BMX klip - Fate Fat Bizik 3 (Türk)

Scudo

Furkan Çınar

Forum Bağımlısı
Tepki
217
Bisiklet
GT
Kendilerini gangıster sanıyorlar herhalde

The Ertuğrul

Forum Bağımlısı
Tepki
315
@Furkan Çınar

ilk başta "polislerin bize çete muamelesi" diye yakınıyor sonra "sokağa dökülür fate fatın çetesi" diyerek kendiyle çelişiyor :D

Ahmet SARI

Daimi Üye
Tepki
220
1 yılı aşkın süredir bu klip dönüyor ve izleyicisi milyonları geçmiştir.

Burada bisikletlerden ziyade klibin kalitesi emsallerine göre oldukça üst seviyedir.

Türkçe rep için bence miyat kliplerden bir tanesidir. Memleketimizdeki milyon dolarlık klip çekenlerin bir çoğu bu klibin yanına bile yaklaşamaz.

enes savaş

Forum Bağımlısı
Tepki
300
Bisiklet
Salcano
Şarkının adını görünce açasım gelmedi ve inanın açmayacağım da :hasta: :eek: :confused:

Fate fat nedir yaa :confused:

The Ertuğrul

Forum Bağımlısı
Tepki
315
@enes savaş

Enes, ben "kova çekmekten ciğerim solduuu" tarzı müzik paylaşacak birine benziyor muyum? ;)

Emre Erken

Üye
Tepki
0
zevkler ve renkler farklıdır , bmx bisikletlerle türkü çalınmaz aga dilekçeyemi eşlik ediyorsun rap 1 numaradırr.

nazmi bilmez

Forum Demirbaşı
Tepki
157
Ee sonra buradan yakınırız niye millet bisikletlilere uzaylı gibi bakıyor diye :D Ertuğrul'un kötü bir amacı olmadığına eminim fakat video ve o yapmaya çalıştıkları şey kesinlikle rap değil de neyse işte sözleri de müziği kadar berbat :D

emre0x5d

Forum Demirbaşı
Tepki
267
Valla ben çok beğendim. Hem müziği hem sözlerini. İlk başta hafiften Ceza'ya benzettim sonra daha çok Killa Hakan'a.