Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

03.10.2007 Çarşamba Gece Turu

Konu, 'Şehiriçi Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında Tuğrul tarafından paylaşıldı.

1. Tuğrul

Tuğrul Onursal Üye

Seviye:
    Alican'ın yeni bebeği ile başlayalım.Hayırlı olsun Alican :)

Bu Çarşamba turu çok hızlıydı :DOkuyamayanlar için söyleyeyim Max 118.3 km/h yazıyor :D

2. hhtatar

hhtatar Kıdemli Üye

Seviye:
    Böyle güzel fotoğrafları koyup, ne nispet yapıyorsunuz kardeşim. Gelen var gelemeyen var! ;)

Meali: İşyerinden çok geç çıktım, turu kaçırdım. Ben istemiyor muydum gelmeyi?

Hasan

3. Antares

Antares Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    KTM
    Seviye:
    Gece ve Alican'ın show'u mükemmeldi :) Hayırlı olsun Alican :)

İlk defa katılmama rağmen arkadaşların gösterdiği ilgiye teşekkür ederim :)

Fatih - MFG(+), Hüseyin Suda ve Alican bunu beğendi.
  4. dorukkotan

dorukkotan Üye

Seviye:
    Alican a artık alıştık, yenilik istiyoruz :p

Kuzen kardeşliği 4ever :)

Nerede benim PLANESCAPE - TORMENT'im?!?

Katılım için herkeze "TEŞEKKÜRLER"

Alican bunu beğendi.
  5. Alican

Alican Bisikletkolik

Seviye:
    Öncelikle Tuğrul abi...
    Çok teşekkür ederim güzel temennilerin ve dün gecenin fotomodeli:)eek: :rolleyes: ) yaptığın için beni...(devrik cümlelerin en babası oldu:p)

Zafer abi'm çok teşekkür ederim...İlk defa görmeme rağmen sizi çok sevdim efenim:)rolleyes: :D:p )...

Doruk'cum...Haftaya Bizim kardeş Memo'yu getireyim yenlik istiyorsan...
    Ama o bize fazla gelir:p
    Hadi ben hep tek tekerle gidiyorum...Onun hiçbir tekerleği yere değmiyor:D:D:D

Katılan ve beraber pedallayan herkese teşekkürler..Yine çok güzel bir akşamdı:)
    Haftaya görüşürüz...:cool:

Tuğrul ve Antares bunu beğendi.
  6. soneryen

soneryen Onursal Üye

Adı:
    Soner
    Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Yine çok renkli ve eğlenceli bir akşam sefası olmuş anlaşılan. Resimler için teşekkürler Tuğrul abicim. Hepinizi tebrik ederim. Çok güzel, mutlu bir aile gibi olmuşsunuz. :) Allah bozmasın, kimsenin nazarı değmesin 41 kere maşallah. :D

7. Hüseyin Suda

Hüseyin Suda Forum Demirbaşı

Seviye:
    Tuğrul'un fotoğraf çekip foruma yükleyen ellerine,Alican'ın muhteşem show'u için yüreğine,bununla birlikte katılan ve geceyi paylaşan herkesin ayaklarına sağlık.Ayak demişken ben bu hafta ayağımda meydana gelen bir arıza nedeniyle katılamadım ama haftaya aranızdayım inşallah...

Mehmet Çiftçi, Tuğrul ve Alican bunu beğendi.
  8. Alican

Alican Bisikletkolik

Seviye:
    Geçmiş olsun Hüseyin abicim...
    Haftaya herkes var sanırım...
    Eksiksiz bir tur olacak:D:D:D

Hüseyin Suda bunu beğendi.
  9. Hüseyin Suda

Hüseyin Suda Forum Demirbaşı

Seviye:

Alican teşekkür ederim,bu arada yeni bisikletin hayırlı olsun...

Alican bunu beğendi.
  10. sakalli

sakalli Yeni Üye

Seviye:
    selam arkadaşlar.fazla açık sözlüyümdür anlayış göstereceğinizi umuyorum. turlarınıza bakıyorumda hep aynı.cafede sohbet,sahilde tur,üç beş tanede şahıs ve grup fotoğrafı.bence o cafeden ve sahil yolundan çıkıp biraz daha açılsanız daha güzel turlar ortaya çıkarırsınız.nede olsa istanbul büyük şehir.belliki arkadaşlıgınız ve dostluğunuz çok iyi zaten ona lafım yok olamazda.ayrıca şunu belirtmeden edemicem bakmaktan zevk almadığım tek tur yazı ve fotoğrafları arasında ilk sırada sizin turlarınız var:( .fakat alicanın hakkını yememek lazım tura renk katmış :in:
    bu yazı sonucunda olacakları tahminim
    1.ilk başta istanbul ekibi ayaklanacak hatta protesto turu bile düzenleyebilirler(sehirler arası tura sebebim fenamı sayemde ankara:D)
    2.cafeci ayaklanacak.sen benim ekmeğimle nasıl oynarsın:boese157:
    3.zorda olsa bir ihtimal alicandan teşekkür alabilirim
    tekrar ediyorum açık sözlülüğüme karşı anlayış göstereceğinizi umuyorum. yoksa bende yazabilirdim vayy arkadaşlar yine çok güzel bir tur çıkarmışsınız diye fakat ikiyüzlülük olurdu oda bana uymuyor.hoşçakalın

11. Hasan Derya

Hasan Derya Kıdemli Üye

Seviye:
    Selamlar Dostum.

Çarşamba turlarına bundan yaklaşık 7 yıl önce başladık.Amacımız caddebostan sahilde bisiklete binen herkesi birbiriyle tanıştırmak ve bir grup haline gelmemizi sağlamaktı.Bundada başarılı olduğumuzu düşünüyorum.Yıllar geçtikçe bunu geleneksel hale getiren arkadaşlarımız oldu.İlk başlarda kartala kadar gidilirken daha sonra dragoz civarlarına çekildi.bununda sebebi kartaldan geri dönmenin çok uzun sürdüğü ve geç kalındığı yönündeydi.
    Dediğim gibi çarşamba akşamları yapılan turların genel olarak bisikletle tur yapmaktan başka amaçlarıda bulunmakta.sahilimizd ebisiklete binen veya başka yerde binen kişileri bir araya toplamak amacı güdüyorüz.Ve geleneksel olduğu içinde hep aynı yol aynı kafe ve aynı gün olmasıda pek yadırganacak bir durum değildir.Yaptığımız diğer turlara gelince zaten çok keyif aldığımız turlar yapıyoruz.hatta bu pazar belgrad turumuz var ondan önce adaya gittik.
    Eleştiri kabul gördüğü zaman işe yarayan bir demeçtir.Bu kadar açık sözlü olarak düşünceleri dile getiridiğin için teşekkür ederim sağol

seamaster, mutu88, hhtatar ve 8 kişi daha bunu beğendi.
  12. S. Burak Cebeci

S. Burak Cebeci Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    tekrar hayırlı olsun alican valla bisiletin gerçekten harika olmuş canlı görünce heyecanini daha iyi anladım iyi uçuşlar...:)

Alican bunu beğendi.
  13. Fatih - MFG(+)

Fatih - MFG(+) Forum Demirbaşı

Seviye:
    Sevgili Sakallı Arkadaşım;

Yapıcı eleştri güzel üslupla birleşince açık sözlülüğünde seviyesi ve olması gerekeni ortaya çıkıyor. Eleştriniz için teşekkür ederiz. Fakat Çarşamba gecesi turlarının özelliği başkadır bizler için. Bunu Hasan çok güzel bir şekilde açıklamış zaten. Burada amaç bisikletten ziyade muhabbet ve yeni insanlarla, bisiklet severlerle tanışmaktır. Vakti gelir profesyönel biçimde yarışlara katılan uzun mesafe süratli bisiklet süren arkadaşlarımız da gelir bu turumuza katılır. Bilgisayar başından bu turun zevkini anlamanız bana göre mümkün değil. Keşke İstanbul'da olsaydınız da sizi de aramızda görebilseydik. Asıl turlarımız hafta sonundadır. (Şu an ramazan olduğu için tur sayısı malum az.) Bu turlarda bu sene itibarıyla İstanbul içinde Sarıyer, Anadolu Kavağı, Rumeli Kavağı, Rumeli Feneri, Anadolu Feneri, Tuzla, Samandıra vb İstanbul dışında İznik yapmış bulunmaktayız. Yapacağımız Allah nasip ederse bir Gökova turu da var. O turlara baktığınızda Çarşamba gecesinde yer alan tur elemanlarından katılımcıları görebilirsiniz. Görüş ve eleştrileriniz için tekrar teşekkür ederiz.

Bundan başka gripal enfeksyon nedeni ile bu haftaki tura katılamadım. Resimler yine her zaman olduğu gibi çok güzel. Katllanların ellerine ayaklarına sağlık. Alican önceki bisiklet de iyiyidi dostum. Zannedersem kadroyu değiştirmişsin, Kazası belasız hayırlı sürüşler diliyorum sana. Sevdiklerinle, yani bizlerle heheheheh :)

Görüşmek üzere...

Sevgiler

MFG(+)
    MOTİVATÖR

14. sakalli

sakalli Yeni Üye

Seviye:
    hasan abi bu kadar anlayışlı olduğunun için teşekkür ederim.demekki turlarınız geleneksel.inanın bütün içtenliğimle devamını dilerim.bisikletçilerden çok iyi bir
    grup oluşturmanız ve bundada başarılı olmanız gayet açık.tebrik ederim.hoşçakalın.işte diyalog buna denir derim ve bundan sonraki her türlü konulara yapacağım eleştirilere karşı verilecek cevaplara örnek olmasını temenni ederim

15. Turhan Evci

Turhan Evci Forum Bağımlısı

Seviye:

Hehehe heeee :p :D
    Her zaman demişimdir ;
    Geleneksel hale gelmiş olan olan çarşamba gecesi gezilerimiz, web üzerinden okunmaz, doğrudan yaşanmalıdır.

16. Exiledd

Exiledd Üye

Seviye:
    Bu hafta da derslerin yoğunluğu yüzünden katılamadım ne yazıkki. Ama haftaya kesin geliyorum artık hasret çekmeye başladım çarşamba gecelerine :D

berker91 bunu beğendi.
  17. berker91

berker91 Üye

Seviye:
    alican abi öncelikle bisikletin hayırlı uğurlu olsun dün gelemedim göremedim valla.maç izlicem diye gelmedi keşke gelseymişim çünkü maç baya kötü geçti:D

Alican ve Exiledd bunu beğendi.
  18. dodoko

dodoko Yeni Üye

bunlarda benim resimler umaeım beğenirsiniz.bu arada ben sabah upload yaptım ama elektrik gitti :D bu yüzden siteye koyamadım
    bu günün en ilginç fotoğrafı

burada alican abi kayalardan gidiyor

Yorum yok :eek: :D

vee doruk abim ve ben

Not:Resimlerin Orginalleri ve Alican Abinin Resimleri Upload Oluyo ..

Alican Abinin Resimleri

19. dodoko

dodoko Yeni Üye

20. Mesut Girgiç

Mesut Girgiç Onursal Üye

Seviye:

Yukarıdaki diyalogları okuduktan sonra Sakallının medeni cesaretine ve ona cevap yazan Sayın Hasan Derya Bey, Sayın Fatih Bey ve Sayın Turhan Evci Bey'in de saygıdeğer tutumlarına hayran olmamak elde değil...
    En derin saygı ve sevgilerimle..

not: Sakallı arkadaşım bir medeni cesaret örneği daha gösterip nick olarak kendi adını kullansa kendisini daha samimi bulacağım sanki.. :)