05 Temmuz Sapanca-Maşukiye-İzmit

Scudo

OrionForEver

Forum Bağımlısı
Tepki
857
Muhtesem anlatım muhtesem fotograflar... Sizler ile bisiklet vesilesi ile tanıstıgıma cok memnunum, Degerli destekleriniz ve sohbetleriniz için teşekkürler:)

Vural UZUN

Forum Demirbaşı
Tepki
886
Yalnız ne turmuş haaaaaaa:) üzerinden 5 gün geçti başlık hâlâ en üstte ve aktif:))) Bunu sağlayan çok yüce edebiyat üstadımız Çirkin'e ve kendisiyle tatlı bir çekişme içindeki Görkem'e çoooook ama çok teşekkürler:) Bu arada fotolar yıkılıyooooo.. Herkesin makinesinden yeni resimler geldikçe daha bi kopuyorum:) Ağustos ayında ama bu sefer güzel hava koşulları eşliğinde bir Sapanca turuna daha ne dersiniz? Hem bu sefer daha bilgili şekilde gideriz. maşukiye'nin oralarda Gölcük diye bi yer varmış dehşet güzelmiş. Orayı görmeden mi döndünüz falan diyor herkes.. Ağustos'ta bir haftasonunuzu ayırın Sapanca turunun tekrarı varrrrrrrrrrrrrr.)

çirkin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.364
Yazarımız muhtemelen resimlerin kaynağında değişiklik yaptığı için oluşmuş olan bu problem nedeniyle siz değerli tur ve makale dostlarından özür diler,yarın işi azıcıkk asıp düzelteceğine dair söz de verir.

krankmili

Forum Bağımlısı
Tepki
2.445
@Vural UZUN

Ben varım hem de cok güzel olur. O kadar cok gölcük var ki, hangisinden soz ediyorsun. Adapazarında golcuk diye bi yer yok en yakın izmitte var. Aciliyorsa bak linke :
(link)

Ayrıca sizin 27 hazirandaki kilyos resimleri de güzel. Aynı gün critical vardı. Ona katilmistim.
Ama kilyos gitmek istediğm yerlerden bir tanesi. Oraya bir daha gezi olursa da gelirim.

Bu Pazardan itibaren (pazar dahil) 4-5 gün bisiklet sürmeyeceğim. bilgilerinize. ( Ablamlar geliyo)

• Beğen
Tepkiler: Vural UZUN

Vural UZUN

Forum Demirbaşı
Tepki
886
@G. Akpınar

ya bu bahsettiğim gölcük izmietin ilçesi olan değil de maşukiyenin oralarda bi gölcük die bi yermiş..yoksa depremde etkilenen o ilçe olan gölcükten bahsetmiyorum. bu başka bi tane. O halde Ağustos'ta bir Sapanca, bir de Kilyos'umuz var, duyurulur.. Çirkinnnnnn seni kesin bekliyoruz. Gönül ister ki outleti olan bi yerlere gidelim ve sen yine billboard ile resim çektir ama Kilyos'ta da az çok senin aynı karede süper resimler çektirieceğin böyle bişey bulacağımıza eminim...

krankmili

Forum Bağımlısı
Tepki
2.445
@Vural UZUN

Anladım Vural doğrudur giden arkadaslara danısmak gerek ya da bize yardımcı olan arkadaslara sormak gerek (sapancalı arkadaslar)

Riva da iyi bir seçim.

• Beğen
Tepkiler: Vural UZUN

çirkin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.364
ya ben bunu nasıl edit edecem ki
resimlerin yeni konumlarını yükliyeyim dedim bulamadım
yoksa,yoksa aman tanrım ben cahilmiyimm

• Beğen
Tepkiler: TOYGAR YONTGAN

Vural UZUN

Forum Demirbaşı
Tepki
886
@G. Akpınar

Çirkin ve Görkem:) Sözüm size:) Walla forum ikinizin arasında dönüyo:) Siz ev ya da cep telefonu yerine bence diğer arkadaşlarınızla da forum aracılığıyla konuşun:):):)

krankmili

Forum Bağımlısı
Tepki
2.445
@Vural UZUN

İlk kez forum kullanıyorum ve ben bu işi çok sevdim evet.

çirkin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.364
@Vural UZUN

valla ben mesajımı ablaya yazmadım ki. Forumu kullanan anlayan herhangi birine yazdım. Yazımı nasıl düzeltebilirime cevap arıyorum. bulduğum an hiçbirinizi tanımam valla :D

krankmili

Forum Bağımlısı
Tepki
2.445
Yani diyo ki görkemi sallamam diyo
picasa'ya yüklesene diyorum hasan , kullanıslı.

cato

Aktif Üye
Tepki
133
Bisiklet
Trek
yaşadığını güzel bir dille mükemmel anlatımınla bizimle paylaştığın için teşekürler.kazasız, belasız,sağlıklı mutlu pedallamalar. .

Yunus Emre POLAT

Forum Bağımlısı
Tepki
1.230
Arkadaşlar ben resimleri açamıyorum. Sorunu çözebilirmisiniz? Yorumsuz kalmasın bu gezi. :)