07/12/2014 günü Morrissey Konseri

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Başlıkta görüldüğü üzere meraklısına günün bomba haberi.

Günün dedim evet, bugün haberim oldu benim de. Bildiğiniz gibi Morrissey 19 Temmuz 2012'de gelmişti bundan önce Türkiye'ye. Açık havada, çoğumuz aldığımız kategoride durmayıp aşağılara aşağılara kaydık. Dayanamadık. Şimdi yine geliyor!

7 Aralık Pazar günü yine muhteşem bir konser olacak. Bunu bilenler biliyor. Benim buradaki amacım, bisikletforum üyeleri olarak hep bisiklet üzerinde buluşmamız olmasın. Meraklı arkadaşlar, gidecek olan arkadaşlar buyursunlar. Hep birlikte gidip unutulmayacak bir konser yaşayalım.

Benim için neden bu kadar özel olduğunu da söylemek istiyorum.

Bana The Smiths'i annem öğretmişti. Gençliğinde çok dinlermiş. O da hep gelmesini istemiş ama onun gençliğine denk gelmemiş. Sonra sönmüş aşkı tabii. Ben de onun sayesinde öğrendim, dinledim, sevdim, aşık oldum.

Türkiye'ye ilk geldiğinde 2006 idi. Çok gitmek istedim, çok ağladım. Ama 12 yaşındaydım. Efes One Love'a gelmişti, e içki var tabii. +18 dediler. Gidemedim.

Sonra sene 2012 oldu. Nisan başlarında aldık haberini. Dedim buna kesin gidiyorum. 28 Nisan'dı, tam doğum günüm. Biletler çıktı, hemen internetten satın aldım. Sonra kalktım bir güzel oynadım masaya çıkıp.

( Konser sırasında çok bağırıyorum diye önümdeki abi yerini vermişti bana, ' benim yerimden daha iyi duyar seni geç bakalım ' diyerek. )

Şimdi! Yine geliyor. Şimdi çok daha avantajlıyım, kimseden ricada bulunmadan alacağım biletimi. Öğrendiğim andan itibaren 2012'de konserde aldığım bilekliğimi sıkıyorum elimde, oynuyorum. Düşünün halimi.

Sadede geliyorum, gidecek olan arkadaşlar. Bu başlık altında toplanıp öyle gidelim. Güzel bir konser olsun, hatta bisikletlerimizle bile gidebiliriz. Bak bu daha iyi olur, şimdi geldi aklıma.

Volkswagen Arena imiş yer. Eski Black Box. İşyerinde olduğum için haritayı eve gidince ekleyeceğim.

Bu da biletix sitesi, burada da var aslında harita. Bakabilirsiniz.
(link)

Scudo

x-rayted

Forum Bağımlısı
Tepki
1.102
İsim
Cenk K.
Başlangıç
1972—73
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Ben gelemem ama sıkı severim ..

Buyrun Morrisseyden Istanbul (sadece şarkı)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
http://tapatalk.imageshack.com/v2/14/10/18/c9795f27381bc0d0575533fa7638c8e2.jpg

Nasıl mesudum nasıl mutluyum anlatamam. Su an dura aceli bir bisiklet hediye edilmiş olsa bu kadar olamazdım. :D

muhiddin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.031
Bisiklet
Giant
@dogukan demirbek

bir bilet için 65 tl?:):)hacım naptın sen yaa:)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Çok ucuza geldi be kardeşim. 2 sene once 130 vermiştim bu bildiğin sudan ucuz :D

muhiddin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.031
Bisiklet
Giant
@dogukan demirbek

hacım bide ayakta ızlıcen:):)valla hacım ıyı hayranıysan verılır elbette ama ben vermem şahsen:):)ama umarım çok eglenırsın kardesım.