Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

08.08.07 Caddebostan

Konu, 'Şehiriçi Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında kalkmazdüşmez tarafından paylaşıldı.

1. kalkmazdüşmez

kalkmazdüşmez Kıdemli Üye

Seviye:
    Bu saat oldu uluslararası katılım olacağı söylenen 08ağutos çarşamba turunun fotoları hala foruma düşmedi acaba fotoğraf makinasız bi tur mu oldu?:rolleyes: :rolleyes:
    Hüseyin Suda abi fotolar yok mu?yoksa tur olmadı mı?

2. icarus

icarus Yeni Üye

Seviye:
    sn veterinerhekim bey benim dün tura ilk katılışımdı ve turdaki tüm arkadaşları kaçırdım eğer serbes bırakmamı istiyorsanız forum olarak birleşip bana CANNONDALE ROAD WARRIOR 600 alırsanız arkadaşlarınıza sağsalim kavuşup turlarınıza devam edebilirsiniz :)

3. Lütfü Çolak

Lütfü Çolak Bisikletkolik

Seviye:
    :D :D :D
    bize bir kanıt göstermen lazım.
    (bu işler genelde böyle oluyor, en azından filmlerde...)

Murat EVGİN bunu beğendi.
  4. icarus

icarus Yeni Üye

Seviye:
    bakın işte bu saat oldu hiçbirinden haber yok :) hem zaten bu gidişle bırakıcam hepsini biri çay ister biri su ister biri siyatiklerim azdı der biri antreman yapıcam der yok yok çok masraflı çıktı arkadaşlar ben bırakıyorum hepsini :)

5. Antares

Antares Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    KTM
    Seviye:
    Gerçekten nerede bu resimler! Madem resim yok, resim olmadan yorum yazalım bizde..
    Yine kahkahaların eksik olmadığı bir akşamdı.. benim yanımda yıllardır yeğenim diye bildiğim ama aslen kuzenim de katıldı.. o da pek sevmiş herkesi, hepinize ayrı ayrı selamları var.
    Buradan yeni katılan arkadaşlara yeniden hoş geldiniz diyorum.. gerçi tanışma fırsatımız olmadı ama ben Zafer!
    Ayrıca Japonya temsilcimizde bizimleydi.. yazık kaybolmuş kendisi dünyayı dolaşıyor :D :D şaka bir yana.. bravo kendisine, Ulaş'da onu çok güzel ağırlıyor.. kendisini tebrik ederim.

6. Hüseyin Suda

Hüseyin Suda Forum Demirbaşı

Seviye:
    Evet,gezinin fotoları bir gece rötarla bu akşam geç saatlerde ilgili sayfada yer alacak.Gecikme için özürlerimizi beyan ediyoruz,yada ediyorum desem daha iyi olacak...

7. Hasan Derya

Hasan Derya Kıdemli Üye

Seviye:
    Olmadı Hüseyin abim
    Milleti iyi alıştırmışsın(ben dahil) eve gidip bir iki saat içinde resimleri görmeye alışmısız.Topu topu 24 saat geçikince insan huzursuz oluyor.

Şaka bir yana gelen herkese çok teşekkürler.Çok keyifli ve uluslar arası bir tur oldu.

Tuğrul bunu beğendi.
  8. kaskay

kaskay Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    benimde ilk katılışımdı ve kesinlikle harikaydı. Dönüşü gelen bir telefon nedeni ile 3 kişi ayrı yapmak zorunda kalsam da o gidişteki eğlence hala aklımda. Herkese teşekkürler

9. Tuğrul

Tuğrul Onursal Üye

Seviye:
    Benim çektiğim resimler...........

Hasan Derya ve Ercan Bayram bunu beğendi.
  10. Ercan Bayram

Ercan Bayram Onursal Üye

Seviye:
    birgün bende birlikte pedallayacağım inşallah sizlerle ;)

resimler için teşekkürler Tuğrul abi ;)

11. Tuğrul

Tuğrul Onursal Üye

Seviye:
    İnşallah Ercan ım.Sen gelmezsen ,seni görmeye ben geleceğim :)

kalkmazdüşmez bunu beğendi.
  12. İsmail Ağıllı

İsmail Ağıllı Onursal Üye

Seviye:
    maşallah ne kadar çok yarışcı arkadaşımız katılmış çok sevindim çok güzel bir akşam teşekkürler :)

13. Hüseyin Suda

Hüseyin Suda Forum Demirbaşı

Seviye:
    Gecikme nedeniyle çevreye verdiğim rahatsızlıktan dolayı beni affedeceğinizi umarak bu uluslararası(international)gecenin benin makinama(pili bitene kadar)yakalanan karelerine geçiyorum.

Japon evliya çelebisi Daisuke bizlere bu özel gecede konuk olmuş sıcak tavırları ve doğallığı ile ilk andan itibaren herkesin sempatisini üzerinde toplamıştır.

Daisuke'nin taa Japonya'lardan kalkıp dünya turunu Caddebostandan geçireceğini duyan Sevgili Halil'de bu özel geceye tüm hızı ile yetişmiştir.:vroam:

Saatler 20:30'a yaklaştıkça Caddebostan'daki toplanma alanında neşeli bir kalabalık oluşmaya başlamıştır.

Bu resimde solda yer alan arkadaşımız Zafer(antares)olup,katıldığı her hafta ben yoktum diyerek bizleri acaba hakikaten yokmuydu diye düşüncelere sevk etmişti.İşte bu hafta hakikaten var...:D mı acaba..:rolleyes:

Aynı karede yer bulmaya çalışan bir avuç mutlu insan topluluğu.Yağmurda aynı şemsiyeyi paylaşan insanlar misali sığdılar karenin içine...İyi günde kötü günde dostlukları baki kalsın...:)

İlk mola noktası olan Bostancı'dayız.

Fırsattan istifade hemen sac ayağı kuruluyor,sohbet başlıyor,bu da objektiflerimizden tabiki kaçmıyor.;)

Hasan;tur işte budur der gibi,daha ne yapabilirim?Sağolsun her Çarşamba turun aksamaması için her şeyi de yapıyor...:in:

İşte geliyorlar...

Yol manzaraları...

Masalara bu gece de sığmıyoruz,gurubun bir kısmı resimde belli olmayan sanal masalarda oturuyor,varmış gibi davranıyor.

İşte sanal ve yuvarlak bir masa etrafındaki sohbete tanıklık ediyoruz.Ayakta Fatih ve Çağrı masaya çarpmamak için özen gösteriyorlar.Bu arada Çağrı'ya geçmiş olsun ve aramıza hoş geldin diyoruz.Hastalık onu epeyce sarsmış olacak,baksanıza bir deri bir kemik kalmış çocuk...:D

Gecenin EN'leri...

Üç dalda birden en alan tek fotosu...
    En uzaklardan gelip en uzaklara gideni... En özgün oturuşu...:p En zor açılan mısır cipsi...:D

En sucuk evinde hayalet mi vardı fotosu...:eek: (hayalet sağda ağaçların arasına gizlenmiştir...)

En yanlışı bol pozu..:( Kaza anında kulaklığa değil kaska daha çok ihtiyaç duyulabilir..Müzik kaskla da dinlenebilir...Bizden söylemesi.:cool:

En içten gülüşü...:D

En güzel selamı...

En emektar sürücüsü...:in:

Tüm zamanların En iyi Tuğrul fotosu...

En banko kuponu (made in Japan)...;)

En "S" li pozu...

En simetrik pozu...:winkenlux

En büyük ve En küçük gemisi...:p (gemilerin turumuzdan haberleri yoktu)

Halil'den Fixed Gear Show için tıklayın lütfen...

Çok güzel bir geceydi,biraz geç te olsa fotoğrafları sizlerle paylaşabildim.Katılan ve katılamayan herkese sonsuz teşekkürler...

jamssea, Hasan Derya ve Tuğrul bunu beğendi.
  14. eYa

eYa Bisikletkolik

Seviye:
    Maşallah :) Güzel bir gece olmuş yine. Paylaşım için teşekkürler.

Hüseyin Suda bunu beğendi.
  15. Tuğrul

Tuğrul Onursal Üye

Seviye:
    Sen öyle dersin de ben bu resmi avatar yapmazmıyım :D:D:D

16. Hasan Derya

Hasan Derya Kıdemli Üye

Seviye:
    Gerçekten tam avatar yapılacak pozmuş.Çok iyi çıkmışsın abi yani yorum bile yapılamaz.

17. kalkmazdüşmez

kalkmazdüşmez Kıdemli Üye

Seviye:
    İnşaallah 18 08 07 çarşamba turuna geleyimde bi Avatarlık resim çektireyim bende:) :) :)

18. whistler

whistler Üye

Seviye:
    yine çok eğlenceli bir tur olmuş, herkesin pedallarına saglık.

bende nerde bu resimler diye forum ayarları ile oynayıp duruyordum dünden beri. alışmışız aynı günün akşamından resimleri izlemeye, hüseyin abinin dakik vede çalışkan olanına, neyse forum ayarlarını daha fazla kurcalamayayım bari.

japon amcanın elindeki nedir? ne yaptınız, sayısal loto mu ögrettiniz adamcagıza ; ) ayrıca adam bidonla mı geziyor bisikletinin üzerinde. biraz garip görünsede pek bi pratik çözüm bulmuş, tebrik ettim. bisikletin arkasına, su tankeri bağlama fikrime daha bir sıcak bakıyorum artık.

birde tugrul abinin resmi tam avatarlık, arka planda çiçekler böcekler, kene tehlikesine rağmen dogaya vermiş gördüm kendisini ; )

19. Fatih - MFG(+)

Fatih - MFG(+) Forum Demirbaşı

Seviye:
    Efendim ne demeli ne yapmalı diye düşünürken oturup bunca lafi boşuna yazmamak lazım geldiği kanaati bende hasıl olmak üzereydi ki aklıma birden şu cümleler geldi; hakikaten yine çok güzel bir tur oldu.:D Katılım oldukça fazlaydı yeni gelen herkesin elini sıkmaya çalıştım hoşgeldiniz dedim ama diyemediklerim de olmuştur. Özellikle geziye ilk kez katılan Zafer Bey'i çok sevdim. :D Kendisini yanı başında duran fakat yıllardır farkında olmadığı kuzeni ile tanıştırdım. Artık ağlamalar kucaklaşmalar bir feyat figan ki sormayın heheheheheh:D

Bu arada foruma fotoğrafları yükleyen çok değerli dostlarım Tuğrul ve Hüseyin sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Katılan herkesi sevgi ile kucaklıyorum.

Sevgiler

MFG(+)
    MOTİVATÖR

20. Turhan Evci

Turhan Evci Forum Bağımlısı

Seviye:
    Hafta sonu geçirdiğim rahatsızlığın devamı neticesinde, çarşamba akşamı gezisine katılamadım, ama resimlere baktıkça, sanki bende oradaymışım hissine kapıldım. :)
    Resimleri çekip ekleyen arkadaşların ellerine, tüm bisikletçi arkadaşlarımızın pedallarına sağlık.
    Japon bisikletci dostumuzun da yolu açık olsun.
    Sewgiler