Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

0 salcano 240 mı 0 el trek 3900 mü

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında mert türkmen tarafından paylaşıldı.

1. mert türkmen

mert türkmen Aktif Üye

Seviye:
    arkadaşlar 450 tl bütçem var ve bir arakdaşım 2009 model trek fren vitesleri alivio aktarıcıları ise acera olan bisikletini satıor bir yan dada astro 240 var aynı paraya alına bilirler aslında sorgusuz trek ama biraz çizikleri var ve nekadar yıkarsan yıka rengi parlamıyor :D siz olsanız ne alırdınız arkadaşlar bu arada başlığı yanlış yazmısım 0 trek 2.el olacaktı :D

2. Msgl

Msgl Forum Bağımlısı

Adı:
    Musa
    Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    normalde öncelik sağlamalık , dayanıklılık , kalitedir ama senin için estetik görününm önemliyse astroyu tercih etmelisin...

3. Uğur Recep AKGÜL

Uğur Recep AKGÜL Bisikletkolik

Seviye:
    Görmeden şimdi ne desek boş tabi. Ama trek kadroları sağlamdır ve ömür boyu garantileri vardır. Çatladığında, kırıldığında geri götürüp sıfır kadro ile değiştirebilirsin.

Diğer yandada sıfır bisiklet var tabiyki ben 241 sv kullanıyorum astro gayet memnunum.

Şimdi ben bile kararsız kaldım ama trek bisikletin tüm donanımı hakkında bilgi yada bir kaç resim koyarsan ben de diğer arkadaşlarda daha kesin cevaplar verebilir diye düşünüyorum.

4. Msgl

Msgl Forum Bağımlısı

Adı:
    Musa
    Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    evet bi kaç fotograf katma imkanın varsa daha kapsamlı yardımcı olabiliriz...

5. M.Cilasun Bayülgen

M.Cilasun Bayülgen Kıdemli Üye

Seviye:
    Arkadaşlar, 450 tl bütçem var. Bir arkadaşım 2009 model, fren ve vitesleri alivio, aktarıcıları ise acera olan bisikletini satıyor. Bir yanda da astro 240 var, aynı paraya alınabilirler aslında.......

Mert kaç yaşındasın bilmiyorum ama, 25 yıl önce daha iyi kompozisyon yazıyordum ve sadece ilkokuldaydım. Koca bir paragraf yazmışsın ama noktalama işaretlerinden eser yok. Lütfen Türkçemizi kullanırken biraz daha özen göster, en azından bizi, bir cümleyi anlamak için 10 dakika uğraştırma...

Tavsiyeye gelince, kadronun durumu iyi ise ben Trek tercih ederdim.

6. mert türkmen

mert türkmen Aktif Üye

Seviye:
    http://www.bisikletforum.com/showthread.php?t=89724 arkadaşlar trek buradaki yeşil olandır levent ise arkadaşımdır büyükbir soyat benzeriliğimizde var bu arada teknik özelikleri ise genel olarak şöyle: alivio fren vites kolları acera aktarıcılar sr sunter aynakol sertlik ayarlı v2 maşa bontrager lastikler (sıfır sayılır) bontarager gidon boğaz furç sele borusu ve maxsis 550 jant seti sizce terciğim ne yanda olmalıdır :D