İzmir'de en iyi bisikletçi kim?

ParanoidEyes

Aktif Üye
Tepki
28
merhabalar izmir de seviğiniz güvendiğiniz bisikletçi-tamircileri burada paylaşırsanız izmir deki bisikletçiler için güzel olur.

Scudo

D.Mustafa

Forum Bağımlısı
Tepki
754
Tavsiye değilde düşüncelerimi söyleyeyim ben gidip gitmemeye sen karar ver :) Bornova da ömerözkan ilk öğretim okulu var. çamkıran mevkiinde o okulun karşısında 2006 bisiklet var. Bir amca işletiyor yani çok da iş bitiren tarz değil ama yardımcı olmaya çalışıyor elinden geldiği kadar. Genelde orada muhabbete giderim evim yakın olduğu için tiyoyu alıp kendim hallederim sorunumu :) Bu arada pazar günleri dahi açık oluyor.

• Beğen
Tepkiler: Eroseros

ratm

Forum Bağımlısı
Tepki
1.875
İsim
Hakan Engin
Karşıyaka'da tabii ki Seda Bisiklet. Çok eski bir firma, bu konuda çok deneyimli ve titizler. Tabii sezonda yoğun oluyorlar genelde. Muhakkak onlar kadar iyi işçilik yapan, bilgili başka yerler de vardır, denemek lazım anca.

• Beğen

Türka¥

Forum Bağımlısı
Tepki
2.271
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Ghost
ayrıca seda bisiklet tam bir aksesuar cenneti, kargo beklemek istemeyenler görerek almayı sevenler için bulunmaz bir fırsat..

• Beğen

prokamikazae

Forum Bağımlısı
Tepki
493
İsim
Bio
Bisiklet
Carraro
Alsancak sundu bisiklet- bugra ve mete var, bana cok yardimlari dokundular sagolsunlar

• Beğen

ratm

Forum Bağımlısı
Tepki
1.875
İsim
Hakan Engin
şu linkten bakabilirsin : (link)
Vapur iskelesinden anıta doğru giderken bir sokak arasında, karşısında Cumhuriyet İlkokulu var.

@yusuf akyüz

enes savaş

Forum Bağımlısı
Tepki
300
Bisiklet
Salcano
Joker iyidir. Orada bir amcam var memnun kalirsiniz bence.

SerkanH

Forum Bağımlısı
Tepki
2.334
@kemal karga

Merhaba. Doğru destek ve doğru yönlendirme ile sizsiniz.

yoğurtcu

Forum Demirbaşı
Tepki
247
Bisiklet
Diğer
karşıyaka da seda bisiklet, bisiklet bakımını yaptırdım, güler yüzlü iyi insanlar, işçilikleri de iyi

• Beğen
Tepki
0
Bisiklet
Carraro
Çankaya'da Sundu Bisiklet'ten aldım bisikletimi , Bostanlı şubesinde de kurulum yaptılar çok memnun kaldım .

Turan Babacan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.341
Bisiklet
Bisan
Parkur bisiklete vites ayarı yaptırmak için ucuz bir bisikletle gittim. O bisikletlere vites ayarı yapmıyoruz diyerek kapıyı gösterdiler. Fiyakalı bir bisikletiniz yoksa pek yanına yaklaşmayın. ^^ Çankaya'daki Sundu'ya gidiyorum. Her türlü yardımı yapıyorlar.

• Beğen
Tepkiler: zagnos

Cuneyt Erkman

Forum Bağımlısı
Tepki
702
Bisiklet
Salcano
jant teli sormaya parkur bisiklete gittim salcanoyu görünce bizde yok deyip arkasını dönüp gitti

tuna ünüvar

Daimi Üye
Tepki
626
Bisiklet
Sedona
Bisikletimin bakim zamani geldi. Bu aralar goturmeyi dusunuyorum. Bucadayim. Sundu yada doruk hangisini tavsiye edersiniz? Birde sedona kullniyorum ve doruk bisiklet sedona bayisi olarak geçiyor. Fark eder mi?

Turan Babacan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.341
Bisiklet
Bisan
@tuna ünüvar

Garantisi var ise servisine gidin. Garatisi yok ise farketmez.