04.02.09 İzmir'den street fotoğrafları

Engin395

Üye
Tepki
54
Biz yaşlıların yerini bölesi genclerin alması insana haz veriyo Oski-ujur böle devam edin kardeşlerim.memoruisdan sonra sizleride böle şık hareketlerle görmek insanı sevindiriyo .Nothing is imposibble diyorum sadece ..

• Beğen
Tepkiler: oski
Scudo

oski

Aktif Üye
Tepki
132
@Berkay Benli

Herşey size bağlı '' Berkay Benli '' nickli arkadaşımız ben neye biniceğim ? :D

• Beğen
Tepkiler: Berkay Benli

ujur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.215
@sinto

bakalım sinan gelmeye çalışıcaz. berkay benli nick li arkadaşımız oski nick li arkadaşımızın yazıklarını yaparsa büyük ihtimal gelicez:D:D

evet berkay kırılmaları çok normalde kırılma süresinide firmanın kalitesi belirliyor. ayıca tekrar teşekkürler bisiklet için :D

cakhiy

Forum Demirbaşı
Tepki
200
neden zaralı olsun ki aynakola guard takılırsa?.. dikkat edersen uğur da guard kullanıyor aynakolunda...

• Beğen
Tepkiler: ujur

Doruk Atay

Forum Bağımlısı
Tepki
1.507
Helallll;) uğurum döktürmüşün yine ne diyim başka:) ellerinize sağlık... mutlaka istanbulada bekleriz :) uzun zaman oldu özledim valla :D

• Beğen

ujur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.215
valla dorukcum bende özledim be. dur bakalım gelme olasılığımız yüksek. gelirsek gezeriz.
ne aynakola ne kadroya hiç bir yere zararı olmuyor aynakolla abubaccanın. zaten genelde pedalı koyuyorum aynakol deymiyor bile.

• Beğen
Tepkiler: cakhiy ve hsrv_khy

ujur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.215
@Jeymii

teşekkür ederim cemil.
hiç değilse ben yapabildiğim hareketlerin fotoğraflarını koydum baktımda biri banka abubacca koymuş ama çekememiş geriye. o lastik o açıyla nasıl tutarya. yani ben yapabildiklerimi koydum. bide table gördüm forumda one öyle ya cemil kullanıcısı kendi table top yapmış bisiklet sabit. sahtekarlık içlerine işlemiş be cemil fotolar bile sahte. sende uzak dur böyle kişilerden malum sahtekarlık bulaşıcı hastalık. sizide kaybetmeyelim.

Jeymii

Üye
Tepki
6
@ujur

bank abubaca + x up'ı yapamadı ztn kaydı teker.Sehtekarlık'da ınsanın karakterını belırler her ne kadar bulasıcı olrsa olsn Cemil=jeymi'nın karakterı bellıdır benı kaybetmekten korkma ama her ınsan kendı karakterini kendısı belırler ben bisi demıyorum ugur. =)

• Beğen

KOZone

Üye
Tepki
15
Uur helal kardeşimm güzel olmuş.Fotolar gerçeklerii kadar olmasada "oski" kullanıcı adlı arkadasımızın kabiliyetii bu kadar onunda emeğine sağlık :D

• Beğen

ujur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.215
"oski" kullanıcı isimli arkadaş taam kötü çekiyorda yinede iyi.
ayrıca teşekkürler atakan senin fotoğraflarıda çekelim koyalım foruma ama yapabildiklerin olsun yapamayıpta yapmış gibi gösterip koymayalım.

• Beğen
Tepkiler: hsrv_khy

ujur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.215
arkadaslar tarihlere bakarak yorum yazsak sanirim daha guzel olucak. ustunden 9 ay gecmis bi konuya yorum yapmak biraz sacma geliyor bana.

hikmet

Aktif Üye
Tepki
38
uğur yeni jant almayı düşünüyorum snn jantların modeli ve markası ne acaba ;

ujur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.215
@hikmet

bunun icin ozel mesaj atsan daha iyi olurdu ama neyse.
jant alicaksan supra bh artik hic bi yerde yok. onun icin bulabiliyosan supra d alabilirsin. baska onerebilicegim bisey yok. 2 aydir turkiyede neler olup bitiyo bilmiyorum.

boxtubing

Daimi Üye
Tepki
257
hareketler guzel olmus kardesım basarılarının devamını beklerım iyi forumlar..;)