02.08.2009 / Çerkezköy-Durusu Gölü-Akalan turu

Scudo

mete aygul

Aktif Üye
Tepki
30
tek başınıza olmanıza ragmen güzel ve eglencelı bir gezi yapmışsınız paylaşım için teşekkürler...

İbrahim Yurtseven

Forum Demirbaşı
Tepki
1.370
İsim
İbrahim YURTSEVEN
Bisiklet
Specialized
Gökhan ŞEHİR İÇİ GEZİ VE TUR kısmına girmediğimden senin ve bazı arkadaşların turlarını geç farkettim. Bizde Şarköyde 15-20 kişilik grup oluşturup kısa gezilere çıkıyoruz. zevki başka oluyor. Ama şuna emin oldum, yalnız yapılan bir turda hissettiklerimin yerini tutmuyor. Yollarda, ormanda, dağda bayırda kendinle olmak bir başka güzel. Tüm kareleri tek tek özlemle inceledim. Sayenizde memleketimi ancak geziyorum. Herşey çok güzel olmuş. Ama benim memleketim'de güzel.:D :D :D Eline ayağına sağlık. Kendine iyi bak.

• Beğen
Tepkiler: gatila
Tepki
6
yorumun için tesekkurler...resimler için tesekkurler... hersey için tesekkurler... inn yaninda olmak isterdim o turlarda... saygılarımla
özkan AKGÜN

• Beğen

cato

Aktif Üye
Tepki
133
Bisiklet
Trek
Geziniz çok güzel olmuş. Ayaklarınıza sağlık.resimler güzel ,hayat güzel size
pedal basmak kalıyor.paylaşımınız için teşekürler . . .

• Beğen

Emir Alaca

Forum Bağımlısı
Tepki
437
Çok güzel bir tur olmuş.Hep sevdiğim yerlerden geçmişsiniz.Çerkezköy'den Aydınlar'a oradan da İhsaniye köyiçi ayrımını geçince sağa (yaklaşık 50. km.) Kabakça yoluna girip köyiçinden aşağı inip tren yolundan geçip 200 m.ilerleyince dik rampa başlar oradan Akören'e oradan Silivri tekrar Çerkezköy güzergahı da iyidir.Gezilerinizin devamını dilerim.

• Beğen

recep24ank

Forum Bağımlısı
Tepki
4.633
İsim
Recep Eşref ÇINAR
Bisiklet
Carraro
harika bir gezi olmuş mekanlar manzaralar süper bende orda olmak isterdim ayaklarına sağlık

• Beğen