Onur Karaca kardeşimiz vefat etti.

cem deviren

Daimi Üye
Tepki
200
Akdeniz Üniversitesi Bisiklet Topluluğu üyesi ve Perşembe Akşamı Bisikletçileri üyesi arkadaşımız Onur Karaca 18.08.2011 tarihinde Ankarada'ki PAB turuna katılmak için evden çıktı daha sonra bir arabanın çarpmasıyla beyin kanaması geçirerek hayatını kaybetti.

Trafik canavarı bu kez benim arkadaşımın canını aldı. Söyleyecek fazla bir şey bulamıyorum.

Cenazesi. Yer: Güvenpark-Karşıyaka mezarlığı
Tarih: ‎20 Ağustos 2011 Cumartesi 11:00.

Scudo

hasan ali

Üye
Tepki
13
Allah rahmet eylesin.ailesine ve sizlere Allah sabır versin.Mekanı cennet olsun

Tepki
4
allah rahmet eylesin. bisikletin daha ulaşım aracı olduğunu anlamadılar daha. araba kadar yolda hakkı olduğunu anlamadılar. daha kaç gencimiz ölecek!!!:(

• Beğen
Tepkiler: mustafa şan

Aydın US

Forum Bağımlısı
Tepki
228
Bisiklet
Scott
ALLAH rahmet eylesin,Mekanı cennet olsun.

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.464
Bisiklet
Bisan
Allah rahmet eylesin kalanlara sabır ihsan eylesin.Mekanı cennet olur inşallah...

Eser Sevinç

Eskiden buralar dutluktu
Tepki
3.079
İsim
Eser Sevinç
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olur inşallah, allah yakınlarına sabır versin. Çok üzücü, çok kötü, çok kötü, çok kötü !

Onur Özgün

Aktif Üye
Tepki
59
Başınız sağolsun. Yeri değil belki ama kask kullanıyor muydu acaba? Eğer kullanmadıysa, ölümünün yarattığı etki bir çok hayatı kurtarabilir.

Tekraren başınız sağolsun.

Tesup Taru

Forum Demirbaşı
Tepki
425
Bisiklet
Salcano
Çok üzüldüm...yakınlarının, bisiklet camiasının başı sağolsun...İnsanların canlarına zarar verecek şekilde nasıl kullanıyorlar...son 30 yıldır, yılda 3000 civarında insan trafik kazalarında can veriyor, yüzbinlercesi yaralanıyor...insan hayatı çok kıymetsiz...Ankara PAB'ta daha önce karşılaştık mı arkadaşımızla bilmiyorum ama çok üzgünüm ve bir şey yapmalı...

velespitto

Daimi Üye
Tepki
222
Allah rahmet eylesin kendisini tanıyan ve sevenlere baş sağlığı diliyorum kendisi böyle güzel bir zamanda aramızdan ayrıldı inşallah gideceği yer de bir o kadar güzel olur demek düşer bizlere. Ankara'da olsaydım cenazeye katılabilmeyi isterdim kendisini her ne kadar tanımasam da, ama bir Fatihayı herkes okuyabilir lütfen hepimiz bir bisikletçi kardeşimize karşı bu görevimizi yerine getirelim

KIVANC YILMAZTURK

Daimi Üye
Tepki
183
Söyleyecek bir şey bulamıyorum şuanda şoktayım mekanı cennet olsun allah rahmet eylesin...

Derya Keçeci

Forum Bağımlısı
Tepki
4.127
İsim
Derya
Başlangıç
1970—71
Bisiklet
Fuji
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Çok üzücü,ailesi ve yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyorum.Ayrıca detaylı olarak haber dinlememe rağmen oldukça geç öğrendim.Bu acı kayıp, toplumda bisiklet ile ilgili bir farkındalık yaratma zorunluluğunun acı bir göstergesi.Trafik kanununda tanımlandığı halde,sürücülerin neredeyse tamamının,bisikleti yok sayarcasına yaptıkları sorumsuzca hareketler,forumda defalarca paylaşıldı.Bir şeyler yapmalıyız,hem de en kısa sürede.

uğurcan gültekin

Daimi Üye
Tepki
269
hepimiz emanetiniz şu bedende; ama üzülüyor insan böyle ölene; azıcık saygı ve dikkat yahu bisiklete binenlere!

Allah taksiratını affeylesin.

selam ve dua ile