06 Haziran Çarşamba Geleneksel Gece Turumuz

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.

Hüseyin Suda

Forum Demirbaşı
Tepki
313
Yağış ihtimali nedeniyle bu akşamki turumuz 07 Haziran 2007 Perşembe akşamına ertelenmiştir.Sevgi ve saygılarımızla...:(

Scudo

Ulaş Apak

Forum Bağımlısı
Tepki
1.636
abi bugün yağmayıp da yarın yağarsa fena olur ama... ki o ihtimal de pek düşük değil.
biraz ıslanmaya aldırmayacak olan(lar) varsa gene bugün aynı saatte gidip dönmeyi öneriyorum. muhtemelen pek aldıran olmayacak ama neyse.

T

Tuğrul

Misafir
Ulaş selam,
eğer yarın da hava yağışlı olursa diğer haftaya erteleriz.Yağmurda pek zevkli olmaz.

Hüseyin Suda

Forum Demirbaşı
Tepki
313
@robinthegreen

Yağış ihtimali bugün olduğu gibi yarın için de söz konusu olabilir.Bu akşamki turumuz iptal olmuştur.Yarınki hava koşullarına göre duyuru yine buradan yapılacaktır.
NOT: Arzu edenler tabiki turlayabilirler.Ancak geleneksel turumuz yarın akşamdır...

Fatih - MFG(+)

Forum Demirbaşı
Tepki
368
Bir aksilik olmazsa yarın orada olmaya çalışacağım. Yağmur yağmazsa tabi.:)

Sevgiler

MFG(+)

Ulaş Apak

Forum Bağımlısı
Tepki
1.636
Eyvallah abilerim.
Yarın muhtemelen programıma uymadığı için gelemeyeceğim de, ondandı bu itiraz aslında.
Neyse, haftaya artık :)

Mehmet Çiftçi

Daimi Üye
Tepki
29
selam arkadaşlar
ben gene herzaman ki gibi gelemiyecem geleneksel turunuza ama
yağış ihtimali yarında bugün de yüksek gibi gözüküyor
bence haftaya erteleyin siz bu turu ;)
ıslanmak istmiyorsanız tabii ki:D :D :D
sevgiler

Tepki
1
bu akşam üsküdar turuna katılmayı planlarken aramıza katılan 3. bir arkadaşın hatrına caddebostan - maltepe arasında bir tur yaptık. son derece güzel bir hava vardı (bu fikrimde dönüşte verdiğimiz kokoreç ve tatlı molalarının payı çok büyük elbette).

yarın için meteorolojinin sitesi yüksek nem oranı ve bugüne göre biraz daha sert bir rüzgar olacak diyor yağışla birlikte. umarım tahmin bugün olduğu gibi yanılır, güzel bir tur yapma imkanımız olur.

• Beğen
Tepkiler: AtilaF

AtilaF

Forum Bağımlısı
Tepki
924
İsim
Atila F
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Yol bisikleti
yarın hava yağışlı olmaz ise bende gelmeyi planlıyorum.avrupa yakasından geldiğim için yolum biraz uzun yağış olmadıgı takdirde oralardayım. sizin turunuza ilk defa katılacağım, sanırsam 20:30 gibi caddebostan migros'dan başlıyorsunuz

Fatih - MFG(+)

Forum Demirbaşı
Tepki
368
Arkadaşlar saat 11:00 itibarıyla yağış devam ediyor. Bugün tur zor gibi gözüküyor. Saat 18:00'de de bir toplantım varmış atlamışım. Benim gelebilmem ihtimal dışı gibi.:( Hafta sonu bir şeyler yapmaya çalışırız artık.

Sevgiler

MFG(+)

Ulaş Apak

Forum Bağımlısı
Tepki
1.636
an itibariyle yağış durmuş, hava da nispeten açmış durumda ve yerler kuruyor. böyle devam ederse pekala tur olabilir aslında. ha ben gelemeyeceğim o ayrı.

behcetatinc

Forum Bağımlısı
Tepki
1.267
Hava muhalefeti dolayısıyla bu haftaki tur iptal olmuştur.

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.