08 Haziran 2008 Boğaz Köprüsü Geçişi ve Kınalıada Gezimiz

salihhh

Üye
Tepki
76
slmmm arkadaslaar resımlere baktımda harıka o cosku heyecan belırdı ıcımde cok keyıf aldım fotografları bızlerle paylasan butun arkadaslarımıza tesekkur ederım keyıf ve guzellık dolu baska gezılerdede buluşmak dılegıyleee

Scudo

trinity72

Forum Demirbaşı
Tepki
362
(link)
(link)

B.duzu ekibi olarak yolcu arabasında idik..Sadece daha sabahtan gunun sonuna cıkabilme hesabı yaptıgımızdan..:):) Gerci aracta Bakırkoy ekibinden de epey bi arkadas vardı...:)

• Beğen
Tepkiler: sports-man

Bixekolik

Daimi Üye
Tepki
193
harikaya para versen bu kadar bisikletlıyı bir araya toplamak biraz güç olurdu herhalde ama lakın gonuller bisiklet askı tutkusu olunca daha bir baska oluyor :p bisikletlı doslar ayagınızdan hiç mi hiç pedalınız eksık olmasın ayagınıza yuregınıze tabiki bacak kaslarına saglık :D

saka

Üye
Tepki
26
adam haklı para vesen bile olmaz keşke bende olsam inanmaya bilirsiniz ama annem mayaq msın ne işin var adam senide arkadaşarınıda eezerse ne olucak dedi..Şokey oldum oturup aglamak geldi içimden resimleri bekledim bugun boyunca

trinity72

Forum Demirbaşı
Tepki
362
(link)
(link)

Minibusun arka tarafından...

(link)
(link)

Cok tatlisin sen ya...:)

(link)
(link)

Güneş ve eşi..:)

(link)
(link)

Mahmut ve McMiller..:)

(link)
(link)

Komboz ve Arda...:)

(link)
(link)

(link)
(link)

Onur Kahraman

Forum Bağımlısı
Tepki
853
yanınızdaki küçük aslanda kim:D orda olmayı çok isterdim.çok güzel gezi.kask takmayan yine birsürü vatandaşımız var.aslında belediye maliyeti ucuz ama kaliteli kask dağıtsa kaskı olmayanlara iyi olur.sedona'nın 30 ytlye fln kaskları mevcut...

masculine

Aktif Üye
Tepki
103
@mcgrey

slm fatih necla ben, tunay teşekkür etmiş ama ben de ayrıca teşekkür etmek istedim foto lar için, sağol :)

• Beğen
Tepkiler: victory