir!;)
Yeni arkadaşlar umarım yorulmamıştır!:D
Daha fotoğraf varsa ekle bahadır.:)

Bahadır Ustaoğlu

Daimi Üye
Tepki
187
Ya dur çantadan çıkart çek tekrar koy falan bir zaman sonra yorgunlukta bastırdı ve daha sonralarında üşendim açıkçası :D Birde elimde tırstım düşerim falan diye biraz pahalı bi makina ucuz bişey olsaydı elimde herşeyi çekerdim... İnşallah bir daha ki sefere daha fazla fotoğraf çekeriz :)

Artı olarak 2 haftaya kadar toplamaya çalışıtığım bisikletim de biticek inşallah... Bugün cidden bacak kaslarım çok yandı hala sızlıyolar o derece :)

Bahadır Ustaoğlu

Daimi Üye
Tepki
187
Tabii ki şenol abi durmak yok... Ama yorgunluk kesinlikle bisikletten kaynaklandı... Yoksa bu kadar olmaması lazım.

Bu arada evet parkur baya süpriz oldu ancak mükemmeldi bence... Bisikletin toprak yolda tozlanması ve ufak sulardan geçişte hafif çamurlar beni daha da gaza getirdi :D Ancak bisiklet her rampada beni dizginliyodu :)

Sercan Sözer

Forum Demirbaşı
Tepki
409
İsim
Sercan S.
Başlangıç
2003—04
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Katlanır
@Bahadır Ustaoğlu

Bu arada bisikletinizin ağırlığı ne kadar?

• Beğen
Tepkiler: Emre Özhan

Bahadır Ustaoğlu

Daimi Üye
Tepki
187
Bisikletimin ağırlığını bilmiyorum ama en az 17-18kg var sanırım... Cahillik zamanında bir hevesle aldık çift amortisörlü :) Şimdi Akılsız başın cezasını ayaklar çekiyo :D İlk resimde görünen kırmızı bisiklet ise emre arkadaşımızın ve o çok daha ağır 21kg :) Onun işi benden de zordu... :(

Bisikletim bu...

(link)

omer yildiz

Forum Demirbaşı
Tepki
15
Gencler,heyecanınız hiç dinmesin.Ellerinize saglık.Lutfen tesekkurumuzu kabul edin.Ama cok fazlası sizlerin hakkıdır.Sizlerle gurur duyuyoruz.

Emre Özhan

Forum Demirbaşı
Tepki
877
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Şehir - Tur
mrb lar çıktık belediyenin turundan ibre 30 dan aşagı düşmüyor zaten ben daga girmeden öldüm yorgunluktan şelaleye kadar zor geldik şelaleden sonrası daha rahattı ve kandıra yoluna çıktıgımızda bende hiç yorgunluk yoktu ama dümdüz yoldan salacagımıza girdik offroada o saatten sonra rampa bile çıktık ama benim kulaklar hem sesten hem rüzgardan tıkandı keşke girmeseydik o yola.... evet eve geldigimde çok yorgundum ama kandıra yolundan insek ben o gazla çarsıyada giderdim ve bacaklarımın sızısı anca geçti yeni kadro düşünmeye başladım hani şu 100 liralık bisikletler var ya amortosorsuz bugün gördüm hoşuma gitti ama eve geldim bisiklete baktım kıyamam gerçekten agır olsada seviyorum bisikleti...
bisiklet bu
(link)
By (link)