Suluk tavsiyeleri

ozansefer

Daimi Üye
Tepki
205
Merhaba camelbak chill in dirt serisini alınkapağı toz olmasını engelliyor ağızlığın.

Scudo

MuratHan

Forum Bağımlısı
Tepki
2.295
Bisiklet
Scott
Elit ve Camelbak in sulukları iyidir. Camelbak ın tek sorunu suluk kafesleri için pek uygun olmaması. Yine de kafese sıkıştırıp kullanabiliyorsunuz. BPA içermeyen, termal olan modellerini tercih edin. Tura çıkmadan önce suluk içerisine koyduğunuz soğuk suya bir kaç buz atarsanız uzun bir süre idare eder.

YagizY

Üye
Tepki
216
İsim
Yağız Yıldırım
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Taygun Kon
Ben 1 aydır kullanıyorum bu suluğu. 1-1,5 saat kadar suyu içilebilir soğuklukta tutuyor. Hatta içine buz da atarsanız daha da iyi olur.

• Beğen
Tepkiler: Taygun Kon

Desert Fox

CARRARO Sportive 321 Deore
Tepki
1.426
İsim
TAHA
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Şehir - Tur
bu ürünü kullanan var m? (link)
zefal aliminyum 500 ml fiyat olarak gayet iyi geldi
bu sıcak havalarda ısıyı çekip,suyu ısıtır mı diye bir soru işareti var kafamda?
zaten sıcak bir şeyler içmek istesem termosum var ama kendisi 1 lt oldugu için sürüş esnasında bir şeyler imkansız

yakupf

Aktif Üye
Tepki
143
İsim
Yakup
Başlangıç
2019—20
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Şuan van rysel markasının bir suluğunu kullanıyorum ama suya baya plastik tadı kattığı için artık kullanmamaya karar verdim. Piyasada Elite var ama onunda plastik tadı kattığını söyleyenler var. Acaba Pro markası nasıldır ne önerirsiniz

seko35.50

Forum Bağımlısı
Tepki
17.254
Başlangıç
1989—90
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
Şuan van rysel markasının bir suluğunu kullanıyorum ama suya baya plastik tadı kattığı için artık kullanmamaya karar verdim. Piyasada Elite var ama onunda plastik tadı kattığını söyleyenler var. Acaba Pro markası nasıldır ne önerirsiniz
Elit tede plastik kokusu ve ağız burma var.

• Beğen
Tepkiler: yakupf

Bir vatandaş

Forum Bağımlısı
Tepki
953
Başlangıç
2019—20
Bisiklet
Scott
Elite kullanıyorum. Iceberg ve jet 500 modeli. Memnunum. Suda plastik tadı hissetmedim. Çabuk tükettiğimden olabilir, belki de o kadar hassas değilimdir bilemiyorum.