06.05.2007 - Eskişehir - Sarıcakaya ( ÇEVSAD )

eYa

Forum Bağımlısı
Tepki
781
@barhay

Barbaros abi benim şöyle bir eksiğim var. Gezerken bisiklet tepesinde durup fotoğraf çekesim gelmiyor. Eve gelincede ne az fotoğraf çekmişik diye üzülüyorum. Arkadaşlar da olmasa hepten fotoğrafsız kalacağız :D Bisikletle giderken de manzara çekilmiyor. Ne yapacağımı şaşırıyom. :D

Bu arada abi inşallah sana da denk gelir bir gezimiz katılırsın. Dün 32 kişi ile musaözü şenliği yapıldı. Gerçekten çok güzel oldu. Fotoğraflarını toplamaya çalışıyorum. Yayınlayacağım en yakın zamanda inşallah.

Scudo

mehmet_svm

Forum Bağımlısı
Tepki
419
Bisiklet
Sedona
Tebrik ederim gezil gezi,pedalınıza kuvvet...

eYa

Forum Bağımlısı
Tepki
781
Arkadaşlar gezi yaptığımız bölgeden kötü haberler var. 20 mayıs pazar günkü yağışlar afete dönüşmüş. Bölgedeki tanıdıklardan bişiler duymuştum ama İstikbal gazetesinde çıkan habere göre durum sandığımdan kötüymüş.

(link)

O gün ibrahim arkadaşımız ile bozdağ'a antrenman için çıkmıştık. Şehire geri dönmektense Bozdağ'In arkasına Ilıca'ya inip, söğüte gitme fikrini ortaya atmıştım iyiki İbrahim reddetmiş Allah korudu yani. Yağmur sel neyse de o bölgede böyle havalarda 10-15 derece birden soğuyabiliyor hava. Selden kaçsan dolu, doludan kaçsan soğuk.

Tüm bölge halkına geçmiş olsun...