06-13 Nisan 16 İzmir -Köyceğiz Turu

mehmet gumus

Aktif Üye
Tepki
254
İsim
Mehmet Gumus
Bisiklet
Sedona
Merhaba,

Uzun süredir aklımızdaki bisiklet turumuzu, kazasız belasız tamamladık demek isterdim fakat turun ilk günü akşamı Gümüldür yolu inişinde arkadaşımızın bisikletini, inişteki kontrolsüz hızlanma nedeniyle çakıl çekmiş, çok ciddi bir kaza geçirdi, kaskı kırıldı ve kafasında 5 atel atıldı kask olmasa çok daha kötü bir durumla karşılaşabilirdik:( Neyse ki ciddi bir durumu olmadı, geceyi İzmir'de hastanede geçirdik, sabah taburcu oldu fakat memlekete dönmek zorunda kaldı. Kıssadan hisse tura çıkacaklara bir uyarı iniş etaplarında pedala asılmayın ,,,,

Başlayalım;
Ordu'dan uçakla İzmir'e sabah yola koyulduk, bisikletleri kargo ile Menderese yollamıştık İzban ile kolayca ulaştık yüklendik saat 2 gibi yola koyulduk fakat üst üste gelen aksilikler sonucu baya geçiktik:(
Menderes - Gümüldür yolu çok ıssız, su yok, market yok, benzinlik yok sadece tek gidiş geliş yol kenarları düşük banket ve çakıllı sıkıntılı bir yol. Yokuş nedeniyle hızımız azaldı ve hava kararmaya başladı suyumuz kalmadığı için Gümüldüre ulaşmak zorunda kaldık bu nedenle hava kararınca da devam ettik. Gümüldür'de arkadaşları beklerken telefonla kaza haberi geldi. Kaza sonrası 112 nin arkasından transit aracıyla yola devam eden İzmir Basmaneden Köfteci Uğur Yenigün kardeşimiz, kazayı görünce durup diğer arkadaşımızı, bisikletini, kaza yapan arkadaşımızın bisikletini kaza yerinden, beni ve bisikletimi Gümüldür'den aldı, Gümüldür'de ki köy evlerine tüm bisikletleri ve eşyaları koyduk, evin anahtarını bize teslim etti ve bizi alarak tekrar 112 nin arkadaşımızı götürdüğünü söylediği Gaziemir Devlet Hastanesi'ne yola koyulduk, ayrıca araçta Uğur kardeşimizin eşi ve iki tatlı çocuğu da bizimle. Gaziemire vardık ama araba çarpması olmadığı için içim rahattı fakat orada bulamadık travma nedeniyle Bozyaka Eğitim araştırmaya devam edildiğini öğreniyoruz, Uğur hocam bizi orada da yalnız bırakmıyor Bozyaka hastanesine kadar bizimle geliyor, yol stresli geçiyor transfer nedeniyle neyse ki Abdullah Abimizi görüyoruz, doktorla konuştuk ciddi bir durum olmadığını öğrendik. Uğurla ertesi gün görüşmek üzere vedalaştık, o geceyi Abdullah Abi müşaade altında biz hastanenin kantininde geçirdik sabah taburcu edildik ve abimizi yakın bir akrabasına emanet ettik. Teşekkür etmek için Uğur kardeşimizin yanına gittik sağ olsun Hızır gibi yetişti :D insanlık ölmemiş dedirtti. İzmir Basmaden Köfteci Uğur adamsın. Bu arada köftesinin tadına baktık şahane, etleri kendi mandırasından temin ediyor( Basmanede Yenigün 1310 sok Konak İzmir )WP_20160407_11_20_09_Rich_LI.jpg

sonrasında Uğurun Gümüldür deki evinden bisikletleri alıyoruz ve Kuşadası'na doğru yola koyuluyoruz, WP_20160407_15_28_00_Rich_LI.jpg yol ilk etapta pek güzel değil fakat ilerledikçe güzelleşiyor Küçük Menderes'ten geçiyoruz harika,
WP_20160407_17_17_18_Rich_LI.jpg bir süre sonra sağ tarafta deniz manzarasıyla devam ediyoruz, saat 18.00 de Kuşadası'na varıyoruz, ilk olarak Gazi beğendi tepesine çıkıyoruz tepeden bakıyoruz fakat benim için hayal kırıklığı oldu Kuşadası aşırı şehirleşmiş her şeye rağmen güzel WP_20160407_18_50_34_Rich_LI.jpg
Çadır yerine pansiyonda kalmayı tercih ediyoruz ve Pak Otel de konaklıyoruz duşumuzu alıyoruz akşam Kuşadası turu yapıyoruz arkadaşın memleketten eski bir tanıdığının çalıştığı mekana gidiyoruz akşam yemeği için, ardından ufak bir ada turu yürüyerek, gece yer seçmeden yatıyoruz sabah kahvaltımızı pansiyonda yaparak yola çıkıyoruz, ufak bir değişiklik yaparak uyku tulumunu ön bagaja aldım,64998 dosyayı görüntüle 8 Nisan Cuma rüzgarlı, fırtına gibi yapacak bir şey yok kötü şans ;) yola çıkıyoruz Söke ye doğru Kuşadası biraz çukurda sanırım önceki gün tatlı tatlı inişle girmiştik bugün ciddi rampa var rüzgar tersten fena esiyor, rüzgara karşı tırmanıyoruz, tırmanışın sonunda Mesut Abi'nin mekanında mola veriyoruz biraz sohbet muhabbet iyi bir abi uzun yıllar Almanya da çalışmış bisiklet dostu, selamlar ...WP_20160408_12_30_20_Pro_LI.jpg ayrıldıktan sonra inişler başlıyor, rüzgar bisikleti sallıyor son derece tedirgin şekilde Söke'ye varıyoruz. Söke'nin girişinde bisikletçi bir abi bizi Sarızeybek bisiklete yönlendirdi, babadan bisikletçi Hakan Sarızeybek, birlikte çalıştığı Ali Abi, genç bisikletçi Bilal Abi sohbet muhabbet, lokma dökülmüş yakınlarda Bilal Abi getirdi sağ olsun ilaç gibi geldi. Buradan Sarızeybek bisiklete sevgiler saygılar :)WP_20160408_14_02_24_Pro_LI.jpg
Ali Abi bizi rota hakkında yönlendirdi, Bafa gölünde ilerledikten sonra Kapıkırı köyünün görülmeye değer olduğunu, ayrıca Kapıkırı'nda Pelikan rest. Yusuf Abi'nin adını verdi yardımcı olacağını söyledi.Bir bildiği vardır dedik yola koyulduk, Bodrum yoluna çıktık (Sökeden 61 km)yol geniş rahat rüzgar biraz azaldı yol ilerledikçe birkaç sert rampa var yavaş yavaş çıkıyoruz sıkıntı yok, bodrum 100 km tabelasından sonra yokuşlar bitiyor inişe geçiyoruz bir süre sonra Bafa Gölü karşılıyor bizi tüm güzelliğiyle gölde dalga var yalnız rüzgar bütün gün dövdü bizi :) Yol arkadaşım Murat Abiden güzel bir poz WP_20160408_18_11_53_Rich_LI.jpg ... Göl boyunca bir süre devam ediyoruz
göl boyunca giderken Mr Lucescuyu yakalıyoruz yol üzerinde manavda :D
iki elma biraz çilek bir portakal, tatlı insanlar biraz da portakal aldık yanımıza yola devam ettikWP_20160408_19_34_07_Pro_LI.jpg akşama doğru hava kararıyor ana yoldan Kapıkırı'ya döndük güzel bir yoldan geçtiğimizin farkındayız fakat göremiyoruz neyse Pelikan Restoranı buluyoruz Yusuf Abi karşılıyor bizi içinin güzelliği dışına vurmuş on numara bir abimiz bizi çok sıcak karşılıyor hemen kendine hazırladığı mezelerden ikram ediyor yılan balıklarını hazırlayana kadar ilk olarak dışarıda masada oturuyoruz, ilerleyen saatlerde içeriye kaçıyoruz. Yusuf abiye Ordu dan geldiğimizi söyleyince karakol komutanı hemşerimiz Samet komutana haber verdi o da sağ olsun arkadaşlarıyla oturmaya geliyor bir büyük eşliğinde sohbet muhabbet bombacı kemal abi geldi :) güzel bir ekiple geceyi geçirdik, misafirler gitti Yusuf Abi'yle devam ettik tam bir turizm elçisi yolu düşen arkadaşlara şiddetle tavsiye ederim mutlaka uğrayın pişman olmazsınız harika bir insan şahane mekan...
WP_20160409_11_31_24_Rich_LI.jpg
gölde pelikanlar karşıladı bizi 5 tane fotografı çektirdiğim yerde çadır attık sabah erken kalktık Yusuf Abi harika bir serpme kahvaltı hazırlamış birkaç fotoğraf çektik yola koyulduk ama mutlaka tekrar ziyaret edicem.
Yusuf Abi'ye selamlarımızı iletelim ....
WP_20160409_11_26_49_Pro_LI.jpg
köy yolunun resmini çekmemişim maalesef ama çok harikaydı göle paralel gidiyor 7 km sonra ana yola çıktık yolda çalışma var tüneli geçtik 250 metre ufak bir tünel ama serin iyi geldi WP_20160409_12_58_21_Rich.jpg
rotamız Ören devam ediyoruz, ilk etap Milas 37 km, yalnız Milas ta Labranda antik kenti varmış biz gidemedik ama görülesi bir yer gibi duruyor tavsiyeler o yöndeydi fakat zaman kısıtlı olduğundan olmadı
Milas merkezi geçtikten sonra yol ikiye ayrılıyor sağ taraf Bodruma sol taraf Yatağan, biz direk devam edip Beçin yolu üzerinden Ören yaptık 45 km ilk etaplar cıkış sonra inişli güzel sakin bir yol
64605 dosyayı görüntüle 64761 dosyayı görüntüle
yalnız bu güzel yolun da hakkından gelmiş büyüklerimiz sağ olsunlar maden talanı çok üzücü gerçekten bir yandan da devam ediyor WP_20160409_17_51_19_Rich_LI.jpg

tam mola sırasında Hülya Hanım durdu merhaba demek için, kendisinden sevimli olmasın :) müthiş sevimli tek kapı sarı beyaz fiat 500 arabasıyla, türkiyede tekmiş sanırım kızları hediye etmiş , güzel bir sohbet ardından tekrar görüşmek dilekleriyle vedalaşıyoruz, Hülya Hanım Datça kültür sanat eşrafından, buradan tekrar selamlarımızı iletelim WP_20160409_18_50_58_Pro_LI.jpg
dağ yolu inişinde termik santral karşılıyor bizi tüm güzelliğiyle, Ören sanırım santral nedeniyle biraz daha bakir kalmış, santralden sola devam ediyoruz Ören merkeze varıyoruz 10 dk kadar sonra64767 dosyayı görüntülekamp yeri arıyoruz bu esnada Ümit Abi, ilk önce cumhuriyet meydanında çay bahçesinin yerini tarif ediyor sonra bisikletiyle peşimizden gelerek çadır yerini gösteriyor biz aranırken :) Ören çadır atmak için çok uygu, Atatürk büstünün arkası meydanda solda tuvalet ve su rahat
Ümit Abi ye tekrar teşekkürler WP_20160410_10_20_25_Pro_LI.jpg bu arada sabah kahvaltı yaparken Nurettin Abi geliyor çay ikram ediyoruz, ören eskilerinden olan Nurettin Abi çay için evine davet ediyor, toplandık sonra geleceğimizi söyleyip toplanmaya koyuluyoruz bu arada beklerken birkaç fotograf Ören'den;64773 dosyayı görüntüle 64774 dosyayı görüntüle
yola koyuluyoruz Nurettin Abi'nin evini buluyoruz, çok güzel bir bahçesi va çaylarımızı içiyoruz yola koyuluyoruz buradan Nurettin Abi'ye de çok selamlar olsun ...
WP_20160410_11_58_49_Pro_LI.jpg
Ören'den yola çıkıyoruz Akyaka'ya varmak üzere 45 km bugün yolumuz az, ilk etap Alatepe köyü fakat tüm turdaki en sert yokuşlar bu yolda dikkat 10 km yokuş ! yolun başında birkaç kez geçiştiğimiz traktördeki çocuklarla selamlaşıyoruz, baktım yokuşlar bitmiyor traktörün römorkuna tutundum bir yandan pedallıyorum dengeyi kaybetmemek için, sol omzum göçtü ama desteksiz çıksam daha yorucu olurdu kesin, buradan Ahmetcan'la Koray'dı sanırım, selamlar güzel çocuklara...WP_20160410_12_59_09_Rich_LI.jpg Murat Abiyi beklerken fotoğraf vs oyalanıyorum o da bir kamyona atmış bisikleti öyle gelmiş :)WP_20160410_13_24_44_Pro_LI.jpg WP_20160410_13_25_12_Rich_LI.jpgKultak köyünde Atamızın büstünü güzel bir noktaya koymuşlar, fotoğraf çektirmemek olmaz... Minnettarız...WP_20160410_13_33_12_Pro_LI.jpgBu arada Murat Abi beklediğimden çok önce geldi yola devam ediyoruz, süper inişler var çok zevkli, yine de temkinli iniyoruz doğa harika yol harika her şey harika, ilk olarak Göcek koyunu görüyoruz kuş bakışı;WP_20160410_14_09_53_Rich_LI.jpgyola devam ediyoruz, çok sayıda noktada gözleme satan ablalar mevcut bir tanesinde gözleme ayran yaptık fotoğrafı unutmuşum :( ben dayanamayıp sahile attım kendimi hava da güzel denizin rengi fena, beklendiği üzere buz gibi , ama müthiş geldi deniz sezonu açmış oldum 10 Nisan Pazar :)WP_20160410_15_13_42_Pro_LI.jpg
Güzel bir viraj sağında Mustafa Abi karavanını park etmiş güzel bir mekan yapmış, çayı harika, güzel de muhabbeti olan yaratıcı bir abimiz bir selam da ona yollayalım :)WP_20160410_16_24_33_Rich_LI.jpg WP_20160410_16_24_49_Rich_LI.jpg
yol bitiyor Akyaka'ya varıyoruz ilk olarak Orman Kampına çadır atmak üzere giriyoruz çok güzel ormanlık alan deniz kenarında her şey harika fakat çadır başına 35 TL fiyat koymuşlar, teşekkür ederek yola devam ettik, Akyakayı gezerken hem çadır için yer ararken, Delta Bisiklet Çağatay Bey'le Işılay Hanım'ın bisiklet dükkanlarını gördüm, çok sıcak karşıladılar kahve ikram ettiler muhabbet ediyoruz, kira bisikletleri bile çok iyi, çoçuklara kaskla birlikte veriyorlar işlerini severek ve layıkıyla yapıyorlar, pansiyon konusunda yardımcı oldular hemen karşıda Gül Pansiyonda gece konakladık çadır yeri fiyatına :) WP_20160410_20_24_52_Pro_LI.jpg
Rota konusunda, ana yol yerine köy yollarını tavsiye ettiler, biraz düşündükten sonra varış noktasını Fethiye'den Köyceğiz'e çevirdik iyi ki de öyle yapmışız, Yeşilova Elmalı Portakallı Karaböğürtlen köylerini takip ederek ana yola çıktık biraz ilerledikten sonra Döğüşbelen'den tekrar içeri girerek Köyceğiz gölünün çevresini dolaşarak Sultaniye Kaplıcaları oradan Dalyan, Dalyan'dan Köyceğiz yaptık efsane oldu bizim için buradan Çağatay ve Işılay'a çok selamlar, harika rota;WP_20160411_10_00_54_Rich_LI.jpgSabah yağmurla erkenden yola koyulduk, güzel güzel yağıyor, doğa müthiş yol hiç sıkıntısız dümdüz,biraz hızlandı yağmurlukları giydik ben yağmurda gittiğimiz için memnunum :)WP_20160411_10_04_04_Pro_LI.jpg
harika,
WP_20160411_10_39_18_Rich_LI.jpg
elmalı portakallı arasında bi kahvede mola veriyoruz, WP_20160411_11_28_12_Pro_LI.jpg
çok sakin araç yok yerleşim yok müthiş yolu düşenlere şiddetle tavsiye edilir...
WP_20160411_11_35_18_Rich_LI.jpg
Karaböğürtlen'den ana yola çıkıyoruz, yol sıcak asfalt bisiklet akıyor, Döğüşbelen sapağına kadar devam ediyoruz,
WP_20160411_12_23_10_Rich_LI.jpgDöğüşbelen'den ana yola devam ederek Köyceğize kısa yoldan gidilebilir fakat biz gölün çevresini dolaşarak Dalyan üzerinden gitmeyi tercih ettik zaman olarak da rahatız, bu rota çok daha hareketli inişli çıkışlı müthiş göl manzaraları; ilk etapta portakal bahçelerinin arasından devam ediyoruz, çiçekleri kokuları .... bu arada hava yağmura döndü tekrar bahar havası bir açıyor bir yağıyorWP_20160411_13_48_05_Rich_LI.jpg Tırmandıkça Köyceğiz Gölü kendisini göstermeye başlıyor;
WP_20160411_14_20_33_Rich_LI.jpg
Fotoğraf çalışmalarım :)
WP_20160411_14_25_19_Pro_LI.jpg
bu yolun manzaralı harika ; çıkışlar inişler muazzam, hava açtı tekrar :D
WP_20160411_15_27_47_Rich_LI.jpg
biraz daha ilerledikten sonra Sultaniye Ekincik yol ayrımı var, benim tavsiyem 10 km Ekincik yoluna çıkılması, biz direkt kaplıcaya indik Ekincik Köyünü göremedik, müthiş bir manzarası varmış :(
aklımızdaki göl yoluna devam edip, dalyana küçük bir tekneyle geçmekti fakat kaplıcada Ramazan Abi kaptan, sezon olmadığı için karşıya geçmeye deniz aracı bulamaya bileceğimizi söyledi, teknesiyle Sultaniye Kaplıcası'ndan Dalyan'a geçtik :)
Bu arada Ramazan Abi tam bir turizm elçisi harika bir insan, çok yardımcı oldu hatta ertesi gün Köyceğiz yolunun sonunda yolda tekrar rastladık, evine davet etti, kahve içtik, bahçesinden portakal ikram etti şahaneydi, Tarkan Bisiklete kadar bize motoruyla eşlik etti. Bir selam da ona gönderelim :)
WP_20160411_17_08_26_Pro_LI.jpg
WP_20160411_16_43_18_Pro_LI.jpg
dalyan denizden;WP_20160411_16_56_52_Rich_LI.jpg
WP_20160411_17_09_54_Rich_LI.jpg
Dalyan da gece konakladık, kalacağımız pansiyona 10 dk kala yağmura yakalandık, fena patladı yağmurlukları giyemeden ıpıslak olduk :) Yeni adet organik pansiyonda (Sun Dalyan ) Dalyanın biraz dısında, kaldık Necati ilgileniyor, Ahmetcan Abiyle muhabbet ettik sabah kahvaltı sonrası, selamlar :)
64818 dosyayı görüntüle
sabah yola çıktık, dediğim gibi Ramazan Abi'yle Köyceğiz yakınlarında karşılaştık, bize Köyceğiz Tarkan Bisiklete kadar eşlik etti.

Köyceğiz'e biraz erken geldik, bisikletlerin kargolanması en kotü ihtimal uçak için kutulanması ya da otobüse koyulması gerekiyordu, malum dönüş yolu, kafamızdaki sorunlar bunlardı gelirken, gece 00.30 da otobüsle İzmir sabah 08.00 de uçağımız var, Tarkan Bisikleti Ören den Çağatay Abi uyandırdı yardımcı olurlar diye, hakikaten çok sıcak karşıladılar bizi, Tarkan Abi hallederiz keyfinize bakın dedi, bisikletçinin sol tarafı yarı kafe gibi, Tarkan abiden yakışıklı olmasın, Abilerin en tatlısı Faruk Abi karşıladı bizi ne yalan söylim Köyceğizin portakalı meşhur dedi, portakallı ördek yaptı abimiz bize :) ben böyle makarna yemedim eline sağlık abi müthişti ikinci tabağı da tüm yüzsüzlüğümüzle gömdük.

Tarkan Bisiklet, harika, ortamları, arkadaşları muhabbetleri gerçekten süper, yolu düşen mutlaka uğrasın.

Dergahın müdavimlerinden Şükrü kardeşimiz, bir selam sana, bisikleti çok güzel motorunu satıp almış öyle sevdalı :) Nazar değmesin
WP_20160412_17_50_01_Rich_LI.jpgTarkan Abimiz bize müthiş yardımcı oldu, işlerinin bu kadar kolay çözüleceğini hiç tahmin etmedik tam bir bisiklet tutkunu, güzel insan bir selam da Tarkan Abimize, köyceğiz ve bisiklet ile ilgili süper projeleri var büyük ihtimal başarılı olacaklar, şiddetle tavsiye ederim süper rotalar var biz sadece bir tanesini sürebildik, bisiklet taşımaya da gerek yok Tarkan Abi de süper bisikletler mevcut,
Bir de Ceyhun Abimizle çok güzel muhabbetler ettik, nedense fotograf cekinmemişiz, abi kusura bakma ama çok selamlar :)
WP_20160412_20_42_30_Pro_LI.jpgEvet son olarak Faruk Abi, akşam işeri vardı dükkan kapanmadan ayrıldı gece buluşmak üzere, gece arabasıyla bize bir köyceğiz turu attırdı, yedik içtik, dükkandan çantalarımızı aldık son olarak otogara kadar bize eşlik etti :)
WP_20160413_01_27_13_Pro_LI.jpg görmüş geçirmiş 10 numara insan, gönlünce olsun abi her şey ...
WP_20160413_01_46_52_Rich_LI.jpg
Son.

Dosyalar

Scudo
Tepki
134
İsim
Aytaç Ö.
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Yol hikayeniz gerçekten nefis... Tatsız başlamış, bu arada arkadaşımıza geçmiş olsun, ancak tatlı devam etmiş.
Yolculuğa ait resimlerin tek başlarına başka başka hikayeleri de var sanki sizin hikayenizden bağımsız, kendi kendini anlatmaya gayret eden.
Şiir gibi bir yolculuk olmuş.
Bir gün yollarda karşılaşmak dileği ile.

Tepki
118
İsim
emre selseyler
çok güzel bir tur olmuş. keşke tur planı yaptığınızdan haberim olsaydı. gümüldür yolu yerine ahmetbeyli yolunu tavsiye ederdim. yada ürkmeze inen köy yolu var orası da gümüldürden 8-9 geriye iniyor ama rampa yok.
bu arada gümüldür yolunda bakkal yok ama her yer su. en az 5 tane kaynağından su noktası var bu yolda. yoldan 100-200 metre içeride en fazla.

arkadaşınıza geçmiş olsun. umarım durumu iyidir. 410 bana yine göz kırptı, düz maşayla şehir içi ve çevresi turlarda sıkıntı yapar diye düşünürken =))

mehmet gumus

Aktif Üye
Tepki
254
İsim
Mehmet Gumus
Bisiklet
Sedona
@emreselseyler tsk,
acemilik oldu biraz bir de turun başlangıcı aksilikler üst üste geldi geceye kaldık vs çok şükür ciddi bir durumu yok arkadaşın, turu kaçırması dışında zaten diğer türlü devam edemezdik.
410 f\p olarak güzel bisiklet asfaltta hiç sıkıntı yok

Sebahattin Gerceker

Daimi Üye
Tepki
1.732
Bisiklet
Specialized
Gecenin ikisi.. çadırı uyku tulumunu bagaja atıp yollara düşesim geldi birden... :)
Pedalınıza, kaleminize sağlık..

• Beğen
Tepkiler: mehmet gumus

muhyt

Daimi Üye
Tepki
193
İsim
muhittin
Bisiklet
Salcano
Çok güzel bir tur olmuş tebrik ederim arkadaşınıza da geçmiş olsun. Fotoğraflarda sem çanta gördüm yağmurda nasıldı su aldı mı acaba yada üzerine başka bir şey örttünüz mü?

Cevat_MD

Forum Bağımlısı
Tepki
1.978
İsim
Cevat Bayhan
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Muhteşem bir tur olmuş, ayaklarınıza sağlık.
Talihsiz kaza için geçmiş olsun diyelim...

• Beğen

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Cesmeonu Büyük bir şanssızlık yaşamışsınız turun başında, umarım arkadaşınız tez zamanda sağlığına kavuşur ve birlikte tur planlarına kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Yaptığınıza tura gelince; harika bir tur olmuş bence de, bu kadar güzelliğin arasında pedallamak oldukça huzur verici olsa gerek. Bol fotoğraf, detaylı içerik ve samimi anlatım :harika: güzel bir tur yazısı, paylaşım için teşekkürler :tskler:

ziyainal

Forum Demirbaşı
Tepki
230
İsim
Ziya
Bisiklet
Merida
hemşerim ( bende vonalıyım. çeşmeönünde az denize girmedim:) ) çok güzel bir tur olmuş ayağınıza sağlık. baştaki kaza için de çok geçmiş olsun diyelim olmasa daha iyi olacaktı ama oluyo böyle şeyler allah daha büyüklerinden saklasın. güzel fotoğraflar ve tur yazısı. daha nice turlara diyelim @Cesmeonu

• Beğen

mehmetsunu

Kaldato ile sohbeti kestim.
Tepki
13.463
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Yemin ediyorum ben böyle bir bisikletçi grubu görmedim. Her önüne gelenle hemen samimiyet kurmuşlar, muhabbete durmuşlar. Mütekait siyasetçilerden bir hasan celal güzel varıdi. Kimi görse bir el ense yapar hemen bir yanağından öperidi. Turcularımızda belliki bir canayakınlık var.

mehmet gumus

Aktif Üye
Tepki
254
İsim
Mehmet Gumus
Bisiklet
Sedona
@m.cevatbayhan @ömermurat tesekkurler, kaza geciren abimizde bir sikinti kalmadi biraz basi donuyor arada kisa surede tamamen normale donecek ins :)

SM-T700 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: Örümböcük

mehmet gumus

Aktif Üye
Tepki
254
İsim
Mehmet Gumus
Bisiklet
Sedona
@ziyainal eyvallah birader yolun duserse haber et yazlari cesmeonunde oluyorum hafta sonlari mumkun oldugunca ;)
@poet tesekkurler
@mehmetsunu ahahaha sesli guldum :) yalniz inan samimiyet karsilikli, ilk uzun turum sayilir en buyuk artisi tanistigim guzel insanlar oldu, rotalar yollar manzaralar da hic fena degildi caktirma :)

• Beğen
Tepkiler: Örümböcük

Envoy 35

Üye
Tepki
22
İsim
Hasan Şahin
Bisiklet
Specialized
Öncelik le büyük geçmiş olsun çok güzel bir tür olmuş keyfiniz daim olsun

• Beğen

Bisikletli Gezgin

Forum Bağımlısı
Tepki
4.683
İsim
Mustafa
Bisiklet
Sedona
@Cesmeonu hocam tur harika olmuş.Bir talihsizlik olmuş ama neyse ki arkadasinizda ciddi bir sorun olmamış. Tebrikler...:harika:

• Beğen
Tepki
37
Bisiklet
Carraro
Gerçekten çok güzel bir tur olmuş. Bir benzeri tura ben de çıkmayı çok istiyorum ama şöyle havalar biraz daha ısınıp güneşlenince niyetim

• Beğen

Cem Tunç

@bike33travel
Tepki
381
İsim
Cem Tunç
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Triathlon
@Cesmeonu Hocam ayağınıza sağlık harika bir tur. Brooksu ıslama hocam.:)

• Beğen

mehmet gumus

Aktif Üye
Tepki
254
İsim
Mehmet Gumus
Bisiklet
Sedona
@cemtunc o kadar madara değil Brooks sıkıntı yok
@envoy35 @M.Ozkul @myavuzselim Teşekkürler tavsiye ederim tür candir fırsat olsa da tekrar çıkabilsem