Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

07.09.2007 Cuma akşamı geleneksel sahil turumuz

Konu, 'Yerel/Bölgesel Bisiklet Grupları' kısmında Nedret Günaydın tarafından paylaşıldı.

1. Nedret Günaydın

Nedret Günaydın Onursal Üye

Seviye:
    Dostlukların pekiştiği bilgilerin paylaşıldığı yeni bir etkinlikte buluşmak dileğiyle Avrupa yakası pedalşörler grubu..

Rotamız:Hipodrom önünden geçerek Bakırköy sahil yolundan,Yeşilköy sahile ulaşıp Florya dinlenme tesisleri.....

Buluşma ve toplanma yeri:Merter Burger King (Tekzen Market yanı-Zeytinburnu Metro istasyonu)

Saat :19:30

Hareket saati :20:00

Tarih : 07.09.2007 Cuma

Hava durumuna gelince parçalı bulutlu 16* civarında olacak

Gece sürüşü olacağı için tüm katılımcı arkadaşların kafa lambası,far,ışıldak,arka stop’larla birlikte ayrıca kask ve eldivenle sürüş keyfini daha güvenli hale getirmeleri için önlem almaları rica olunur.

2. Nedret Günaydın

Seviye:
    arkadaşlar yanınıza yağmurluklarınızı almanızda fayda görüyorum,ısalanabiliriz be yawww :)

3. soneryen

soneryen Onursal Üye

Adı:
    Soner
    Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Madem başlık açıyorsunuz neden turu düzenlemiyorsunuz. Güneşli'den geldiğim için her ihtimale karşı erken çıktım ve 19.10'da Tekzen'in orada oldum. Malasef dakikalar geçti 19:30 oldu gelen giden yok, 20:10 oldu gelen giden yok. Bende bahse konu turu tek başıma yaptım. Ama başlık açtığınız zaman eğer kimse gelmeyecekse sizde gelmeyecekseniz burada anons yapmanız lazım. Bu konuda sizi kınıyorum. Bende akşam iş çıkışı son anda görüp geleceğimi yazmadım. Çünkü başlık açılmış böyle birşey olacağı aklıma gelmedi. GEç kalmamak için eve girip akşam yemeği yemeden bisikletimi alıp çıktım ve yemeğimide sizler geleceksiniz diye ayak üstü seyyar nohut pilavcıda yemek zorunda kaldım :(

dapoet, sGonzales ve sertacr88 bunu beğendi.
  4. Nedret Günaydın

Seviye:
    soner tur davetime geldiğin için teşekkür ederim.
    ben bu turumu çoğu hafta yalnız dahi olsam yinede belirttiğim kriterlere uygun olarak yapıyorum.dün akşam içinde aynı hevesle tarabyadan yola koyuldum.ama manyak gibi trafikten dolayı tura devamlı gelen arkadaşlarımı cep lerinden arayarak ulaştım ve durumu anlattım.ben ancak saat 21:00 gibi orada oldum.aynı güzergahı izleyerek belki tanıdıklarıda görürüm umudu ile metin bisikletin önünden geçerek son noktaya ulaştım ve nihayetindede k.çekmeceden gelen 3 bisikletliyle karşılaştık.bniraz beraber dolaşıp sohbet ettikten sonra turumuz 11:30 gibi bitirerek eve dönüş yaptım.sitem konusunda haklısın,siteyede geç kalacağımı önceden kestiremediğim içinde yazamadım.geldiğin için tekrar teşekkür ederim.

soneryen bunu beğendi.
  5. S. Burak Cebeci

S. Burak Cebeci Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    bi daha yapınca bana da haber verin=)))yeniyim biraz alışayım

6. keremkeke

keremkeke Forum Bağımlısı

Seviye:
    arkadaşlar tırıs turlar yapmayın organizasyonu lütfen iy düzenleyin millete yazık

7. soneryen

soneryen Onursal Üye

Adı:
    Soner
    Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Neyse canın sağolsun olur böyle şeyler. Bu başlığı mesaj yazdıktan sonra tekrar dönüp bakmayı atlamıştım. Şimdi tekrar gördüm biraz geç oldu ama olsun. Neyse Ramazan'ı atlatalım bundan sonra daha intizamlı bir tur hazırlarız inşallah. Bahçelievler ve çevresi başlığında organize olmaya çalışıyoruz. Takip ederseniz güzel olur.