02.12.06 kapadokya

Ertan ABA

Forum Bağımlısı
Tepki
3.909
Bisiklet
Lapierre
şu kapadokyayı gördükçe içim bir hoş oluyor. ya böyle mükemmlel bir mimari nasıl olabilir? manzara süper.

ayrıca parkuru kestim.güzel görünüyor.tam ekşınlık.:D

şubat ayı hele bi gelsin.kapadokya yarışına gidip gidemiyeceğim belli olucak.sağlam bir parkur inceledim.inşallah bu sene yüzünü görürüz kapadokyanın.
ya o kilise tünel falan çok güzeldi.daha da bunun gibi yerlerin olduğunu eminim.dh videolarından da gördüğüm kadarıyla sağlam inişler var.

gezideki herkese ayrıca teşekürler ayağınıza sağlık.

Scudo

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
@scream7007
parkur gerçekden süper kiliseler ve tünellerde pek çok sayıda var kapadokyayı bir hafta gezsen yinede kapadokyayı tam olarak gezdim diyemezsin biz bile burda yasamamıza ragmen görmediğimiz bilmediğimiz bir çok yer var o ğüzel yerleride bulup sizlerle paylaşacagız ama havalar sogudugu için bahara kaldı artık.
bu yarış kırk yılda bir gelir sanırım türkiyeye insallah gelip seyredersiniz.
herkezi bekliyoruz ürğüpe

H.Can DEMİREL

Forum Bağımlısı
Tepki
950
Sevgili Nuri merhaba.

Gezilerinizi ilgi ile takip ediyorum,senin Can'ın ve İsmail'in sayesinde bizlere sanki Kapadokya'da yaşıyor hissi veriyorsunuz.
Nuri sizden bir ricam olcak birdahaki gezinizde balona binip bizlere kapadokya'nın kuş bakışı resimlerini izlettirirseniz son derece memnun olurum.Sanırım bu dileğimi tüm forum dostlarımızda ister.Sağlık ve mutluluklar diler Can ve İsmail'ede selam ederim...

• Beğen
Tepkiler: abrean ve candede

Ertan ABA

Forum Bağımlısı
Tepki
3.909
Bisiklet
Lapierre
@nuriaktürk

teşekküe evet haklısınız.antalya gbi gez gez bitmez diyorsunuz.

ben aslında yarışa girmek için gelmeyi düşünüyorum.:D

antalya civarındaki tüm yarışlara katılıyorum.ama okul olduğu için uzak mesafelere gidemedim şimdiye kadar.:mad: bu yaza inşallah kapadokya parkurunda pedallarız.

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
insallah bu sene burda iki yarış var biliyorsun sanrım biri 12 15 temmuzda avrupa sampiyonası diğeride 25 temuzda türkiye sampiyonası.türkiye sampiyonasınamı gelmeyi düşünüyorsun yoksa avrupa sampiyonasına gelip seyretmeyimi?
manavgat yarısında görmüştüm seni ama kemerde yokdun sanırım

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
@H.Can DEMİREL
tebiki can abi balona binip güzel fotolar çekmeyi isteriz ama balonun fiyatı bizim bütçeyi biraz bozar ama candedenin tanıdıgı var sanırım o tek binip ğüzel resimler çekebilir bu yazınızı okumuş bugun ben kayseride oldugum için görüşemedik yarıın konusuruz durumu.

İsmail Ağıllı

Forum Bağımlısı
Tepki
833
@H.Can DEMİREL

çok güzel bir düşünce can abi iyi düşünüyorsun ama balon fiyatları bildiginiz gibi degil ama halladersek birgün neden olmasın umarım olur candede ve nuri abi :)

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
ismail aslında anotolia balonla görüşüp bir seyler ayarlanabilir ama yinede biraz düşünmek lazım. adamlar reklamı seviyorlar onlara burdan bahsedip resimlerini yayınlayacagız felan dersekde olabilir

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
hatta hatta benim avartardaki bu resmimi gösterelim arka panda üç tane anatolia balon resmi var

a-simetri

Daimi Üye
Tepki
168
tebrikler arkadaslar pedallamaya devam. bi gun orda da bisiklet kullanacagim. kesiiin yanii. can sen bana diyosun ama sende de hareket var. bisiklete icten binen tum arkadaslarimla kalbimiz bir atiyor, eminim.

bodrum'dan slmlar

abrean

Daimi Üye
Tepki
360
@H.Can DEMİREL

Merhaba Can

En kısa zamanda bu isteğinizi yerine getireceğiz. Elimizde çekimler fakat edit gerekiyor. Şu anda yogun bir iş temposu içindeyiz. Can Dede Ve Nuri ile kunuştuktan sonra ayarlarız. Ok.
Size Kapadokyadan sevgilerimizi gönderiyorum.

• Beğen
Tepkiler: H.Can DEMİREL

moustapha

Üye
Tepki
1
öncelikle fotoğraflar için teşekkürler ederim fotolar için..çok süper yaa..kusura bakmayın daha yeni üye oldum ama devamlı aktif olmayı düşünüyorum burada..güzel kareler çekmişin nuri sağol....orada olan herkese teşekkür ederim.Tim,can abi,michael...ne inişler yaptık ama....inşallah fırsat olursa tekrar böyle bi tura çıkarız.dört gözle bekliyorum...herkese çok selamlar..kalın sağlıcakla...

• Beğen
Tepkiler: candede

Erkut Yiğit

Forum Bağımlısı
Tepki
822
Elinize sağlık, paylaşım için teşekkürler...

Kilise var demişsiniz, ne güzel kimbilir ne zamanın mirası. Ama işte koruma alınmıyor, sıkıntı burada. Tamam siz pek zarar vermiyorsunuz ortama da, eminim zarar verenler olacaktır. Koruma altına alınması gerekiyor her bir karışın.

Tekrar teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: candede

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
@moustapha

Sevgili Mustafa aramıza,foruma hogeldin.Güzel günler bu güzel kentte bizleri bekliyor.

'''Sihirli kelime.Sevmek sevmek sevmek ve yine sevmek.'''

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
@moustapha
hoşgeldin mustafa aramıza.
insallah bir daha o yerlerden daha hızlı bir sekilde ineriz o zaman işte kopamazsınız bisikletten.
candede ile görüşmedik ama bu hafta sonu yaptıgımız turdan sonra cumartesiyi iple çekiyordur:rolleyes: inemediği yerleri bir bir iniyor
candede

abrean

Daimi Üye
Tepki
360
@moustapha

sonunda gelebildin:) nasılsın? umarım enkısa zamanda görüşürüz. herhalde bayramdan sonra bir yuruyus yaprız!