ßisiklet ile İZMİR-BODRUM TURU YAPTIK.

Tepki
1
@Berksan
Sağ olun :) kazadan çok patlayan lastik canımı çok sıktı benim her gün patlar mı bir lastik..... patlıyormuş işte

Scudo

A.Aşkar

Forum Demirbaşı
Tepki
311
Bisiklet
Carraro
@Berksan

O patlayan lastiğe sövüş , o sövüş halindeki kaşlarda oluşan reaksiyon piuvvvvvvvvvvvvvvv:D Aklıma geliyo halen olum ya kenanla ne kopuyoduk üni açılsın şunun kenanla bi tur yapalım benim izin günümde.:p

Tepki
1
Bro senle kadıköyde turlayalım biz şu aralar fixed gear lara taktım alayım bir tane geleyim yanına :D

A.Aşkar

Forum Demirbaşı
Tepki
311
Bisiklet
Carraro
@Batuhan Erdeniz

Yapalım bro ama benim istanbul işi yattı galiba :D

A.Aşkar

Forum Demirbaşı
Tepki
311
Bisiklet
Carraro
Okuyan ve okumayan tüm bisikletforum ailesine teşekkürler :)

Battal Yılmaz

Aktif Üye
Tepki
22
Bisiklet
Salcano
Tur baya güzel olmuş tebrikler fakat milli parktan direk doğanbey köyüne geçeceğinize keşke 10 km daha dolaşıp sökeden beni alsaydınız abiler yalnıızm bu ilçede bisiklet binen kimse yok :(

Battal Yılmaz

Aktif Üye
Tepki
22
Bisiklet
Salcano
yapcak bişey yok kaçırdık artık :) haftaya çarşamba işler yolunda giderse didime gideceğiz....

Tamer KAMIŞLI

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Ali bu aralar moralim bozuk, canım sıkıldıkça senin sarhoşla imtihanını izliyorum kardeşim. Tekrar tekrar sağol :)

A.Aşkar

Forum Demirbaşı
Tepki
311
Bisiklet
Carraro
@Tamer KAMIŞLI

Ehehehe biraz tebessüm ettirebildiysem ne mutlu bana :) O sarhoşla ondan önce ve sonrası var onlarda bomba ama fırsat olmadı çekmeye.Didime giden yol üzerinde bi köy kahvesinde kaldık 1 gün , belkide en eğlenceli orasıydı.Doğal ve samimi insanlar şehirlerde çok zor rastlanıyor.İçtiğimiz su,gazoz ve 40 derece hava olmasına rağmen , odun ateşinde yapılan çayın tadı , aslında kendimizi kandırıp eğlendik sandığımız cluba bedel :)

Rehavet

Daimi Üye
Tepki
102
kırılan gidon demiri garantiye girdimi acaba?

Tamer KAMIŞLI

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Ali Aşkar

Eyvallah Ali kardeşim, arkadaşlık isteğini de kabul ettim. Dediğin gibi bu tarz samimi insanları şehir ortamında bulmak çok çok zor. Bisikletle köylerden geçerken çocuklar Hello diye bağırırken, şehirdekilerin umrunda bile olmuyorsun mesela, en basit örneklerden birisi sadece :) Yolunuz Samsun'a düşerse haber vermen yeterli, görüşmek üzere.

Tepki
12
Bisiklet
Salcano
muthis bir macera. suan icimde birseyler cok fena ateslendi. seneye yazin bi aksilik olmazsa ve birkac arkadas da bulursam kesin yapacam boyle birsey.
bu arada bu is size toplamda kaca mal oldu?

A.Aşkar

Forum Demirbaşı
Tepki
311
Bisiklet
Carraro
@Tamer KAMIŞLI

Çok saol abi , seninde izmire denk düşerse mesaj atman yeterli :) dayılar bile hello diyordu :D

A.Aşkar

Forum Demirbaşı
Tepki
311
Bisiklet
Carraro
@hanifidemirel

Aslında arkadaş bulmana gerek yok , yalnızda çok güzel tur yapabilirsin.Arkadaşta kafa dengi bulman şart yoksa çok güzel geçicek bir tur zehir olabilir.Benimkiler kafa dengiydi çok şükür çok kıyak adamlardır mübarekler :D

Ben bisikleti değiştirdim , malzemeler yanıma aldığım para toplam 1700 felan.Arkadaşlarda 400-500 getirdi yanlarına.Çok eğlendiğimiz için para akıp gitti :D Şuan 1-2 şey daha aldım 2 bini geçti herhalde :) Bu turu ocak ayında planlamıştık yani bir anda karar vermedik.Donanım haberde arkadaş konusunu açmıştı 7 kişiden 1 kişi geldi :D 10 ay önceydi.Geçen senede Kenan otostop turu yapmıştı :)

A.Aşkar

Forum Demirbaşı
Tepki
311
Bisiklet
Carraro
@Batuhan Erdeniz

Ya neden böyle bişey yaptın olum ya ? bir sürü anı var onda.Neyse sağlık olsun :( Seneye bi bulgaristan yada farklı rota eşliğinde tur planlıyorum hacı :D kadroda zaman var ise gene kenan ve sen var aklımda.Bende bisikleti satıp surly toplamayı düşünüyorum.Olmadı bi trek ile yola devam ederiz :)

murat aslan

Daimi Üye
Tepki
134
Bisiklet
Whistle
Bim de moonwalk part 2 çok iyi bende denicem :D

Bide teatone yok le cola al le cola yok didi al didi bibuçuk o zaman ayran al bizde aynı durumdayız :D

A.Aşkar

Forum Demirbaşı
Tepki
311
Bisiklet
Carraro
@Ali Aşkar

Bim efsaneler arasına girdi hocam hehehe :) teşekkür ederiz :))