Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

06.12.2011 Uludağ Sarıalan'dan iniş

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında gogo tarafından paylaşıldı.

1. gogo

gogo Yeni Üye

Seviye:
    06.12.2011 Uludağ Sarıalan'a teleferikle sabah saatlerinde çıkıp, Kadıyayla-Zeyniler tarafından patikalardan iniş yapmayı düşünüyorum.

Eğer eşlik edecek var ise gokgokhun@hotmail.com ya da facebook'ta gene mail adresimi aratarak irtibata geçebilirsiniz.

2. tankut koyuncu

tankut koyuncu Üye

Seviye:
    merhaba Facebook ta bulamadım sizi msn de yüklü değil bende. sanırım yarın çıkıcaksınız. uludağdan inişi yapıcağınız patika zorlu mu? bisiklet çok kaliteli değil de ondan sordum :) salcano alu. kaldırırmı acaba patikayı bisikletim :)

3. Cüneyt HOCAOĞLU

Cüneyt HOCAOĞLU Bisikletkolik

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    İnişi yaptınızmı?,

4. gogo

gogo Yeni Üye

Seviye:
    Sevgili Cüneyt Bey,

İnişi gerçekleştirdim.

Teleferik lodos sebebiyle servis dışıydı, ben de o yüzden yüzden minübüslerle çıktım ama vakit kaybetmeme sebep oldu bu.

Ancak doğa müthişti, gerçi istediğim hızlı ve heyecanlı inişi yapamadım, zira yer yer diz boyu dökülmüş yaprak ve altında buz tabakası vardı. Yalnız ve huzurlu iniş oldu genelinde :)

Tamamen kar olsa daha iyi olabilirdi belki de ama şu an bana soracak olursanız o patikaların ve offroad yolların mevsimi değil.