05.07.09 Uluslararası Aksaray-Güzelyurt Dağ Bisikleti Yarışı Sonuçları

bulent_atlas

Daimi Üye
Tepki
378
Berkay bu arkadaşda ne geliyorum demek var var. Ne öndekinin tekniğinin zayıf olduğunu bilmesine rağmen dikkatli gelmek var. Anca çene var. Yok menejer düşürdü yok o kendini bilir. Bırakmak lazım bu ayakları :) Baktın 30+ Master senden 1 dk sonra başlayıp ilk turda önüne geçti. Rezil olmayım diye at kendini yerlere :)

Scudo

Aybars Öge Sürücü

Forum Bağımlısı
Tepki
1.494
@d.berkay

UCI Komiseri Cuma Ürgüp için 2. feedzone serbest dedi.

Göreme için de sadece 1 tek yer vardı zorunlu. Sıcak nedeniyle her 2 yarışta da feedzone olayını sıkmadılar.

Aslında tertipli düzenli olması daha iyi.

• Beğen
Tepkiler: fatihgüven

Bozcan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.047
@bulent_atlas

Bu tipden fenası yok ama :) Cıkışda cekil dersin önunu kapatır. İnişte bağırırsın yarış cizgisinde durur. Aynı katagoride değiliz ama her türlü cakallıgı yapıyor bana. Bak yarışda karbon sparkla yarısan bir abim vardı. Sanırım master 246 numarayı karıstırıyor olabilirim. Duz yolda beni bir ara geçti. Teknik yerlerde tıkandığı zaman cok güzel bir sekilde yol veriyordu. Gercekten saygılıydı. Aynı saygıyı bu tipden de bekleriz :)

Bu arada bahane bulmaya gerek yok. Sonucta mtb bireysel bir spor herkez kendine dikkat etmeli. Yuksek nabızla bir an kafa gidince yuvarlanıyor insan :)

İLKER TAŞ

SPECİALİZED. S-WORKS M5 HARDTRAİLL ALL......
Tepki
794
İsim
İLKER
Bisiklet
Scott
arkadaşlar dQ olmam tamamen benim hatamdan kaynaklanıyor sebebine gelirsek 3 tura girerken fedzone gelmeden jel almıştım ve cocuklarda bana su vermeyi beceremediler ve ağzımda jelle tıkanıp kaldım ve mecburen su almak zorunda kaldım ve hakemlere yakalandık biraz daha ileride alsaydım bir sorun cıkmazdı bunu şükrü hoca da dedi ama sağlık olsun ne yapalım aslında durup bekleyecek zamanım bile vardı ama aceleye getirdik ve olan oldu şimdi önemli olan bundan ders cıkarmak aklıma hic gelmez di böyle bir sebep ten dQ olacağım ama kısmetmiş herkese bol pedallar:)

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
@Aybars Öge Sürücü

Aslında sıcaklarda "biraz" serbest olması bence de güzel bişey ancak Aksaray'da tek feedzone vardı, parkurda ellerinde bardaklarla su veren çocuklar vardı sağolsunlar :) Onlarda olmasa halimiz haraptı :) Ali İhsan abininki biraz talihsizlik, sonuçta parkurun çoğu yerinde su verenler vardı ancak hakemin önünde almış olması biraz dikkat çekmiş.. Teknik toplantıda uyarı yapsalar keşke, dışarıdan su alımı, feedzone haricinde kesinlikle yasak falan diye. Çoğu kişi ona göre davranır. Aslında neutral feedzone yok demekte aynı kapıya çıkıyor ama işte bazen anlam karmaşası olabiliyor..