08.08 İzmir Gece turu!!! (boşluk doldurma)

Oxsy

Forum Bağımlısı
Tepki
2.003
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Focus
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@spokesman

@psychedelic68

Ortada ufak bir yanlış anlaşılma olmuş.

Scudo

sniper

Forum Demirbaşı
Tepki
557
@alpay ipekgil

aman abi... daha denizliye gelecektin birlikte pedallıcaktık.... sen her gördüğün güzel bayanla tanışmaya kalkarsan... oooo... yol bitmez...:):):):)

verilmiş sadakanız varmış.... geçmiş olsun....
denizliye geldiğinizde görüşmek üzere...:)::)

Oxsy

Forum Bağımlısı
Tepki
2.003
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Focus
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Erken ayrılsamda gayet güzel bir turdu.,Saat 20. 30 dan sonra güzelbahçeye hiç pedal basmamıştım. Tek başıma döndüm fakat hiç ışık donanımım yoktu. Aslında riskli bir yolculuk yapmış oldum ama dikkatli gittiğim için sorun çıkmadı...

psychedelic68

Daimi Üye
Tepki
191
öncelikle tura katılan herkese çok teşekkür ederim.
oksalcım gerçekten çok erken ayrıldın bizden, yüzünü doğrudürüst göremedim bile..Bu arada narlıdereyken farkettim hakketten hiç ışık donanımın yoktu be abicim:mad:,hadi önü geçtim ama arkaya bi kırmızı ışık kondur bu gibi turlarda :)
Katılamayanlar çok keyifli bir muhabbeti ve arka fonundaki kokoreçi kaçırdı.:D
evden atıştırıp çıkmıştım,çeyrek yedim tadı damağımda kaldı.(nispete koşun:D )
Ata dönüşte Hakan abinin arkasında uyudu gene, çok komik görünüyor bisiklette uyurken:) :D
Haftasonu görüşmek üzere .....:rolleyes: yoksa ondan önce cuma da mı bir action yapsak yau:rolleyes: (bende de doyumsuzluk mu var ne:rolleyes: :D)

BF Okuru

Üye
Tepki
2
:) Gerçekten çok güzel bir turdu.Tura katilanlardan özür dileyeyim ne yapayim bazen çenem düsüyor:) siz denk geldiniz:D
Ama nasil geçti anlamadim.Acaba bir daha mi gidip gelseydik.Çok güldüm hakikaten bu ekiple gülmeden durmak imkansiz.
En çok Özgür konustu.:rolleyes: :eek:

Oxsy

Forum Bağımlısı
Tepki
2.003
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Focus
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@psychedelic68

Şu yarış sezonu bitsin daha turlarınıza baştan sona da katılacağım :) Bu akşam yine yarışa gidiyorum.otobüsle trabzona 1300km +22 saat falan.üffffff:Skull-175 Işık konusundada aslında arkaya takmak için kırmızı çakan ışığım vardı fakat bulamadım. Ama çok gerekli ve gece onsuz binmek bir okadarda tehlikeli....

psychedelic68

Daimi Üye
Tepki
191
@xcangel

Ben turlarda herkesin çenesinin düşmesi taraftarıyım:D
zaten hafta bir buluşuyoruz(şimdilik:D ) , onda da düşüversin herkesin çenesi:D
çok güldük gerçekten, e bu da çeneye endeksli değil mi zaten:D :D

@oxsy

oksal iyi yarışlar diliyorum,
sezon bitince beraberiz o zaman
iyi yolculuklar

• Beğen
Tepkiler: Oxsy

Alpay ipekgil

Daimi Üye
Tepki
284
Tura katılan tüm arkadaşlara teşekkürler.Zevkli ve güzel bir tur yaptık.Dönüşte bir magandanın aracıyla tacize uğradık.Neyseki bir sorun olmadı.Dönüş te Hakanı ve eşini bıraktıktan sonra Anıl Özgür ve ben biraz daha hızlı bir tempoda geri döndük.Şimdilik hoşçakalın

@sniper

Enkısa sürede Denizliye geldiğimde sizinle tanışmak isterim.Sanırım önümüzdeki hafta perşembe Denizlideyim.Umarım görüşürüz.Özelden cep num atarsan gelince ararım.Hoşçakal