Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

03 Ağustos 2005 Çarşamba Gecesi Keyfi

Konu, 'Şehiriçi Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında Tuğrul tarafından paylaşıldı.

1. Tuğrul

Tuğrul Onursal Üye

Seviye:
    Yine güzel bir akşam.İlk üç resim ,buluşma yerine giderken çektim.Umarım hoşunuza gider

:)

Selamlar

2. Tuğrul

Tuğrul Onursal Üye

Seviye:
    Dewamı tabi ki var

3. Tuğrul

Tuğrul Onursal Üye

Seviye:
    Son bir tane kalmış :)

4. DEMİRTURGUT

DEMİRTURGUT Yeni Üye

fotoğraflar çok güzel .
    İstanbulda olmak varmış anasını satayım
    sevgiyle kalın

5. yakdag

yakdag Üye

Seviye:
    :)
    işlerim yüzünden eğlenceli bi ortamı yine kaçırdım.. umarım sonraki haftalarda bukadar sıkışık olmamda özlem gideririz..Eline sağlık Tuğrul abi..
    Saygılar...

6. Turhan Evci

Turhan Evci Forum Bağımlısı

Seviye:
    Yine güzel bir çarşamba akşamı.
    Hemde bu seferki gezimize, geçen seneden beri göremediğimiz bir kaç arkadaşımız daha katılmış. :eek:
    İşlerim nedeniyle katılamadığım bu güzel geceyi en kısa zamanda tekrarlıyalım derim.
    Sewgiler

7. magirus

magirus Üye

Seviye:
    behçet abinin gazıyla yediğim onca yemekten sonra eve gelip ufak bir mide spazmı geçirdim :))))
    harika bir akşamdı fakat Turhan abimizin yokluunu hissettik....haftaya buluşalım haftayaaaa

8. hhtatar

hhtatar Kıdemli Üye

Seviye:
    N'aptın be magirus! Behçet Bostancı yokuşunda bana yetişebilmek için yemişti onları; şifa niyetine... ;)
    Turhan ağabey konusunu hiç açmayacaktın. Yüreğim yanıyor, yüreğim.
    Böyle bir akşamı kaçıracak bir adam mıydı? Dağ gibi babayiğit...

9. magirus

magirus Üye

Seviye:
    eki eki eki...sonuç ne oldu, hüsan mı? ...aa yine mi ..?

tamam abi kapadım konuyu..:)

10. Fatih - MFG(+)

Fatih - MFG(+) Forum Demirbaşı

Seviye:
    Yine çok güzel bir akşam oldu. Allah tekrarını nasip etsin. Fakat bir konuda uyarıda bulunmak istiyorum tekrar. Bazı arkadaşlar yine dayanamayıp sürat yaptılar. Aman arkadaşlar yaz akşamları bu kalabalık sahil yolunda lütfen sürat yapmayalım. Yolun boş olup olmadığına dikkat edelim. Yoksa alimallah istemediğimiz kazaların oluşmasına yol açabiliriz. Bilhassa bunu sizlerden ayrı ayrı rica ediyorum.

Sevgilerimle

MFG(+)

11. Barbaros

Barbaros Forum Bağımlısı

Seviye:
    Salatalıklarda güzeldi :)

12. kursat

kursat Yeni Üye

Bostanci koprusunu genellikle bisikletini sirtinda tasiyarak cikan biri olarak arabanin icinden Hasan Bey ve Behcet'in azmini gordukten sonra bir daha yuzunuze bakamayacagim sanirim, utaniyorum. :) Bu arada beni bisikletimi tasimaktan kurtaran Efe'ye tesekkurler...

13. kursat

kursat Yeni Üye

Bu arada hem gucsuz hem de saskinim, foruma kendi adimla bagli degildim... Kursat kulunuzu Seda olarak taniyiniz. :)

14. rahmetlide sollardı

rahmetlide sollardı Yeni Üye

Seviye:

evet abi sana katılıyorum ama bunu diyorum ama ben de o akşam gaza gelip biraz behçet abiyle gazladım ama bundan sınra dsaha dikkatli olacağım.abi nnapayım ama bazı arkadaşlarda çok yavaş gidiyo e bende çok yavaş gitmeye alışık olmadığım için biraz bastık. :( :eek: :Skull-175

15. behcetatinc

behcetatinc Bisikletkolik

Seviye:
    Kimmiş bakim o hız yapanlar :eek:

16. rahmetlide sollardı

Seviye:
    behçet abi beni hatırladınmı bilmiom ama senle biraz basmıştık .benim altımdada mavi bir 6700 var .adımda tuncay.bilmem HATIRLAYABİLDİNMİ

17. behcetatinc

behcetatinc Bisikletkolik

Seviye:
    Tabiki canım,zaten o suçluların içinde ben de olduğum için öyle yazdım

18. Turhan Evci

Turhan Evci Forum Bağımlısı

Seviye:

Selam,
    Sanırım sewgili carsamba aksamlarımıza yakinda veda edecegiz.
    Arkadaşlar, bizler daha önceki yıllarda çarşamba akşamları Kartala kadar pedal basardik, bisiklet enerjimizi boşaltırdık, bir şeyler yer içerken bisiklet dostluğumuzu paylaşırdık. Hep birlikte adım atardık, gereken yerde hızlanırdık.
    Herşeyden önce yaya trafiğine açık olan bölümde hareket ediyorsak, önceliği yayalara vermek gerekiyor.
    Son zamanlarda bu konuyu göz ardı eden ESKİ ve yeni bir kısım arkadaşlarımız sayesinde yayalarımız zor durumda kalmaya başlamıştır. Bu duruma ben gözlerimle şahit oldum.
    Bunun anlamı benim ve hepimizin çarşamba akşamları bisiklete binme özgürlüğümüz yakında kısıtlanacak demektir.
    Çünkü yayalarımız, " Yaya kaldırımında tehlikeli olarak bisiklete biniliyor, BİNİLMESİN " şeklinde imza kampanyası başlattılar.
    Bu anlamda birilerinden fırça yemek hiç hoşuma gitmeyecektir.
    Bu durumu yenebilmek ve yayalarımızın daha güvende olmasını sağlayabilmek amacıyla parkurumuzu kısaltmıştım. Max. Dragosa kadar pedallayıp bir kafede bisiklet dostluğumuzu oturarak paylaşalım istedim. Görüyorum ki çare bu değilmiş. Bu kısacık mesafede bile bazı arkadaşlarımız pedala abanarak bizlere kendilerini ispat etmeye çalışmaktalar.
    Şahşen bana bir şey ispatlamış olduyorlar. Bizler senin gibi yavaş değiliz. Sana ayak uyduramayız.
    Evet ben sizlere ayak uyduramıyorum. Ben ne yazıkki yaya kaldırımında yavaş gidilmesinden yanayım. Ve ben yaya kaldırımında yavaş vede yanımdakilerle sohbet ederek gitmekten yanayım.
    Hızlı gidilecekse, o zaman sizlere bisiklet yolundan yada motorlu araçlara açık olan ana artel üzerinden elimden geldiğince ayak uydurmaya çalışırım. Bu şekilde Tuzlaya'da, Sarıyere de Avcılara kadar da gelir sizlere eşlik etmeye çalışırım.
    Bu olayı önümüzde çarşamba son kez tekrar gözlemleyeceğim.
    Ve gerekiyorsa çarşamba akşamı bisiklet olayını durduracağım.
    İsteyenler binebilir tabiiki, ama bilinki ben buluşma noktasında olmayacağım.

Sewgiler
    Turhan

19. rahmetlide sollardı

Seviye:

abi ben zaten özrümü dilemiştim yzımda.ayrıca grupta sadece hız yapanlar biz değiliz.bizdebn başka çoğu kişi hız yapıyor hatta bizden fazla hız yapıp insanların arasından makas atanlar bile var.biz hiç olmazsa insanları korkutmadan gitmeye çalışıyoruz her zaman için.ve gruota hız yapanlarında bizim gibi dürüst bir şekilde çıkıp sölemelerini ve özür dilemelerini istiyorum.başkalrı yüzündende bazen biz fırça yiyebiliyoruz sahil yolunda :(

20. BsoD

BsoD Üye

Seviye:
    Bizde bir bisiklet kampanyası başlatalım o zaman bisiklet yolunda yürüyen yayalar diye.İkaz ediyorsun bide üstüne sana cevap veriyor.Bence bu daha uygun.Eğer bisiklet yolu yoksa kaldırımdan gidilir yada yoldan..Eğer bisiklet yolu yoksa kaldrırımdan gitmek bizim de hakkımız kimseye zarar vermemek sureti ile.Her yerde yayalar var doğru düzgün binemiyoruz ki zaten bisiklet yolunda yaya otobanda yaya.Yol kenarından giderken bile süratli bir biçimde önüme yay atlıyor bariyerleri aşıyor ediyor.Gezilere katılmadım genel sürati bilemicem o yüzden.Daha çok bisiklet yolu olan yerlerden gitmeye çalışıyorum yoksa otoban kenarından.Mutlaka sizlerde görmüşsünüzdür bisiklet yolu mu değil mi kimse takmıyor zil çalıyorsun hala önünde birde azarlıyor ediyor.Offf offf. :mad: