07 Mart pazar Porsuk Barajı gezisi

jemboy

Daimi Üye
Tepki
645
Geçen hafta toplanan grubada aktardıgım gibi bu pazar bi etkinlik düzenliyoruz gidilicek olan yer porsuk barajı mesafesi toplam gidiş geliş 55 km civarı katılacak arkadaşları pazar sabah 10 da doktorlardaki garanti bankası önünde bulunmaları yeterlidir ...

Scudo

outdoor1

Daimi Üye
Tepki
259
İsim
yok
Başlangıç
1956—57
Bisiklet
Nishiki
İşte beklediğimiz hafta sonu inş katılım tanışma günündeki kadar güzel olur
güzergah büyük olasılıkla kızılinler tarafından olur.

jemboy

Daimi Üye
Tepki
645
@Murat CER

kütahya yolu üzerinden kızılinler köyü kavsagından girilecek gökçekısık köyünü ve yeni sofcayı gecerek baraja ulaşıcağız katılırsanız mutlu oluruz

Murat CER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.134
sağlık durumum iyileşirse ve hava da hastalığı nüksettirmeyecek kadar ılımlı olursa gelmek isterim.

• Beğen
Tepkiler: seker26eses

Dinçer ÜNSAL

Forum Bağımlısı
Tepki
466
Geliyorum.;)

Yalnız cmt günü, pazar günkü geziye hazırlık olsun diye:)D) baska, daha uzun mesafeli bir gezi yapılamaz mı acaba?:D :D(Teklifim ve sorum ciddidir; şaka olarak algılanmasın.;)) Amaç daha daha daha daha fazla pedal çevirmek.:)

jemboy

Daimi Üye
Tepki
645
@Dinçer ÜNSAL

önerine katılmak isterim fakat cumartesi gunu herkez boş diil maalesef birde herkezin kondisyonu iki gun ust uste bu civardaki gezileri kaldırmaz zaten kaldırıcak olsa pazar gunune daha uzun mesafeli bi tur atıcaktım fakat genel konusma ve istek bu yondeydi..

jemboy

Daimi Üye
Tepki
645
Bu arada deyinmeyi unuttuğum bi konu var face deki guruba uye olanlar zaten konuya vakıflar ama gezide herkez kendi yiyeceğini kendi temin edior grub içindeki paylaşmada sıkıntımız yok cok sukur ama kendinize yeticek kadar yiyecek almanız onerilir...

Tepki
22
ben kardeşimi getirmeyi planlıyorum eğer tabiki tek bayan olmayacaksa :D

jemboy

Daimi Üye
Tepki
645
@seker26eses

Herkeze kapımız açık...

Dinçer ÜNSAL

Forum Bağımlısı
Tepki
466
Arkadaşlar.Bugün kent ormanda atlattığım ufak bi kaza sonucu yarınki geziye gelebilmem sıkıntıya girmiş durumda.:(Olur da, seleye oturabilecek duruma gelebilirsem sizi kesinlikle yalnız bırakmam.Aksi halde size iyi eğlenceler dilemek zorundayım.:(
Hep çok istediğim şeylerde bir aksilik çıkıveriyor.Neyse diyelim, vardır bunda da bir hayır...

Battalcan

Aktif Üye
Tepki
171
Mesajı yazdığım saat gözönüne alıncak olursa inşallah ben de katılacağım tura :) Biraz geç oldu ama maksat forum şenlensin di mi:D

abdullah gökduru

Aktif Üye
Tepki
194
ben de geliyorum. daha grupda kimseyi tanımıyorum ama olsun gelince tanışırız. bi de bende kask yok umarım sorun olmaz.

Murat CER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.134
bu tura ilişkin fotoğraflar yayılanmadı mı ben mi göremedim?

Dinçer ÜNSAL

Forum Bağımlısı
Tepki
466
Fotoğrafların toparlanma işi dün gece bitti.Bu akşam bozuk_para açar konuyu heralde....

• Beğen
Tepkiler: Murat CER