Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

~ ~ | | 0 ßiR ÇakmA ItaliaN :P | | ~ ~

Konu, 'Bisikletlerimizin Fotoğrafları' kısmında GaLiP_ tarafından paylaşıldı.

1. GaLiP_

GaLiP_ Aktif Üye

Seviye:
    arkadaşlar bisiklet resimlerini yarın koyacağım bir bisiklet aldım;

çift amortisör(arka 100 ön 100 sanırım önün sertlik ayarı var)lü bir bisiklet aldım hatta ettiğim farkındayım ama alacaklarımı toplayamadım ve bmximi sattım malesef bisikletsiz ulaşım çok zor o nedenle de bir bisiklet almaya karar verdim bisikletciye gittim adam prof. 10 15 sendir bu işin içinde dedim böyle böyle adamın dediğini aynen aktarıyorum

kardeş ben sana bir ht vereyim ama çok zarar edersin eski bmx ine bakarak bunun bir spor olduğunu biliyorsun arkadaş burada kaç tane prof kullanıcı var 3 bilemedin 4 e biri ben biri sen dierinin de bindiği kendine göre bir bisikleti var buradakilere aslında bir bianchi nin salcanonun ne kadar kötü olduğunu anlatamassın demir yığınlarını tercih ederler o zaman gel sana şu castelloyu vereyim satarken de zarar etme iyi görünsün bi kaç şey takıp yürüyen ev gibi yap sonra 50 60 milyon zararla sat

mantıklı geldi hem iyide görünüyordu üzerinde 1.8 lastikler vardı çin malı 2.35 yaptırdım gidonu boğazı değiştirdim platform pedal takdırdım yarın alacağım lastikler elinde yoktu o yüzden yarın 3 gibi alıcam ufak bi denemeden sonra fotoları koyarım ;)

yanlış yaptığımın farkındayım ama yaza toplayacağım 4000 ytl lik fs kadroya alışırım hemde biraz :) iyi bir seçimdi italyan markası castelloyu aldım 280 milyona adam bi bianchi getirdi 420 yok dedim saol alayım ben şunu castello bayisinin olmadıı yerde 400 e satarım 3 aylık die yalan yok 3 4 ay binicem kar edebilmem için bir demir yığınına ihtiyacım vardı

resimler yarın ;)

2. Süleyman Onur Dülger

Süleyman Onur Dülger Bisikletkolik

Seviye:
    bekliyoruz resimleri.castellonun beğendiğim 1 tane güzel kadrosu var o da mustang:)

3. GaLiP_

GaLiP_ Aktif Üye

Seviye:
    Mustang In On Masasini FS YE Taktim 3 4 Saat Sonra Gelİyor