06/07/08 Atlas Köyü, Dağyenice Barajı ve Kent Ormanı Gezisi..

Metin Güler

Daimi Üye
Tepki
320
Bisiklet
Scott
Bu pazar Elman'la birlikte, geçtiğimiz kış yaptığımız ve bol çamur yediğimiz geziyi tekrarlamaya karar verdik.Rotamız belliydi: Küçük Sanayi üzerinden Çalı, oradan Atlas Köyü, Dağyenice Barajı, Misi Köyü ve bunlara ek olarak Kent Ormanı..
Bu turda bize Kutsal ve geçen hafta tanıştığımız Çağlayan abi eşlik etti.Gezide önemli bir aksiliğin olmaması,gittiğimiz rotada birçok bisikletli arkadaşa raslamamız ve de dönüşte carrefour'un önünde gördüğümüz tahmini 30 kişilik bisiklet kafilesi günün sevindirici olaylarıydı.Bu grupla beraber kent meydanına kadar birlikte pedalladık.Grubun içinde gördüğüm Onur abiden aldığım bilgiye göre 5 kişilik bir ekip Rize ye gidiyorumuş Allah yollarını açık etsin
Fazla uzatmadan fotolara geçiyorum:) Bol bol fotoğraf çektik, bunlar arasından seçtiklerimi sizlerle paylaşıyorum:
(link)
(link)
(link)
(link)
Çalı köyünden çıktık ve Atlas köyüne doğru tırmanıyoruz..

(link)
(link)
Çağlayan abi ve ben
(link)
(link)
(link)
(link)
Atlas Köyündeyiz.. bisikletlerimizi parkedip sularımızı tazeliyoruz biraz dinlenip fotoğraf çekiyoruz bu arada çocuklar meraklı gözlerle bize bakıyorlar:)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
Atlas köyündeki molanın ardından kışın çamurla boğuştuğumuz o yolda şimdi rahat bişekilde Dağyenice Barajına doğru ilerliyoruz..
(link)
(link)
Elman herzamanki gibi:Skull-175 :D
(link)
(link)
hernekadar görünmesek de kutsal ve ben:D
(link)
(link)
Baraja iyice yaklaştık karşı tepelerin arkasında geldiğimiz Atlas köyü var
(link)
(link)
ilk inen ben oldum:)
(link)
(link)
nihayet suya varıyoruz :)
(link)
(link)
(link)
(link)
Barajın yanında da fazla kalmıyoruz.İstikamet Dağyenice Köyü üzerinden Misi köyü, oradan da kent ormanı..Artık iniş vakti..:cool:
(link)
(link)
Misi köyüne varıyoruz, dere kenarında buz gibi ev yapımı doğal ayranlarımızı içiyoruz ve bu bizi kendimize getiriyor.:)
(link)
(link)
Fotoğraflar burada sona eriyor.Gezinin devamında kent ormanına çıkıp iniş gerçekleştiriyoruz.Gezimiz toplam 70km ve yaklaşık 4 buçuk saat sürüyor.
Konuyu okuyan tüm arkadaşlara teşekkürler..

Scudo

Elman TEMEL

Forum Bağımlısı
Tepki
868
metin paylaşım için teşekkürler ;)güzel bi gündü,hepinize teşekkür ederim..
fakat fotolarda dünya kadar eksik var..akşama tamamlarım ben onları.hoşçakalın..

zeB@ni

Üye
Tepki
26
güzel bir tur olmuş. paylaştığınız için teşekkürler...

Metin Güler

Daimi Üye
Tepki
320
Bisiklet
Scott
Yorum yazan ve teşekkür eden herkese tekrar teşekkür ediyorum.Bu arada Elman fotoğraflardan bu kadaranı ayıklayabildim ama sen yinede beğendiğin ve olmayanları koyabilirsin;)

Tepki
15
Ayaklarınıza sağlık gitmiş kadar oldum :D Havaların hafif serinliğine denk gelmeniz gezinizin keyfini arttırmış gibi. Rize'ye giden 5 kişilik ekibede buradan hayırlı yolculuklar diliyorum. Bu arada 30 kişilik dediğiniz grup neden sadece tv çekimlerinde bisikletleriyle piyasaya çıkmak zorunda onu anlamıyorum.

çağdaş

Daimi Üye
Tepki
174
resimler çok güzel harika bir gezi olmuş çok teşekkürler geziye katılan bisikletci arkadaşların ayağına sağlık bol pedallı günler.

Cevat_Genc

Forum Demirbaşı
Tepki
241
Bursaya selamlar çok güzel bir Gezi yapmışsınız.. fotograflar çok hoş sizlerin sayesinde oralarıda görmüş olduk, geziye katılan foruma katılan arkadaşlara sonsuz teşekkürler..

onsbike

Üye
Tepki
74
@Süleyman Hilmi

merhaba süleyman kardeşim
neden böyle bir yazı yazdığını hala anlamış değilim. o ekibin içinde bende vardım.biz o gün reklam filmi çekmeye gitmedik. ben bu bisiklet camiasının içindeysem her türlü organizasyona katıldım ve katılmaya devam edecem. bundanda gurur duyarım. ayrıca bunu bir görev bilirim. sen eleştiri yaparken o arkadaşlar neden orda diye bir sor kendine ondan sonra eleştirini yap.biz bisikletçiysek böyle günlerde daha çok kenetlenmeliyiz ve o günde öyle bir gündü. arkadaşlarımız nülüfer belediyesinin sponsorlugunda Bursadan Rize ye kadar pedal basıyorlar. bunu reklam için yapmıyorlar KÜRESEL ISINMAYA dikkat çekmek için yapıyorlar.her zaman ki gibi biz de onlara destek için ordaydık.artı ben izniğe kadar onlarla pedalladım.yani bisiklettimle kamera karşısına geçipte poz vermekle kalmadım. gönül isterdi onlarla gitmek ama işlerimiz yüzünden bu kadarını yapabiliyoruz. hem sonra bizi tv ye çıktıysak ne olmuş çıkacaz tabi, biz orada insanlara bir seyler göstermemiz gerekiyordu.bunu yapabilmek için de büyük bir kitle olmak gerekiyor.ama senin gibi düşünenen arkadaşlar yüzünden bir azınlık gibi görülmeye devem ediliyoruz.işte biz bunun savaşını veriyoruz. orada oturup ahkam kesmek kolay sen bugün bisiklet için bisikletçilik için ne yaptın kaç tane böyle organizasyona katıldın. oradaki insanlar hakkında ne biliyorsun.sana bir abi nasihatı bir konuyu bilip bilmeden insanları yargılama...

• Beğen
Tepkiler: Metin Güler

onsbike

Üye
Tepki
74
@mehty

merhaba ekip her zaman ki gibi tozu dumana katmışsınız.:D
ellerinize ayaklarınıza sağlık metin fotolar bir harika her zaman ki gibi misi de ayranları yudumlamışsınız. ayrıca organizasyonun sonuna yetişip bizleri yalnız bırakmadığınız için bütün ekip arkadaşlarıma teşekkür ederim.hafta sonu görüşmek üzere
ayaklarını pedallarınızdan eksik olmasın

inbox

Aktif Üye
Tepki
90
Bisiklet
Scott
Çok güzel bi gezi olmuş arkadaşlar benim merak ettidigim orda beyaz bi bisiklet gördum galatasaray formali arkadaşimizzin markası nedir cok merak ettim burayı meşgul etmemek için özelden yaza bilirsiniz dostluk kokan geziniz ve paylaşiminiz için teşekkürler...

Elman TEMEL

Forum Bağımlısı
Tepki
868
onur sakin ol.süleman bizden.sadece dikkat çekmek istediği olay şu:bursada birlik yok,ama mevzu reklam vs olunca herkes zıplıyor..