Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

07 Mart Porsuk Barajı...

Konu, 'Şehiriçi Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında jemboy tarafından paylaşıldı.

1. jemboy

jemboy Kıdemli Üye

Seviye:
    Uzun bi aradan sonra tekrar yollara cıkmanın verdiği heves ile sabah 10 da bulusulacak olan geziye 10 a bes varken uyandım bes dakkada hazırlanıp yola cıktım ilk defa ben geldiğimde herkez ordaydı bir tek gokan yoktu oda uyudugu için gelemiycek ti zaten bu arada sercanı da bisiklet dunyasından manita dunyasına kaptırdıgımız için gecen hafta yolda gorup attım fırca işe yaramıs olcakki sabahtan orda iş ilk kare...

ayaktakiler:semih ben murat
    oturanlar:zafer abdullah dinçer emin
    Bu arada demin oturanlar kısmına dahil ettiğim dinçer arkadaşımız aslında oturamamaktadır :D tam çıkarken ibo da bize katılınca takım tatm oldu doru yola
    once yiyecek bişiler sonrada içecek takviyesinden sonra ilk durak kızılinler ve kızıl inlerde bir bisikletci bizi karsılıor ali bulusmaya gec kaldıı için direk oraya gelmiş tabi biz oyalan oyalana geldimiz için geçimiş bile bizi musaozu kavsagı
    ordan sonraki ilk durak ise gokce kısık koyunu gectikten sonra sofcaya varmadan onceki kopru ...

tam gezinin tadına varmaya başlamış zaferle tepedeki ağaçtan bahsederken kaymak gibi yolda ilerliyordumki semihi farkettim fakat fark edene kadar kotu niyetli olmasada ufak bi elşakasıyla zaten tek elle tuttugum gidondaki dengemi bozmus oldu onun ustune dusmiim die direksiyonu tam terse kırınca zaferle çarpıştık ve sonuc:

önce zafere sordugumu hatırlıorum bişin varmı die sonrada kendime bakmak aklıma geldi allahtan kimsede cok bişi yoktu fakat dizimi asvalta fena vurmustum bisiklette ise on jantın akordu gitmiş ve sele kırılmaya yakın zarar gormustu dinçer saolsun cok urastı ama yapamadı seleyi sansa gecen traktorden çekiç istenim denen di ama nafile.. işte traktorcu amca ve tek cekiç darbes sele nerdeyse esdkisi gibi :D

images hack maalesef beni cıldırtmasına ragman acılmamamaya kararlı bu aksamlık bu kadar kalanını yarın eklerim...

2. İbrahim sarı

İbrahim sarı Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    fotoların devamını bekliyoruz :D

RECEP İŞLEK ve jemboy bunu beğendi.
  3. Murat CER

Murat CER Onursal Üye

Seviye:
    fotoların devamını ben de bekliyorum :)
    umarım önemli bir aksilik yoktur.

bu arada pazar günü size katılamadım, kendimi çok iyi hissetmiyordum (hâlen değişiklik yok :( ), ancak kısa bir tura da hayır diyemedim ve eşimle Karacaşehir'e kadar gittik. regülatörden Kütahya yoluna çıktığımız anda yol bisikleti kullanan ve kasklı bir bisikletli ile selamlaştık. Acaba sizden biri miydi? siz ekip halinde geri dönmediniz mi?

4. Semih ekizceli

Semih ekizceli Kıdemli Üye

Seviye:
    güzeldi her ne kadar aksilikler olsada selcuk abiye yapılan yogun ısrar sonucu bizi kıramadı ve yolumuza devam ettik :) yoksa gezi tamamlanamadan bitmek zorunda kalcaktıki hiçbirimiz böyle olsun istemiyorduk oraya vardığımızdada gökhan abiyi uykudan kalkıp orda bizi karşılaması gercekten mutluluk vericiydi :) ayrıca dincere bi gün önce geçirdiği kaza ve bugün selcuk abinin geçirdiği ufak kazalar yüzünden geçmiş olsun en yakın zamanda iyileşmeniz dileğimle

5. Hakan Eşme

Hakan Eşme Bu muydu Yaşam? Hadi Öyleyse Bir Kez Daha!!!

Adı:
    Hakan EŞME
    Bisiklet:
    Geotech
    Seviye:
    Çok güzel bir tur olmuş, paylaşım için teşekkürler, fotoların devamını bekliyoruz. Kaza geçiren arkadaşlara geçmiş olsun, umarım herşey yoluna girmiştir.

Kamil Tabak, RECEP İŞLEK ve jemboy bunu beğendi.
  6. Dinçer ÜNSAL

Dinçer ÜNSAL Forum Bağımlısı

Seviye:
    Bugün itibariyle üzerine oturabiliyorum :D İyileşme süreci şaşırtıcı şekilde hızlıydı.Hiç bu kadarını beklemiyordum. Ama o gün, turun sonunda çok kötü durumdaydım.gün boyu ayakta gitmenin verdiği yorgunluk ve yaralı bölgedeki hareket beni çok zorladı.O kadar ki; normal şartlarda herkesi evine bırakır en son ben eve giderdim.O gün gruptan eve gitmek için ayrılan ilk kişi bendim.:eek:

7. omerkabul

omerkabul Aktif Üye

Seviye:
    güzel bi gezi olmuşş ayklarınıza sağlık

8. Battalcan

Battalcan Aktif Üye

Seviye:
    Abim o arkadaş işi olduğu için erken dönmüş yolda karşılaştık onunla.Biz grup halinde geri döndük ama.
    @Selçuk: Kardeşim öncelikle adımdaki "H" harfini unutma lütfen ;) Ardından da teşekkür ettim fotoları eklediğin için.İyi geldi bu gezi yaw.Paslanmışım ama ölmemişim onu gördüm en azından:D

9. bicylerace

bicylerace Kıdemli Üye

Seviye:
    Tekerinize sağlık arkadaşlar güzel paylaşım. Traktörcü dayının da çekicine sağlık.

10. İsmail YURDAKURBAN

İsmail YURDAKURBAN Üye

Seviye:
    Geçmiş olsun. Fazla bir şey olmadığına sevindim. Geçen hafta benzer bir bisiklet kazasında serçe parmağımı kırdım. İyileşmesi 20 günü bulur dediler. Pek önemsemiyoruz ama kask ve eldiven gerçekten önemli, bu kazada çok daha iyi anladım. Ekipmanlar sayesinde kazayı hafif denebilecek şekilde atlattım. Aman DİKKAT!!!

11. m.varolfb

m.varolfb Forum Bağımlısı

Seviye:
    bol katılımlı, bol keyifli bir tur olmuş, küçük aksilik için de geçmiş olsun diyorum...

12. eYa

eYa Bisikletkolik

Seviye:
    Paylaşım için teşekkürler. Gezi güzel ve eğlenceli olmuş, belli.

Selçuk ve Gökhan yine yollarda :) Gökhan hala mı uyuyorsun kardeşim yahu :D

Selçuk'un başına gelen bu şansızlıklar nasıl olacak bilmem. Bolu gezisine de devam edemedi. :(

Battalcan, RECEP İŞLEK ve jemboy bunu beğendi.
  13. sadana

sadana Onursal Üye

Seviye:
    Böyle güzel dostlukların olduğu bir yerde, küçük de olsa kazalar üzücü. Tabi bu haline de şükür. Resimler ve birliktelik çok güzel. Dostluklarınız ve paylaşımlarınız baki olsun. Emeği geçen herkese teşekkürler.

RECEP İŞLEK, Mesut27 ve jemboy bunu beğendi.
  14. Nedret Günaydın

Nedret Günaydın Onursal Üye

Seviye:
    inci tanesi Eskişehir'imizin güzel insanlarını bir arada görmek mutluluk verici.

diğer fotoğraflarıda bekliyorum,tüm gezilerinizin kazasız ve keyifle geçmesini dilerim.

15. İsmail ŞEN

İsmail ŞEN Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Corratec
    Seviye:
    Paylaşım için teşekkürler.Güzel bir tur olmuş ve o küçücük kaza da bu işin tuzu,biberi :) Bol pedallı günler diler,turlarınızın devamını bekleriz.

16. kizak

kizak Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Keratalar bensiz tura çıkarsan kaza yapman kaçınılmaz ama yinede eskişehirde olduğum zamanları hatırlattınız .paylaşım için teşekkürler Selçuk KIRMA......

17. Kamil Tabak

Kamil Tabak Forum Demirbaşı

Seviye:
    ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES
    tezahürat turunuzu paylaştığınız için, her ne kadar Porsuk'u henüz görmediysekde:in:
    Sevgilerimle

jemboy, eYa ve Murat CER bunu beğendi.
  18. jemboy

jemboy Kıdemli Üye

Seviye:
    Resimlerin devamı....

kazadan sonra donmek istiyorum cunku iki gun sonra daha ii anladığım gibi dizimi yere kotu vurmusum ama gurubu bensiz gitmeye ikna edemediğim için onlarında benle donmesine gonlum razı olmadıgı için devam ediorum... sona yaklaşınca ormanın arasından giden yol resmin az ilersinde porsuk barajının sapağı var..

Ve işte Perde...

bi gün önce foruma cumarteside gezi yapalım die yazan dinçer organizatorun korsan organizasyon yapmaya calısmasının cezasını gecirdiği kaza ve cantasında tampon amaclı bi rulo tuvalet kagıdını taşımakla ödemiştir(Not: arkadaşımız ilk resimlerde de belirttiğim gibi oturamamaktadır neresinin zarar gordugunu belirmeme gerek yoktur sanırım :D:D )

zaferim ben ve uzakta ibo...

yemek yemeye kadar olan bölüm bu imageshack gene gitti devamı gelecek....

gokhan erdogan ve Kamil Tabak bunu beğendi.
  19. jemboy

jemboy Kıdemli Üye

Seviye:
    abim sensiz boğazımızdan geçmedi görüyon tepe taklak olduk semihinde bunda payı büyük ama neyse abi inş ileride daha cok beraber pedallarız...

eya sen yaşıonmu aga ya :D sorma bu adam habire uyuyo sona uyanıo milletin ayakkabısına pirinç dolduruo gezinio vs bildiin gokan işte :D:D
    bayadır ii gidiodum ama yakındı zaten gene bi taklaya geldik içimde kaldı gecen sene bolu bu sene gidecem ama :D:D

eYa bunu beğendi.
  20. İbrahim sarı

İbrahim sarı Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    abdullah gökduru bunu beğendi.