01.08 İzmir Gece Turu!!!

Özgür!

Forum Bağımlısı
Tepki
539
@Hasan Hakan Koç

Hakan abicim pazar günü bende geliyorum Anıl abiyle göztepe iskelede bulusup hareket edicez.bu arada bugun ince lastikte alıyorum sağlam gelicem:)

• Beğen
Tepkiler: Alpay ipekgil
Scudo

psychedelic68

Daimi Üye
Tepki
191
Dün gece dönüşte rüzgar suratımıza doğru estiysede keyifli bir turdu:).Toplam 63 km'yi gördük. Urla'da cafede çok oturduğumuz için eve dönüş bi hayli geç oldu.
Cafe'de otururken sağolsun Onur "hadi şimdi çeşmeye gidelim" başlıklı konuyu açtı ve epeyce tartıştık (saat 23:00).Arkadaşların tuzu kuru tatildeler tabi,ama benim sabah manisada işimin başımda olmam gerekmeseydi , kahvaltıyı çeşmede yapacaktık bayaa:) ona rağmen ilk otobüslerin çeşmeden kaçta kalktığını araştırdık,bulamadık. İlk başta gece gece ben de action aradıysamda sonradan istemedim:).Ertesi gün için yorgunluk olacaktı çok. Ama dönüşte dediğim gibi rüzgarın maşşallahı vardı:), çeşmeye gitseydik daha rahat gidecektik.
Ama pazar günü süper çeşme turu süper olacak gibi.İnşallah bir aksilik çıkmaz.
pazar görüşmek üzere..Winken457

• Beğen

psychedelic68

Daimi Üye
Tepki
191
@Hasan Hakan Koç

Nedemek Hakan abi 68'i birebir soluyan olarak sen varken ben konuşmıyım. Sen yaşadın, ben araştırdım. Arada uçurum var. Ama güçlerimizi birleştirebiliriz:)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Anil...Oglumun selesi tandeme denendigi için evde yoktu ve bu yüzden katilim saglayamadik.Son ana kadar bekledim ama gelmeyince katilamadim maalesef :(

• Beğen

psychedelic68

Daimi Üye
Tepki
191
@xcangel

Aylin abla sizin tandem yeniydi sanırım.. öncelikle hayırlı olsun..
güzel bir tur yaptık 3 kişiydik sadece, siz de olsaydınız daha güzel olurdu.:)Bu sefer,en son beraber olduğumuz turda çorba içtikten sonra çay içmeye niyetlendiğimiz yerden ilerledik biz 2-3 km daha sahil kenarından . denize sıfır cafeler başladı. ben ilk defa gördüm oradaki cafeleri, hatta gündüz ordan denize de giriliyomuş sanırım.çörçill içerken dediğim gibi çeşme mevzusu konuşuldu..sonra da döndük..:)
Daha ne turlar yapacaz inşallah hepberaber...

• Beğen
Tepkiler: Hasan Hakan Koç

Özgür!

Forum Bağımlısı
Tepki
539
motiste gördüm tandeminiz muhteşem parlıyodu:)
ve komponentlerde süperdi:)
ama saymıycam sürpriz olsun

• Beğen
Tepkiler: Oxsy