Kargo İle Gelen Bisikleti Toplama?

ErenCanYRT

Aktif Üye
Tepki
132
Bisiklet
Sedona
Arkadaşlar bugun sipariş ettim kron xc 250 2014 model bana parçalanmış haldeki gelir gelirse de ben napacam lütfen yardim edin

Scudo

Gökhan Toros

Forum Bağımlısı
Tepki
7.568
Başlangıç
2009—10
Konu başlığını uygun şekilde düzenledim.
Lütfen daha özenli olalım konu açarken.

• Beğen
Tepkiler: Murat Cömez

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.389
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@eren can y.

Toplayacaksin.

• Beğen
Tepkiler: invictustr

ErenCanYRT

Aktif Üye
Tepki
132
Bisiklet
Sedona
Masası kotu diyorlar hangi masayı almalıyım bilginiz varsa

Fatih Çetin

Forum Bağımlısı
Tepki
681
Bisiklet
Focus
@eren can y.

Bisikletiniz önce gelsin. Yetkili servisinde kurulumunu yapın ve kullanmaya başlayın. Maşanın kalitesini kendi sürüş stilinize göre test edin ve ihtiyacınızı karşılayacak kalitede olup olmadığına baktıktan sonra yeni maşa arayışına girin.

• Beğen
Tepkiler: Tunakan Önen

invictustr

Daimi Üye
Tepki
95
Bisiklet
Bianchi
bi kullan da ona göre yorum yap maşasını değiştirme. ilerde direkt satıp düzgün bi bisiklet alırsın

suat akman

Forum Bağımlısı
Tepki
4.877
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Fatih Çetin arkadaşımızında dedigi gibi bisikleti size yakın bir yetkili servise kurdurun. Cok karmasik degildir zaten sadece kargoda kolay tasinmasi için pedal, gidon, sele vb. parcalari sokulmus / cevrilmistir. Birkac ince ayara ihtiyac vardir.
Yetkili servise kurdurmazsaniz, kendiniz kursaniz bile yetkili servise kaseletmezseniz garantiden cikar. Her serviste kendi kurmadigi bisikleti kaselemeyebilir. Ayrica kendiniz kurarsaniz ve arizali, kirik, eksik bir parca cikarsa garantiden hak iddia edemezsiniz...
Masa isinide kullanmaya baslayinca dusunup karara baglayin ;)

Murat Cömez

Tepki
19.389
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
2. El bisikleti toplamak zor degildir bence. Cok cok gidonu ters cevrilmistir ve pedallari sökülmüstür. Düzeltmeyi kendiniz de yapabilirsiniz. 2.El bisikletin ayarlari zaten önceden yapilmistir, kullanin bakin ve ayarlar iyi degilse bir bisikletciye gidin aksi taktirde bosuna kurdurmak icin para vermeyin elinizden geliyorsa.

suat akman

Forum Bağımlısı
Tepki
4.877
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Ben anlamadim;
Bisiklet sifir mi? İkinci el mi?

Sifir ise garanti icin servis kurmali ve garanti kagidini kaselemeli. Kurmasa bile kaselemeli. Aksi takdirde garanti calismaz...
Ikinci el ise garanti soz konusu olmadigi icin keyfe keder, becerinize, cesaretinize bagli :)

Murat Cömez

Tepki
19.389
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@suat akman

Bisiklet 2.EL. Arkadas masayi burda sormusken birde masa hakkinda baska konu acmis ve orada 2.EL oldugunu yazmis.

• Beğen
Tepkiler: suat akman

can akıncılar

Forum Bağımlısı
Tepki
897
Bisiklet
Salcano
Kron Bisiklette Sıfır Aldıysan Takacağın Parçalar.Gidondaki vidaları sıkmak(yerine sabitledikten sonra)Sele Borusu ve seleyi yerine montelemek,Elciklerin gidona takılması,Ayaklığın sabitlenmesi,vites kollarının sıkılması,ayarsızsa arka ön vitesin ayarlanması,ön jantı takmak fren ayarlarını'da unutmamak lazım bazı pabuçlar aşağıda bazıları yukarıda duruyor..10 15 dakikayı geçmez bu işlemler..Nerden biliyorsun dersen bu sene 20 30'dan fazlasının nasıl gelip toplandığını gördüm.Birde eksik parça çıkmaması için dua et:D

• Beğen
Tepkiler: Murat Cömez