06-13 Nisan 16 İzmir -Köyceğiz Turu

Scudo

gezgino28

Edirne-Kudüs turu
Tepki
678
İsim
vizesizgezgin
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Berkayesenkaya488 ..bende mayista gectim orfan milas cikisindaku o rampayi hic unutmayacagim o neydi yaw

• Beğen
Tepkiler: Berkayesenkaya488

Üye Adı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.149
Bisiklet
Dahon
Uzak ihtimalde olsa bir tur sevdam vardı ama eksik olsun. bu ülkede tura çıkan insanlar ya ölüyor ya da çok ciddi kazalar geçiriyor.
vazgeçtim ben.

• Beğen
Tepkiler: Berkayesenkaya488

mehmet gumus

Aktif Üye
Tepki
254
İsim
Mehmet Gumus
Bisiklet
Sedona
@berkayesenkaya eyv misafir olmuş kadar olduk, masadan yana bir sıkıntı yaşamadık, yalnız tur boyunca sert yoksullar tirmandik ancak en sert olanı şüphesiz Ören cikisi oldu Akkaya'ya giderken o çok fenaydi traktöre tutunacak çıktım yalan olmasın :)
@uyeadi bence o kadar karamsar olmayın bisiklet turu çok güzel aktivite zamandan sıkıntı yoksa, turdaki kaza bizden kaynaklı oldu tabi yolların da etkisi var ama tur çok sahane

SM-T700 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

KuzeydenGaliba

Daimi Üye
Tepki
266
İsim
KuzeydenGaliba
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Güzel bir tur, yazı olmuş. Mevsim olarak tam zamanı belki ama biz öğretmenler için maalesef uymuyor. Yaz için de fazla sıcak olur gibi. Tüm bunlara rağmen mutlaka yapılması gereken bir rota bence. Yolunuz açık olsun...

mehmet gumus

Aktif Üye
Tepki
254
İsim
Mehmet Gumus
Bisiklet
Sedona
@cenkpasha
Eyv hocam rota planı çok işimize yaradı teşekkürler tekrar.

Tepki
62
İsim
Davut
Bisiklet
Bisan
Bu güzergahta tur yapan arkadaşlar, Bodrum Torba'dan Akyaka'ya ( Gökova ); Deniz kenarından ( Torba-Yalı-Çiftlikköy-Yukarımazı Köyü-Mazıköy-Çökertme-Türkevleri-Ören-Alatepe-Kultak-Kıran Sahili-Gökova güzergahından yaklaşık 118 Km.) giden oldu mu? Tecrübelerinizi paylaşır mısınız?

five

Part time turcu
Tepki
3.961
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@davitprinter merhaba
Marmaris'ten Marmaris'e Gökova bisiklet turumuzun son 2 etabı Bodrum-ören ve Ören-Marmaris'ti. Bodrum-Akyaka arası son derece keyif aldığım bir bölümdü. Sakın, sessiz, muhteşem doğa ve manzara eşliğinde... Yokuş içeren bir iki bölümü var ama çok sorun çıkarmıyor.
Oralardan geçmeyi planlayan arkadaşlara şiddetle öneririm. Bahsettiğim turun yazısı forumda var. Resimlerle birlikte...

Kazasız ve keyifli turlar.
five

S.Koca

Forum Demirbaşı
Tepki
379
Bisiklet
Fuji
@davitprinter Bir kısmını 2 kez yaptım bu rotanın. Bodrum'dan sonra Ören'e kadar tırmanışı bol, yolun yer yer bozuk olduğu sessiz ve güzel bir rota bahsettiğiniz. Dikkat etmeniz gereken yanınıza atıştırmalık yiyecek ve bol su almanız. Uzun bir süre bu ihtiyaçlarınız için bir yer görmeyeceksiniz. Ören Akyaka arasında ise ilk başta sağlam bir tırmanış, sahile indikten sonra battı çıktılardan oluşan bir rota var. Bu güzergahta su kaynağı ve yiyecek temin edebilirsiniz. Tamamı için bahsedersek özellikle tavsiye ettiğim rotalardan birisidir. Vakit bulursanız Ören'den sonra denize kavuştuğunuzda Akyaka değil de kısa bir sürüşle Akbük koyuna gidip denize girmenizi öneririm. Keyifli pedallamalar.

Celeste

Aktif Üye
Tepki
158
İsim
Saruhan Er.
Bisiklet
Bianchi
Süper paylaşım.

Bu tarz gezi paylaşımlarında en ilgi çekici yan bana göre karşılıksız yapılan iyilikler.

mehmet gumus

Aktif Üye
Tepki
254
İsim
Mehmet Gumus
Bisiklet
Sedona
@S.Koca ören Akyaka turun en zor tirmanisiydi traktör filan tutunarak çıktım yalan yok :) Akbuk manzarasına tepeden baktık ama nedense yola devam ettik bir daha kısmet olursa mutlaka [emoji106]
@davidprinter zaman varsa mutlaka tavsiye ederim arada bakıyorum çok şahaneydi gercekten
@fblisaru teşekkürler kesinlikle doğru çok güzel insanlarla tanıştık dost olduk turun bir artisi da bu oldu

• Beğen
Tepkiler: S.Koca

Mustafa Zeybek

Bike destroyer
Tepki
5.987
İsim
Mustafa
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Öncelikle arkadaşınıza geçmiş olsun.muhteşem tur ve en az turunuz kadar muhteşem bir anlatım. :harika:

• Beğen
Tepkiler: mehmet gumus

Göksun Özkirişçi

Forum Bağımlısı
Tepki
1.035
Bisiklet
Scott
Çok güzel bir tur gerçekleştirmişsiniz.
Makalenizi keyifle okudum
Hepinizin teker teker ayaklarına sağlık...

• Beğen

Atasoy

Terörü ve destekcilerini Lanetliyorum
Tepki
12.350
İsim
ibrahim
Başlangıç
1977—78
Bisiklet
Corratec
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Ne biçim bir ülkede yaşıyoruz arkadaş! kaza geçiren bisikletciye işi gücü bırakıp yardım eden insanlar, Evinde misafir edenler, çay kahve- yemek ısmarlayalar, aracıyla durup hal hatır soranlar, traktörü ile yardım edenler, teknesi ile bisiklet taşıyanlar, uçağa binecek bisikletliye yardımcı olanlar v.s. bizim milletimiz böyle işte. Biz adam olmayız. Çekip gideceğim buralardan.:)
(Anlayan anlamıştır herhalde)
Tebrik ediyorum. Saygı duyuyorum. Hayatınizin geru kalanında da hep iyilerle karşılaşin inşallah @Cesmeonu

• Beğen

mehmet gumus

Aktif Üye
Tepki
254
İsim
Mehmet Gumus
Bisiklet
Sedona
@atasoy teşekkürler tur hayata bakisimi değiştirmişti gerçekten büyük insanliklar gördük uzun süredir unuttuğumuz, Ege insanı mı böyle yoksa bize mi iyileri denk geldi bilmiyorum. Umudumuzu yitirmemek lazım. Amin diyorum güzel dilekleriniz icin...
@Goksun özkirisci @Mustafa Zeybek teşekkürler

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi