Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

05.02.2007 Karda geçe sürüş keyfi...

Konu, 'Şehiriçi Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında candede tarafından paylaşıldı.

1. candede

candede Bisikletkolik

Seviye:
    05.02.2007 Pazartesi akşamı daireden çıkma aşamasında ani inisiyatif koyarak karar aldığımız bisiklete binme olayını hayata geçireceğimizden biraz heyecanlandık.

Bu karar da, naçizane sıra dışılığını her yerde gösteren sevgili Gürol’un parmağı azımsanamayacak kadar çok tabi. Amacımız Avrupa ve Türkiye şampiyonalarının olacağı parkurda Dolunay eşliğinde pedallaşmak olarak gelişmişti. Hatırı sayılır değişikliklerle bunu ‘Kaya kapı’ da bir tur olarak değiştirdik. Buna sebep sandığımızdan daha çetin çıkan hava şartları idi.

Kar hemen hemen diz kapaklarımıza kadar geliyordu.
    Yemeklerimizin ve bisikletlerimizin olağan bakımlarının hemen ardından saatlerin 8:40’ı gösterdiği anlarda biz yola düşmüştük.

Sandığımızdan çok daha eğlenceli geçen bir güzellikti bizim yaşadıklarımız. Bisiklete çok bindiğimiz söylenemez. Eğimin kendini gösterdiği yerlerde binebildik sadece. O da epey düşüşler yaşanarak tamamlanabildi. Tabiricaitse buz üstünde dans ettik emde bisikletlerimiz ile.

Hasara gelince Kaskta hatırı sayılır kırıklar. Bir düşüşümde bisikletin orta göbek aynası arkamdan dolanarak kafamın üzerine düşüverdi.Bu görsel güzelliğin yanına bende iki güzel yıldız ilave ederek mutlu olmaya çalıştım.
    ’’Arkadaşlar bir kez daha yeniliyorum kasksız nerdeyse hiç kullanmayın derim.’’
    Bu güzel akşam gezisinde birlikte pedal çevirdiğim Sevgili Gürol’a içten teşekkür ediyorum.
    Şimdi siz güzel insanları sıcak evlerinizde kardan adam oynamaya çağırıyorum…İyi seyirler.

Şehrimizden bir görüntü. Bağbozumu şenlikleri heykelinin ardından

Çalıştığım daire

Akşam seyri için bisiklet keyfine başlıyoruz. Evin hemen çıkışı Avanos caddesi. Sevgili Gürol Çaydaş

Kaya kapı ya girdik kar dizlerimizde.

Mahallemiz Kavaklı önü’nden bir görüntü.Aşağı noktada peri bacaları kısmen görünüyor.

Havanın ısı durumu -8 ile -10 derece arasında gidip geliyordu.

Umarım bu keyifli ve güzel kar üzerindeki akşam gezimiz siz güzel insanları mutlu kılmıştır.

‘’’Hayatı layıkıyla sindirmenin yollarını aramalıyız.’’’

2. Lütfü Çolak

Lütfü Çolak Bisikletkolik

Seviye:
    mutlu kılmazmı candede,

kar üzerinde bisiklet kullanmak bir keyifmiş.
    bunu bu pazar günü anladım.
    gece sürüşü ise daha bi güzeldir sanırım.
    (bunu da denemek lazım) :)

çok güzel olmuş.
    paylaşımın için teşekkürler.

3. Ediz Tevfik Özgan

Ediz Tevfik Özgan Bisikletkolik

Seviye:
    çılgınca bir keyifin güzelsunumu; sıcak çayımla kontrast kar görüntüsüyle sıcak yürekli bisiklşetçilerin eşleşmesi,ellerinize sağlık.

4. felis911

felis911 Bisikletkolik

Seviye:
    iyi eğlenmişsiniz paylaşım için teşekkürler

5. Tugfox

Tugfox Bisikletkolik

Seviye:
    Supersiniz :)

Bu haftasonu ben de karda bisiklete binmek ne kadar zevkliymis bir kere daha anlamis oldum.. Sizler de karlarin icine bata cika hakkini vermissiniz bisikletlerinizin :)

Fotograflar icin tesekkurler :)

6. bedo

bedo Bisikletkolik

Seviye:
    mükemmel zevkli bir gezi olmuş istanbulda yağmıyorki gidelim bizde karda gezelim sonra burada paylaşalım en iyisi :) tuğberk tezel , msconfig yaptığı gibi bisikletleri atıcaz minibuse gidicez abanta en sonunda .,,istanbulda kar yağmasını beklersek ,,biraz zor neyse siz bu keyfi yaşamıssınız paylaşım ve fotolar için teşekkürler

7. gizer

gizer Forum Demirbaşı

Seviye:
    İyi gezmişsiniz. Yürümek bile güç o karda. Resimler, gezi çok güzel. Ellerinize ayaklarınıza sağlık. Buradan resimlere bakmak insanın zoruna gidiyor biraz:) . Koymayın şöyle güzel resimler ama.
    Kalın sağlıcakla...

8. İsmail Ağıllı

İsmail Ağıllı Onursal Üye

Seviye:
    dede tek kelime ile süpersin yapmışsın gene yapacağını gürol abiyle süper görüntüler çıkmış ortaya çok zevkli olsa o kadar kardabisiklet sürmesi yürekten kutluyorum :)

9. Serkan Taşdelen

Serkan Taşdelen Onursal Üye

Seviye:
    Sevgili Candede'cim,

Çok güzel bir gece geçirmişsiniz. Ne kadar eğlenceli olduğunu tahmin edebiliyorum. Bu zevkli geceyi bizlerede yaşattığınız için teşekkür ederim. Kar dizboyu. Yürümek ne kadar zor olsada bisikletler gidiyor. Canavarlar ne de olsa. Bizi hiçbirşey durduramaz.

Sevgiler...

10. Sinto

Sinto Onursal Üye

Seviye:
    çok güzel bir gezi olmuş.Bedo nun de dediği gibi istanbul a henüz kar gelemedi. Kar gelir ise giz de bedo ile böyle bir gezi yapıp forumda sizlerle paylaşacağız.

11. nuriaktürk

nuriaktürk Onursal Üye

Seviye:
    yani can abi ne diyeyim harika fotolar gürol abi aksam yanıma geldi her tarafım agrıyor ama yarın yine çıkacaz diyordu ona göre hazırlıklı ol.

ben saat 10 gibi eve gidiyordum birden yukardan sesler geldi bir baktım iki kişi var fotograf çekiyor hemen elime telefonumu aldım dedenin numarasını buldum tam arayacakdım vazgeçtim evinin oraya gelince ısıgı yanmıyorsa ararım dedim evinin oraya gelince ısık yanmıyordu hemen aradım ama dede mesgule aldı telefonu ama tam tahmin ettiğim çıktı can abi ğildi bu karda kışta tepenin başında gezen.

bukara soguga bende bir sıcak resim ekleyeyim fotolar tam burda çekilmiş.tabiki resimdeki yerden inmiyorlar ama yer tam burası.

12. bisikletci

bisikletci Bisikletkolik

Seviye:
    Wayy gürol abi , ve muhtesem epici ... Ne cabuk döndü ürgüpe . gecen burda görüşmüştük yahu :):)

Ya bende karda bisiklet sürmeyi cok istiorum ama adana ya yagmıyor yaaaaa :(:(:(

13. cazz

cazz Kıdemli Üye

Seviye:
    harikasınız

14. Ender Alıcıoğlu

Ender Alıcıoğlu Onursal Üye

Seviye:
    Can'cım merhaba

Sen neymişsin be abi, dedirten cinsten bir show yapmışsın. O ne biçim kar öyle. Karda bisiklet sürmemişsiniz, karla cebelleşmişsiniz. Ama süper çekimler ve düşüşler yapmışsın.
    Ayrıca geçirdiğin kaza içinde geçmişolsun derim. Aman kafada çizikler filan yapma.
    İnsanın canını çektiriyorsunuz. Şu karda sürmek, düşmek bence çok güzel olmalıki, bütün forum kar üstünde dolaşmaya başladı.
    Eh bu gidişle Antalya'ya da kar yağdırırız biz , bakalım.
    Arkadaşınada selamlar.
    Sevgi ve selamlarımla.
    Hoşçakal.

15. chacter_dead

chacter_dead Kıdemli Üye

Seviye:
    Nasıl mutlu olmayız Teşekkürler paylaşım için

16. Kemal Tecimen

Kemal Tecimen Kıdemli Üye

Seviye:
    candede harikasınız karın tadını bisikletin hakkını vererek çıkarmışınız ayaklarınıza ve ellerinize sağlık fotoğraflar için teşekkürler

kemal tecimen

17. Nedret Günaydın

Nedret Günaydın Onursal Üye

Seviye:
    işte olay budur,kar-gece ve buna birde bisiklet eklenince değmeyin o anki tadıma.paylaşımın için ve kar'ı bizlere hatırlattığın için teşekkürler.:)

18. H.Can DEMİREL

H.Can DEMİREL Bisikletkolik

Seviye:
    Sevgili Can DEDE merhaba

Tabi buldunuz pamuk gibi kar'ı atın bakalım kendinizi yerden yere.Ya ne cesaret kardeşim bırakın bisiklete binmeyi yürümenin bile zor olduğu mekanlarda bisiklete binmişsiniz helal olsun size.Paylaşımınız ve sıcak dostluğunuz için teşekkür ederim.Geçirdiğin kazaya üzüldüm geçmiş olsun.Dikkatli ol beterin beteri var derler,daha kötüde olabilirdi...

19. Soner Sarihan

Soner Sarihan Onursal Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Güzel insanadan güzeller güzeli bir gezi.
    Olağanüstü güzellikte.
    Sizi dururacak herhangi bir engel olabilir mi diye düşünüyorum fotoğraflarınızdan sonra. Biraz sonra ekleyeceğim uludağ fotoğrafları sönük kalacak sanırım.

:)

Selamlar.
    Neşeniz bol olsun.

20. mehmet_svm

mehmet_svm Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Çok zevklii,bir o kadarda tehlikeli,paylaşım için tşk ederim...