04.09.2006 Ankara Yarışı

sönmez

Daimi Üye
Tepki
217
Ankara yarışı dün koşuldu.Sonuçlar hakkında bilgisi olan varmı?

Scudo

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Teşekkürler Sönmez Abi ben de merak ediyordum sonuçları.
3-4 gündür biraz uzak kaldım bilgisayar ve internetten. Meğer ne çok zamanımızı alıyormuş, ne kadar çok kullanıyormuşum :)

bladeevrim

Üye
Tepki
10
bayanlarda esra kurkçu3. senem guler4. olmus mastrlardada nevzat abi 1. bora abi2. olmus

• Beğen
Tepkiler: sönmez

Carlos

Üye
Tepki
0
yarış nerde yapıldı?
kaç km kaç etap biraz bilgi verebilir misiniz

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Yarış Ankara'nın Yeni Mahalle semtinde yapıldı diye biliyorum. Parkur uzunluğu yaklaşık 5,5 km. idi. Her kategorideki sporcular ayrı sayıda tur koştular. Bol dikenli, bol patlaklı bir yarış olmuş bildiğim kadarıyla. Yabancı katılım da oldukça fazlaydı çünkü UCI sınıflandırmasında C1 sınıfı bir yarıştı. Bu yüzden de yüksek puan veriyordu.

Yetkin Şahin

Forum Bağımlısı
Tepki
265
Bisiklet
Scott
yarışlara katılmak için sadece lisans almak yetrli mi?ve yaş sınırı var mı?ben mutlaka katılmak isterim yarışlara neler yapmam gerekir .bu arada 28 yaşındayım.

memocy

Forum Bağımlısı
Tepki
714
yarışlar için il müdürlüğünden lisans alman yeterli,ayrıca her yıl yenilemelisin bu lisansı..
yarışlarda ise yaş gruplarına göre kategoriler var. tur sayıları ve rakiplerin güçleri bu kategorilere göre değişiyor. sen yaş itibariyle ELİT kategorisine giriyorsun,bu kategori en güçlülerin olduğu bir sınıf.. ayrıca ELİT kategorisinde UCİ lisansı gerekiyor,bu lisansı alman için Türk lisansınla yarış ofisine 1 resim ile başvurman lazım.. hemen veriyorlar..

• Beğen
Tepkiler: Yetkin Şahin