Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İptal Edildi 0 Ayarında Corratec ! İyi Fiyata!

Konu, 'İkinci El Şehir-Tur Bisikleti - Yedek Parça' kısmında Ziya Yurdakul tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Ziya Yurdakul

Ziya Yurdakul Kıdemli Üye

Seviye:
    2008 Corratec X Trail Cross

Arkadaşlar ilanı daha öncede vermişdm fakat kilitlenmiş.Bisikletin üzerinde zorunlu olmayan değişiklikler yapılmıştır.Üzerine Maxxis Wormdrive 700.42 lastikler 1 ay önce takılmıştır.Ayrıca Tektro M530 fren kolları(karbon) ve ayakları(karbon)yine 1 ay önce takılmıştır.Bisikletin kadrosunda herhangi bir çizik söz konusu değildir.Gözüm gibi baktım zaten.Bisiklet yolda çok rahat ilerlemektedir göbekler sağlam akortlarda hiç problem yok.Hafif arazi şartlarında gayet sıkıntısız sarsıntısız sürüşler yapabilirsiniz.Bisiklet alıp sadece binilecek bir bisiklettir masraf çıkaracağına inanmıyorum.Diğer X traillerden farklı donanımları zaten göz önündedir.Donanım:

Rst 60mm sertlik ayarlı kilitlemeli maşa
    Tektro M530 Fren seti (1 aylık)
    Deore hollowtech 2 aynakol ,octalink göbek
    Zzzyx jant seti
    Arka aktarıcı Xt shadow
    Ön aktarıcı deore
    vites kolları deore
    Maxxis Wormdrive lastikler-cst iç lastikler
    Selle royal sele
    Bisikleti alana ön ve arka lamba hediye olacaktır.matara kafesi ve matarası vardır.Tüm parçalar deltadan alınmadır.kadro 48 cm boyum 170bana rahat uyuyor

Üst seviye Mtb ile takas olabilir.Parça satışı olmayacaktır.Kadro Maşa ve arka aktarıcı satılırsa parça satışı başlar.05467717731

http://img826.imageshack.us/gal.php?g=dscf0981c.jpg

Fiyat:900 TL

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.