Gözlük - İçlik vs.

LeventK.

Daimi Üye
Tepki
84
Bisiklet
Mosso
arkadaşlar uygun fiyatlı gözlük ve içlik almayı düşünüyorum. Önerebileceğiniz modelleri yazabilirseniz sevinirim.
(link)
şu gözlük kullanışlı mıdır acaba ? Aslında tchibo'da bir süre önce güzel bir gözlük vardı onu alacaktım stok tükenmişti.max. 40 TL ye bir gözlük aynı şekilde 40 tl civarına da içlik için ücret ödeyebilirim.
Not: Yurtdışı ve 2.el alışveriş düşünmüyorum.

Scudo

homosapien

Daimi Üye
Tepki
16
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
(link) kullanıyorum tavsiye ederim

Hakan Boz

Daimi Üye
Tepki
131
Bisiklet
Corratec
arkadaşların önerdiği içlikten bende aldım ancak kullanma fırsatım olmadı.Aynı gözlüğün siyahı var bende, yüze güzel oturuyor ancak çok fazla kalite bekleme tek parçadan oluşan bi plastik.Geçen haftaya kadar decathlonda 45 liralık bi gözlük 20 liraya düşmüştü onu aldım 3 renk camı var değiştirilebilen ama şuan stok bitmiş heralde, bulunduğun ilde decathlon varsa bi bakmanı öneririm belki mağazada kalmıştır.

Birtan Kolburan

Daimi Üye
Tepki
235
Bisiklet
Specialized
Gözlük konusu önemli 15-40 tl ye satılan gözlükler gözünü bozar çok sağlıksız bende aynı hatayı yapıp dechatlondan 15 tl ye gözlük aldım takınca etrafı bir acayip görüyordum sonra attım çöpe gitti.

Ercan Cebeci

Forum Demirbaşı
Tepki
251
Bisiklet
Scott
Bende decathlondan bu icligi aldim. henuz kullanmadim ama Ici yunlu gibi ve ince guzel bi kumasi var. Alt icin olanida ayni fiyat.
(link)

• Beğen
Tepkiler: gökçee

çağatay_çankaya

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bisiklet
Sedona
Dostum kesinlikle alma derim o gozlugu birincisi antifar dediğimiz sari camlar gunduz baş ağrısı göz yorgunluğu vs gibi sebepler yapar. İkincisi kalitesi fiyatından belli. Uygun fiyatli ve göz saglıgını dusunuyorsan gozlukçune danış eğer ist da isen nu konu hakkında yardımcı olabilirim. Bir optisyen olarak kesinlikle insanlarin böyle gözlük kullanmasını tavsıye etmiyorum bilgine