03-04.12 istanbul- tekirdağ- kumbağ

Tepki
33
Arkadaşlar selam bu güzel hafta sonunu değerlendirelim diyoruz. C.tesi sabah çıkışlı bol molalı veya isteyene non- stop tekirdağ kumbag turu pazar günü aynı rota dönüş

Konaklama : Benim mınık yazlıktadır. akşama mangal sefalıdır.

Takılmak istiyenleri bekleriz. :D

Scudo

Uğur ŞENCAN

Daimi Üye
Tepki
147
@orhan mesut

Vakit yaklaşsın düşünürüz. Bu yaz aynı etabı aynı şekilde yaptık, sadece geceyi çadırda geçirdik kumbağ çamlık piknik ve çöplük alanında...

• Beğen
Tepkiler: orhan mesut

Orhan Kılıç

Forum Bağımlısı
Tepki
2.263
Herhalde bu hafta sonundan söz ediyorsunuz. Önceden programlanmış işlerim olmasaydı kendi evimde kalmak şartı ile memnuniyetle gelirdim ama hafta sonum dolu. Metrobüs çalışmaları başladığından beri içimden Trakyaya bisikletle gitmek gelmiyor. Bir kez baharda tali yolu kullanarak Silivriye gidip geldim. Sizlere iyi eğlenceler dilerim.

• Beğen
Tepki
33
evet bu hafta sonu yani yarın :) teşekkurler orhan abi işallah birgün seninle bir tur yapmayı çok istiyorum. Gezilerini blog unda da takip ediyorum. görüşmek üzere

• Beğen
Tepkiler: Orhan Kılıç

Kemal Caner

Forum Bağımlısı
Tepki
845
Aslında çok pedallamak istediğim bir rota ama çok geç haberim oldu. İnşallah bir dahaki sefere.

• Beğen

Orhan Kılıç

Forum Bağımlısı
Tepki
2.263
@Kemal Caner

Geçen yıl İslam Mayıs başında Uçmakdere yamaç paraşütü şenliklerine davet etmişti ama hava pek iyi olmadığından gidememiştik. Bu yıl da davet gelirse hep beraber gideriz. :)